Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
116
Favori
90.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası ben çok bir şey beklemiyorum. Daha önce yaptığı indirimler hep tırt idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen seneki indirimler yok malesef ben hiç bir şey almadan çıktım ama ihtiyaca göre değerlendirilebilir.ihtiyacın yoksa indirimler gel beni al demiyor yani..

• Her üründe iyi fiyat yoktu. Ben ihtiyaç duyduğum fiyatı bana göre iyi olan şeyleri aldım 72 lira yerine 52 lira ödedim çıktım. Aldıklarım;
    Head & Shoulders şampuan 400 ml 7,99 TL
    Bioblas 360+200 ml promosyon paket 12,90 TL
    Duru 4 lü el sabunu 3,99 TL
    Duru 4 lü banyo sabunu 4,25 TL ( Bu her zamanki fiyat )
    Kınık 6 lı soda 2,49 TL
    Komili 2 lt ayçiçek yağı 9,99 TL
    Carte'dor selection bitter 7,99 TL
    Arbella makarna (2 adet) 2 TL

Genel olarak bakılırsa;
    Papia 24 lü paket satılıyor o adete kötü fiyat, Berrak marka 32 li alın 14 ya da 15 TL olması lazım kampanya bitmeden bundan alabilirim evdeki stoğu kontrol etmem lazım. Maylo kağıt havlu vardı onuda 12 li den 8 liye çekmişler oda olmamış.

Çerez iyi fiyat gibi görünebilir ama daha önce indirim yaptıkları fiyatla aynı ve ben memnun kalmamıştım almadım o yüzden içinde badem ve kajuyu mumla ararsınız fındık ve fıstık basmışlar.

Fairy 1350 ml bulaşık deterjanı 5 TL bunun fiyatı iyi ama ihtiyaç yoktu belki bir iki gün içinde tekrar uğrayıp alabilirim.

Ben onur markete zaman zaman uğrarım bazı ürünlerde o uğradığım zamanlarda gördüğüm fiyatlar vardı o yüzden dediğim gibi sadece ilgimi çeken ve lazım olan ürünlerde istediğim gibi fiyatlar var ise onları aldım. Kısacası herşeye direk dalmayın arkadaşlar marketi iyi inceleyin etikete aldanmayın :)

• Fiyatlar konusunda haber verirmisiniz yakın olan arkadaşlar.

BURSA Market Fırsatları...

• Bugün carrefourdan axessle alışveriş yapan var mı acaba süpriz felan diyordu chip para vs ne veriyor ?

• Emek de yeni açılan peynirci baba da nagua 700 Gr 10.99 Tl bence iyi fiyat. 30'lu büyük boy ( L) yumurta A sınıfı 10 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenko17 -- 27 Mayıs 2018; 0:38:23 >
  • Az önce Nilüfer Migros'tan dalgınlık ve hatalı okuma sonucu sağlam bir kazık yiyerek 500 gr kirazı 7.90'a aldım. Afiyet olsun.

Üstelik ekstra kiraz 900 gr 14 lira iken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Haziran 2018; 14:46:48 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Çarşamba günü pazardan 4 liraya harika kiraz aldım.

Migrosta meyve pahalı. Bu ceviz alıyorum

• Bursa için market fırsatı olmasa da yerel bir fırsat olduğu için ayrı başlık açmadan buraya yazayım dedim.

As outlet avm de Duffy mağazasında kısa kol gömlekler 15 tl, 25 tl olarak satılıyor.
    Uzun kol gömleklerde pek beden yok düz renkler 30 tl ye bulunabiliyor.
    Duffy gömlek için çok kaliteli olduğunu bildiğim bir marka ürünler %100 pamuk sağlıklı, ama daha kullanmadığım için ütü/kırışma konusunda birşey diyemeyeceğim.
  • maestro_of_world M kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar iyimiş. %100 pamuk ve seyrek dokuma ise kırışma olma ihtimali çok. Özellikle düz renklerde çok sırıtabilir.

Bende Seyhanlarda Çayykur Organik Hemşin Çay 400 gr 12.90'na gördüm. İyi fiyat.
  • Milli Pazar Kataloğunda Ürünlere Göz Atabilirsiniz. Ariel ve Clear Dikkatimi Çekenlerdi...

Cok tesekkurler ben aldim 1 tane bugun. 15tl ve cok kaliteli gomlek. Yarin sonmus. Tasiniyorlar

• calwincalwin kullanıcısına yanıt
    nereye taşınıyorlarmış hocam?
    Sormadim hocam. Hersey tasinmis sadece gomlekler kalmisdi.gomleklerinde kalanlarini bugun iade edeceklermis. Ayrica asmerkez lcw de fiyatlar cok iyiydi. Defolu urunler var ama defolarini bulamadim cogunun. Bu konu gibi market disinda bursa firsatlari diye basligimiz var mi acaba. Varsa takip edelim.

• Seyhanlarda lipton filiz 500 gr 10 TL

BURSA Market Fırsatları...
  • Arkadaşlar Onur Markette tuvalet kağıtlarında %20 inidirim var,selpak 32li 40a falan aldım.
    Fiyatları herkes doların 7 TL olduğu ve hatta onun çok yukarısına endekslediği için indirimlerin aslında çok anlalmlı olmuyor.
  • Seyhan markette 500 gr lipton earl grey özel seri 10 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onur'da ağız bakım ürünlerinde %50 var. Migrosun 1 alana 1 bedavasıyla aynı şeye denk geliyor. Malum migrosu yağmalıyor millet o zaman BEDAVA kelimesi çok etkiliyor insanları. Kampanya 16 sında başlamasına rağmen dün girdim Yunuseli TOKİ nin oradaki büyük Onur markete baktım stoklar var fiyatlar güzel.
  • oral b diş firçaları 1 alana 1 bedava 11.90 çok iyi fiyat. onur marketlerde
  • SEYHANLARDA SÜPER CUMA İNDİRİMİ VARMIŞ

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.