Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
116
Favori
90.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok kutu değil normal şarküteri reyonunda görevliden şu kadar tart diyebilirsiniz

son durum fiyatı değiştirmişler 10 tl olmuş

10 tl etmez bu peynir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer14 -- 2 Nisan 2014; 1:53:05 >
  • kg. fiyatı yani baya uygun fiyat tadına bakarak beğenenler alabilir teşekkürler.
  • Hamitler İyisoy Market Gilette Blue 3 Tekli 2,50 Tl.
  • kipa da sütler vardı reyonda sabah yolu düşen alsın

4 lt yağlı süt...5,95 idi..son fiyatta
    --------------
    günlük süt 1 lt 0,85 idi onları ben aldım..yumarta 15 li 2,5 tl

patates 3 kg 2,25 idi...bunlar bitti sanırım
    -------------

devam edenler kaşar 15 tl

finish 68 li 17 tl 0,25 adet fiyatı iyi bayağı ama 20 tl alışveriş şartı var

tavuk bonfile 10

domates 2

5 lt yağ 18

2 gün geçerli bu fiyatlar
  • kaşar küçük çitflik de 17 lira kilosu.

osmangazi metrosuna varmadan 20 mt geride. travmay durağının karşısında..

tavuk-et-süt ürünleri satıyorlar
    fiyatlar çok uygun..
  • Özdilek calve (barbekü-ranch-acı sos) soslarında 3 al 2 öde var
    fiyat tane 4.95- (3 al 2 öde)kampanyalı alımlarda tanesi 3.30tl denk geliyor.
  • fiyatları gerçekten iyiymiş yumurta ve sütlerin ama onlarda kalmamış :(

bu arada 1.mesajda yazan kampanyalardan bitenler olduğunda söylerseniz silelim düzenlemeye çalışıyorum ben bildiğim kadarı ile sürekli olarak güncel tutmaya çalışalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtslk -- 2 Nisan 2014; 9:28:53 >
  • Rezervuar blok kullananlar migrostan stoklasın domestos 5, 5tl bir alana 1 bedava güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar görüklede dört çelik hastanesinin yanında yeni açılan 2 M migrosta 8 litre hayat su 2 liraydı epey stok yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_16 -- 4 Nisan 2014; 22:07:51 >
  • Cem_16 kullanıcısına yanıt
    Bimde 5 lt özkaynak su 1.30 TL. Neredeyse aynı paraya geliyor kaliteli su. Neredeyse aynı paraya geliyor stok yapmalık bi durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

Arkadaşlar görüklede dört çelik hastanesinin yanında yeni açılan 2 M migrosta 8 litre hayat su 2 liraydı epey stok yaptım

bu kadar para vermektense vaktiniz varsa CUmalıkızık korusu ya gidin

damacana dolumu 1 tl

süper lezzeti var suyun

hem temiz hava alıp piknik de yaparsınız gitmişken
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

Arkadaşlar görüklede dört çelik hastanesinin yanında yeni açılan 2 M migrosta 8 litre hayat su 2 liraydı epey stok yaptım

bu kadar para vermektense vaktiniz varsa CUmalıkızık korusu ya gidin

damacana dolumu 1 tl

süper lezzeti var suyun

hem temiz hava alıp piknik de yaparsınız gitmişken

Bende o şekil yapıyorum, hem gezmiş temiz hava olmuş alıyorum gitmişken de 4 damaca falan dolduruyor nilüferden yol parasını bile çıkarıyor.
  • moon74 M kullanıcısına yanıt
    Bende erikli şaypa dan geçen hafta torku fındıklı çikolatadan 75 krş. dan 12 adet almıştım. Çok beğendim yine almak istedim ama bu hafta fiyatları 1.60 TL ye çekmişler. Varmı hala 75 Krş dan satan şaypa?
  • Su olayında metro marketi tek geçer im yıllardır 19 lt depozitosuz damacana 3.95 hem SUDE uludağ suyu yakın olanlar unutmasın...

• Bizim toptan marketlerde ülker içim 1 lt sut 2.39 TL1 alana 1 bedava
    1 lt lipton iiçe tea 0.99 kr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablosvelos -- 8 Nisan 2014; 16:05:36 >
  • diablosvelos D kullanıcısına yanıt
    Yarım yağlı değil ise gerçekten süper fiyat enuygun sütün 1,90tl olduğunu düşünürsek

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

Yarım yağlı değil ise gerçekten süper fiyat enuygun sütün 1,90tl olduğunu düşünürsek

Üzerinde uzun ömürlü yagli içme sütü yaziyodu

• Arkadaşlar benim dikkatimi çeken bir şey var. Şaypalarda ayın 5'i ile 20'si arası fiyatlar yükseliyor. Daha sonra düşüyor. Örneğin bebek bezleri var aylık paket. Ayın 5'i ile 10'u arası fiyatı 49,90, 10-20'si arası 54,90 daha sonrasında ise 45,90 veya 46,90 oluyor. Yani maaş zamanı fiyatlar yükseliyor, daha sonra düşüyor. Başka ürünlerde de sık sık yapıyorlar. Mesela Perwoll ddeterjanlarda da ay sonu ve ay başı arası en az 3-4 lira oynuyor.

Bana mı denk geliyor sadece yoksa siz de denk geliyor musunuz?
  • elffth kullanıcısına yanıt
    Benim genel izlenimim Şaypanın üçkağıtçı olduğu:))Bazen indirim yaptım dediği ürünler diğer marketlerde standart fiyata ancak yaklaşıyor.
  • Furpada persil 7'kg deterjan artı 1,5 lt konsantre vernel 19.90 , yine metroda 1 kg balkovan bal 15.9 Tl

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.