Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
116
Favori
90.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayın 16 sında indirimlioluyor şaypa ozhan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı 6 Yıkama FURPA (ertuğrul/bölgesel mi bilmiyorum) da 2,5 TL

alışveriş limiti adet sınırlaması yok
  • İkincisi 1 tl. İyi gibi ŞAYPA YARINDAN GEÇERLLİ

• bursa keçi sütü arıyorum bilen var mı?
  • Günlük açık süt arıyorsanız ,Uludağ üniversitesinin satış yeri nerdedir bilmiyorum ama orda olabilir.Pahalı olur bir de.
  • Her zaman her zaman oraya kim gidecek. Uzun süredir otobüs kullanmıyordum ve dün sıkış tepiş bindiğim otobüste en önde bilet okutulan yerdeydim. Yanlış mı bakıyorum diye 2-3 kere baktım bilet 2,8 tl. Metro 2,6 tl gidip gelsek 5,2 tl zaten yola gidecek
  • Elektronik market ama olsun, Özlüce Özdilek'te açılan MediaMarkt için bugün mağaza özelinde indirimler varmış.

http://i.hizliresim.com/ldkZ0r.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 3 Mart 2017; 12:34:29 >
  • NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    bir tanıdığım söyledi acayip indirimler olmuş ilk günü
  • Açık Süt İçin Agora da Çoşkun Yufkadan Alıyoruz. Memnunuz. Kaymaklı. 2.5Tl.

Özhan Markette Turşularda ve Salçalarda İndirimler Var. Bakabilirsiniz. Doğuşpark Şubesi.

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Fsm orası agora oluyor de mi pazar falan kuruluyor, keçi sütü var mı organik değildir büyük ihtimalle ?
  • evet arkadaşlar konuyu biraz daha aktif hale getirebiliriz. bursa ile ilgili ne olursa olsun her türlü fırsatı paylaşalım bende elimden geldiğince ilk sayfayı güncel tutmaya çalışırım. hatta genel olan konuların bursada nasıl olduğu hakkında örneğin migros kampanyası, ürün varmı yokmu nerde ne kalmış gibi tüm paylaşımlarda bulunabiliriz. kendisi ürün oluşturup satan veya işyeri sahibi vs örneğin zeytin, zeytinyağı, arabalarımızla ilgili bakım vs aklımıza gelen hertürlü paylaşımı yapabiliriz. Çünkü burada bulunmamız takip etmemizin amacı belli ve ortak.

İlk paylaşımımda bulunayım. Bu aralar peynircibabadan baya alışverişim oluyor takip ederseniz indirime giren uygun güzel ürünleri var. ben en sık 2 günde bir günlük sütünü alıyorum gayet memnunlar ve içiliyor. çocukları olanlar bilir günlük süt bulmak sıkıntıdır sürekli marketlerde. fiyatı 4,95 idi 5,45tl oldu 2lt.

• Koyun ve İnek sütü var Coşkun yufkada. Keçi var mı bilmiyorum.

Agorada en baştaki cadde üstü dükkanda satıyor. Sütü normal 2,5 TL

Ben 2 TL ye aynı kalite buldum adam eve getiriyor. Devir tasarruf devri.
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    nereden buldunuz acaba ?
  • Eski Bahar Et Ürünleri Vardı İhsaniyede Tuna Caddesi Yanında. Yeni Haliyle Gürme Lezzetler Gibi Bir İsimle Açıldı. Süt 2 TL. Et Ürünlerini Tavsiye Ederim. Doğal Ürünlerde Bolca Var. Üst Kat Restorant Oldu. Çocuk Eğlence Alanı da Var. Kahvaltı Doğal Ürünler Var. Yemekleri de İyi Deniyor. Bakmadık Henüz.

• Takipteyiz... Şaypa Onur marketle birleşince çek yollamış adrese 50 ye 10 indirim diye.Son kullanma tarihi 31.03.2017
  • Takipteyiz.... MMM migrosun yanında seri sonu ürünler diye küçük bir kısım var oradan dün 10tl.ye güneş şemsiyesi aldım ürün kaliteli 2 3 tane daha vardı ve bir çok ürün daha işi yarayacak malzemeler mesela deri eidivenler var 5 tl. Arka tarafta palette çocuk bisikletleri vardı açacaklardı sanırım.

• kipa devir yakın her an markette iyi indirimler olabilir

tetikte olmak lazım
  • Komşular tavsiye etti. Zaten kapının önüne geliyor sokak sütçüsü.

Ama arkadaşın dediği ihsaniye tuna cad. sindekini bi deneyin yeri sabit nede olsa 2 lira oda iyimiş.

Bende afyon tereyağı almıştım bi ara fena değildi

• Özhan markette palmolive 500 ml duş jeli 7.45 tl

• takip
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.