Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
116
Favori
90.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Damla su mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır Carreforuun Kendi Suyu Uludağ KaynaklımForumda.Konusuda Var Ama Online Olarak Stok Kalmamış...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu Hareketlendirelim Eklediklerim Seyhan Express ve Özer İndirimleri. İsra, Özpaş Markette İnsert Dağıtımı Yaptı. Onlara da Uğranabilir...

BURSA Market Fırsatları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopali08 -- 8 Ekim 2016; 15:03:40 >

• Bu konu neden pasif kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Bu konu neden pasif kaldı.

bursa zenginler şehri ondandır

ne market fırsatı var... ne diğer iller gibi yeni hat fırsatları

ne petrol fırsatı

yaşamak kar bursa da sadece
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Bursa'da ne ucuz ki diye yazacaktım ...

Hadi dedim , mıymıntı demesinler...

Ama bu şehre Anadolu'dan koşanlara akıl fikir versin Yaradan .
  • Özhan Market Burn Enerji İçeceği 1.50TL
  • Bay market başka nerelerde var tam bilmiyorum uludağ limonata 1tl

• Daha önce yazmıştım yine yazıyorum. Bursa çok pahalı hemde herşeyiyle pahalı. Bir arkadaş doğru demiş şükretmemiz gereken tek şey nefes alıyor olabilmemiz.
  • Malesef kışın yolun alttarafında is kokusundan onuda pek alamıyorsunuz

• Eskiden alışveriş yaptığım saypa/akugur/Seyhan a artık zorunlu olmadıkça ugramiyorum, kampanya yok, reyonları bile ozensiz, furpa yol üstünde olduğundan günlük hesapta olmayan ihtiyaçlar icin, yine Özhan reyhana uğrayamazsam yağ-peynir icin iyi,milli pazar bölgede yok, kasap-sakadat reyhan yada yalçın-tekin kasabı, %80 özpas(Altınşehir), migros/Carrefour/ Özdilek şeklinde oluyor ortalama

• Herkes fiyatlardan dert yanmış gerçek durum böyle,bursadaki yerel marketlerin sosyal medya hesaplarını takip ediyorum istisnalar hariç adam akıllı bir indirimleri yok.
    Sinir olduğum diğer konu broşördeki ürünlerin neredeyse çoğu normal standart fiyatta,ya da 50-100 kuruş inmiştir.
    Artık Migros,carrefoursa,özdilek üçlüsünü takip ediyorum.
  • Onur piyasaya girerken hiç kampanya yapmıyor..
    oda tırt çıktı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: duykan

Onur piyasaya girerken hiç kampanya yapmıyor..
    oda tırt çıktı...

İndirim yaptık yazıyorlar. Alttaki eski kağıtlara bakıyorum ya aynı ya da fiyat artmış oluyor. Normalde 16.90 olan dismacununa 17.90 yazmışlar. Seyhan karda indirim söz 15.90.

• mrtslk M kullanıcısına yanıt
    O urune dikkat. Son kullanma tarihleri silinmiş kapaklardan.

• bursada yerel marketler tek elden yonetiliyor ,son 2 aydir kampanya bie yapmiyorlar,saypanin onur tarafindan alinmasi ve onurun hic bir kampanya yapmadan piyasaya girmeside acayip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gruaba sahip çıkalım arkadaşlar BURSALILAR olarak her türlü sıcak fırsatı paylaşalım burda forum sayesinde baya kampanyaya katılıyoruz zaten, en hepsibura dan ariyel detercan kampanyasından faydalandık 42 kilo aldım helal olsun paylaşana. Demek istediğim hepimiz marketlere avm,lere gidiyoruz bursa da nasıl sıcak indirim olursa paylaşalım diyorum. Seyhanlar onur şaypa bu marketler ölü bizim gibi fırsatçılar için. Geçenlerde migrosta 10,lu çokoprens aldım 50 kuruştan marketlerde satış fiyatı 3,75 tl fırsat budur işte. Birbirimize yardımcı olur isek hepimiz karlı çıkarız. Bankaların yaptığı chip para kampanyaları on numara en son gitti gidiyordan sarıkız aldım axxesle 150 tl chip geldi. Neyse fazla yazdım affedin.
  • Bugün Onur(Şaypa)da ufak tefek kampanlar vardı çoğu tırt.

Bana indirimli gelen tek şey Keskinoğlu 6'lı yumurta 2 TL idi. Piyasaya göre uygun
  • https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/1774982-32832-kav-grillbox-hazir-mangal

Bizim mahallede hamitlerde bimde 5.95 tl bu ürün arkadaşlar lazım olan var ise KAV HAZIR MANGAL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali6511 -- 9 Şubat 2017; 18:1:43 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.