Şimdi Ara

Bursa-kurşunludaki piknik alanı artık yok-altıntaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bursa-kurşunludaki piknik alanı artık yok-altıntaş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29 Not
    daha 1 ay önce gittik sorun yoktu
    bugün gittik giriş kısmını kazmışlar,orda toprak kayması gibi bir şey olmuş,piknik alanı kapatılmış,yukarı kısımda çalışma var inşaat araçları
    kısacası piknik alanı artık yok
    yaz gelince her pazar gidilen kurşunlu girişindeki büyük piknik alanını diyorum,bursalılara duyrulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 21 Mayıs 2013; 2:56:00 >

|
    |
    |
    |
    |
    |

Beni olağanüstü bir kişilik olarak yorumlamayınız.Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.

M.Kemal Atatürk
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    29 Not
    altındaş yerin adı oydu
    1 ayda ne hale gelmiş tanıyamadım,giriş kısmını tamamen toprak tepe ile kapatmışlar arabaları yolda bırakıp iniyorlar
    zaten giriş kısmı 30 metre enine kazmışlar,her giden şok olacak,zaten başka piknik alanıda yokdu,sanırım yer sahibi eleman pes etti sattı girişe 10 tl alıyordu
    arkadaşın arabasıyla gittik,benimki olsaydı araba kamerasına çekerdim izletirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 21 Mayıs 2013; 2:56:32 >
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.