Şimdi Ara

BURSA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
23.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.bursa.gov.tr/jandarma/tarihce.htm
    sol tarafta jandarmanın görevleride anlatılmaktadır.
  • orada görüşürüz artık tertipler
  • Tertipler hayırlı tezkelereler diliyorum iyi yere düştünüz bursalıyım büyükşehir çarşı izinlerinizde gezilcek çok yer var aman aman bi ulaşım sıkıntısıda yok.terminale çok yakın dipdibe sorunsuz bi askerlik sizleri bekliyor inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: teamsah16

Tertipler hayırlı tezkelereler diliyorum iyi yere düştünüz bursalıyım büyükşehir çarşı izinlerinizde gezilcek çok yer var aman aman bi ulaşım sıkıntısıda yok.terminale çok yakın dipdibe sorunsuz bi askerlik sizleri bekliyor inşallah

Teşekkürler.
    Gidecek arkadaşlar çarşamba günü nasıl gitmeyi düşünüyor.
    Direkt gidip teslim olacak mısınız yoksa.Bursayı gezerim sonra gider teslim olurum diyen var mı?
  • Adam gibi bir iskenderci bilen varmı, kısa süreli ziyaretim boyunca bulamamıştım da öyle bir yer...
  • ben sabahtan otobüse binip vardığımda teslim olmayı düşünüyorum.
  • tertipler bende bursa il jandarmada kısa dönem askerlik yapacagım.duyduguma göre her renk iç çamaşırını kabul etmiyorlarmış acaba bu birlik hangi renk kullanıyor büyük bir ihtimal yeşildir ama ben yinede bilen varsa aranızda sorayım dedim.
  • Bursa İl Jandarma Komutanlığı 337. Dönem Kısa Dönem Er

Dedelerin bilgilerini bekliyoruz
  • bursa il jandarma hakkında bilgi verecek yokmu
  • Bursa İl Jandarma Komutanlığı

Hepimize hayırlı tezkereler.

Dedelerden cevap bekliyorum buradan dağıtımlar nerelere çıkıcak.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaaneroz

Bursa İl Jandarma Komutanlığı 337. Dönem Kısa Dönem Er

Dedelerin bilgilerini bekliyoruz

BURSA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI 337. dönem kısa dönem er

;)

tertip görüşmek üzere

pazar günü geliyoruz
  • Ben de Bursa İl Jandarma Komutanlığı.. Dedelerden hiçbir bilgi yok
  • arkadaşlar gitmeden haberleşssek iyi olur.. pm msn falan
  • Benimde Bursa il Jandarma komutanlığı. arkadaşın dediği gibi gitmeden görüşsek iyi olur aslında. ebasarslan___gmail.com...
  • Beyler selamlar, nizamiyede toplanmadan önce burada toplanmışız :) Pazar günü görüşmek üzere...
  • Selam devrelerim aranıza bir de Adanadan katılımcı var.Orda görüşürüz.Ben nicklerinizi bi kağıda yazıcam orda görüşürüz.Hepimize şimdiden hayırlı teskereler
  • Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kısa Dönem Er

Arkadaşlar Bursa'da görüşmek üzere :)
  • Arkadaşlar, kaç gibi koyulacaksınız yola Ben İstanbul'dan geleceğim, yarın sabah erkenden çıkmayı düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulenttt324

Arkadaşlar, kaç gibi koyulacaksınız yola Ben İstanbul'dan geleceğim, yarın sabah erkenden çıkmayı düşünüyorum...

Ben de İstanbul'dan geliyorum, sabah 9 gibi çıkarım yola, öğlen bi iskender yerim Bursa'da, sonra da girerim içeri :))
  • 337 kısa dönem bursa il jandarma :))) yarın metro 11 arabası ile hareket 14.:00 bursa dayım :)

eren_ergun@hotmail.com

msn... ekleyin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.