Şimdi Ara

Bursa Genpa'ya Teşekkürler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, burda her ne kadar teknik servisleri yaptıkları hatalardan dolayı eleştirsekte hakkedenlere de haklarını teslim etmemiz gerektiğini düşünerek bu konuyu açma gereği hissettim.

Bursa Genpa'ya gönderdiğim Apple İphone 6 Plus'ın kaydını yapıp teşhis koyduktan sonra değişim kararı veren, ve bütün bu süreci 12 gün içinde halleden
    Bugün, kargo gönderim günleri olmamasına rağmen, rica ettikten sonra yeni cihazı hemen kargolayan Bursa Genpa Teknik servis çalışanlarına teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 29 Ocak 2015; 18:29:03 >

• Ne güzel, bakalım aynı hizmeti Kadıköy Promobil'den alabilecek miyiz

Güle güle kullanın.
    Dipnot: Bu servisle ilgili bilgisi olanlar alıntılarsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşini yapan insanlara bayılıyorum...
  • genpa'dan bende gayet memnun kaldım ..
    Başarı damgası gördüğünüz her cihazdan uzak durun , teknik servise ulaşmak sanırım 1 haftamı almıştı ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa genpa değişim konusunda iyiyse ben de göndermeyi düşünüyorum bakalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük başarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir fırından ekmek aldığımızda kimseye teşekkür etmiyorsak, yapması gerekeni yaptığı için genpaya teşekkür etmek gerektiğini de bu nedenle mantıklı bulmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 29 Ocak 2015; 21:53:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: treko

Bir fırından ekmek aldığımızda kimseye teşekkür etmiyorsak, yapması gerekeni yaptığı için genpaya teşekkür etmek gerektiğini de bu nedenle mantıklı bulmuyorum.

Hocam, ekmeğin gramajından çalan, pislik içinde ekmek üreten, fırınlara denk gelseydiniz inanın sizde temiz bir ekmek aldığınız da o fırıncıya teşekkür ederdiniz =)
  • Hayırlı olsun genpadan ben de memnun kalmıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.