Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Bursa Dil Kursu Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
34
Cevap
1
Favori
8.208
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1 Mesaj
      21 Eylül 2017 17:55:50
      Bu sene Yeditepe üniversitesini kazandığımı öğrendiğim andan itibaren başıma bela olarak gördüğüm İngilizce hazırlık sınıfı kabuslarıma giriyordu.1 sene sadece ingilizce okumak hem iğrenç hemde kayıp olarak görüyordum. Ailem bursada ve bursada çözüm bulmamız gerekiyordu. Ailemin tanıdıkları vasıtasıyla Ve önerilerle Akademik Batı Dillerinin yolunu tuttum. Sınav teknik eğitimi ve sorulara yaklaşım metodları ile bu kadar kısa sürede sınavı başarıyla geçmeme vesile oldular.

Ciddi anlamda namını hakeden bir yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      21 Mart 2018 19:12:15
      Uludağ üniversitesinde yüksek lisans öğrencisiyim ve akademik kariyerim için ingilizcenin yeri tartışılmaz .yüksek lisans sonrası istanbulda özel bir üniversitede ailemin de istanbulda olması sebebiyle çalışmak istiyorum.yıllardır sözde ingilizce almama anadolu lisesi mezunu olmama rağmen ingilizce çalışacağım zaman sanki her seferinde sıfırdan başlarmışçasına kitapları elime alırdım ;sanki ömür boyunca hiç ingilizce konuşamayacakmışım gibi gelirdi.dil konusunu nasıl çözeceğime dair çok değerli bir hocamın bu konu hakkında görüşünü almak istedim.bana bursada bu eğitimi sadece akademik batı dillerinin verdiğini söyledi.başta pek inandırıcı gelmedi ama yine de kendi gözlerimle görüp sistemlerini kendi kulaklarımla dinlemek istedim.ve şuanda diyorum ki iyi ki de hocamı dinleyip gitmişim.ingilizce korkulu rüyamken resmen şuanda hobime dönüştü.farklı bir ingilizce eğitim teknikleri var yoğun bir eğitim programı sonrası çok rahat bir şekilde okuduğunuzu anlıyor ve yazıyor; tv deki konuşmaları anlayabiliyorsunuz.rahat cevap vermeye çalışıyorsunuz.ben bu kelimeleri yazarken şuanda önümde bir makale var ve çok rahat okuyup anlayabiliyorum bu bile yeter aslında.içimden gelen duygularla size faydalı olabildiysem ne mutlu bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubajuba -- 21 Mart 2018; 19:12:48 >
      |
      |

• Teğmen
      239 Mesaj
      21 Mart 2018 19:57:49
      1 mesajlı full reklamcılar dadanmış lan
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      25 Haziran 2018 19:32:59
      iyi bir kurs ve fiyat olarak aysun hocayı bul. yardımcı olur sana.iyi bir kadın. umarım geç kalmadım 2 yıl geçmiş yahı
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      06 Ağustos 2018 12:32:01
      Akademik batı dillerinin fiyat aralığı nedir?ben yarın görüşmeye gideceğim ama beni en çok etkileyecek olan fiyatı olacak. gidenler varsa cevaplarsanız sevinirim.
      |
      |

• 26 Eylül 2018 14:35:31
      Bursa'da farklı kurslardan eğitim aldım ama İngilizce bilgim grammar ezberlemekten öteye geçmedi. Özel bir şirkete iş için başvuru yapmıştım ve beni dil mülakatından sonra elediler :) Daha sonra arkadaş tavsiyesiyle Akademik Batı Dilleri ile görüştüm farklı bir eğitim sistemi kullanıyorlar hocalar deneyimli dersi eğlenceli hale getiriyorlar şuan akıcı bir şekilde konuşup duyduğumu takılmadan yazabiliyorum ben çok memnun kaldım ve herkese de gidip görüşmesini öneririm
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      29 Eylül 2018 21:19:35
      ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagkan0315 -- 1 Ekim 2018; 21:4:2 >
      |
      |
    • Er
      2 Mesaj
      05 Ekim 2018 21:55:44
      Arkadaşlar akademik batı dillerine yazıldım seviyem akademik 1 çıktı speaking kısmında hazırlık plus a da gireceğim. direkt akademik 1 den başlayanlar varsa görüşleri nelerdir
      |
      |

• 24 Ekim 2018 09:26:44
      Biraz geç kaldık belki cevap yazmak da ama gördüğüm için değinmek istedim, geçtiğimiz dönem ingilizce kursuna gitmiştim uluslar arası sınav için, Bursada ingilizce kursu için gidebileceğiniz en iyi dil kurslarından birisi Akademik Batı Dilleri benim için.. Diğer arkadaşların işine yarayabilir diye tekrardan konuyu hortlattığım için şimdide kusura bakmayın :)
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      28 Ekim 2018 15:11:15
      Aysun Uğuş için en başarılı diyorlar.
      |
      |

• 14 Kasım 2018 19:33:02
      İngilizce için Bursa'da Fsm British Town şubesi var kesinlikle öneririm, tecrübeli hocalar ile iyi bir ingilizce eğitimi alırsın

• 14 Kasım 2018 19:39:05

hatta verdiği kurslar ile ilgili bilgiler falan da burada var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafabpamuk -- 18 Aralık 2018; 11:23:23 >
      |
      |
      mustafabpamuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      07 Aralık 2018 03:10:41
      2 yıl boyunca ingilizceye bakış açım ;İngilizce öğrenmek kısa zamanda hallederim 5 veya 6 ayda kursa giderim öğrenirimle olacak bir dil değildir :) öncelikli iyi dil eğitimi için kendinizi öğğreneceğinize inandırmanız gerekiyor. ve daha önce hiç dil almadıysanız yeni başlayacaksanız başlayacağınız hoca çok ama çok önemli ingilizceye ilk adım attığınızda karşınıza çıkan hoca ingilizceye olan bakış açınızı daha heyecanlıda kılabilir ingilizce öğrenmeyide küstürebilir.
      Aynı zamanda dil eğitimini şayet iş hayatınızın her alanında kullanacaksanız benim gibi ingilizce grammar bilmekde değildir sizlere tavsiyem iyi dil eğitimi için grammar eksiği tamamlanmalı reading listening ve speaking paralel yürütülmeli. Yazma işlemi ayrı bir dünya bir part alacağınız eğitimde muhakkak çeviri dersinizde olmalı çalışacağınız pozisyon sizlere yazmayı şart koşabilir bunu unutmamak lazım..bende bu aşamalardan geçmiş biri olarak muhakkak çok iyi araştırın hocaları sorgulayın.Derslere girmeyi teflif edin
      ben ise sizlere akademik batı dilleri ve tömer okullarını tavsiye ediyorum.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Ocak 2019 12:49:15
      Hafıza Teknikleri ile ingilizceyi çok kısa sürede öğretebilen bir eğitim seti bırakıyorum aşağıya-- Set çok başarılı tabii ama biliyorsunuz ki dil öğrenmek kesinlikle emek ister:) https://hafizamerkezi.com/shop/ingilizce-kampanya
      |
      |

• 11 Şubat 2019 09:43:16
      Merhabalar hocam Bursa ingilizce kursu için sizlerehttp://www.akademik.com.tr/ önerebilirim. Online eğitim avantajıda sunuyorlar eğer çalışan ya da vakti az olan biriysen online eğitimdende faydalanabilirsin.

Saygılar
      |
      |

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
SEO
web tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.