Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bursa'dan K.Maraş'a Araç Almaya Gidildi Gelindi !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
58
Cevap
0
Favori
2.575
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Bursa'dan K.Maraş'a Araç Almaya Gidildi Gelindi !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3628 Mesaj
    Selam, İyi Haftalar.

Arkadaşlar, Nasip olursa inş. yarın Bursadan K.Maraş'a Araç almaya gidiyorum. 2 kişi gideceğim.

Salı sabahı sabihagökçenden maraşa uçacağım. kalkış 9, varış 10:30 falan.

Araç 2011 Focus Comfort 1.6 Tüplü 100binde. parça parça toplam 10bin hasarı var diye 35bin'e anlaştım bana makul geldi açıkçası. uzun süre binmeyi düşünüyorum. Satıcı öğretmen ve Leon FR almayı düşünüyor.

Araca tanıdık vasıtasıyla expere soktum baktırdım araç alınabilecek seviyede, iyice düşündüm. Forumun laneti üzerine resim koymuyorum.

Daha önce Bursadan çıkıp Samsun-Trabzon-Artvin Şavşat-Ankara gibi yerleri gezdim.

Genel olarak tavsiye verebileceğiniz noktalar varmıdır. Adana - Aksaray istikametini kullanmak istiyorum. malum iklim şartları Boludan gelmeye sıcak bakmıyorum.

Özellikle Tüplü araç kullanmadım, Bu konudaki tavsiyelerinize açığım.

Teşekkürler.

.

ARAÇ ALINDI

Arkadaşlar aracı aldım. Yol çok zorlu geçti açıkçası.
    Maraş pozantı arası gayet güneşliydi. Aksaraydan sonra akşamında çökmesiyle. yollar çok puslu ve sisliydi. görüş 10mt civarına kadar düştü. anlıyacağınız tam kurt havası. eskişehire kadar yoğunluk sis vardı ve dolu bile yağdı ince ince.

sağ salim döndüm rabbime şükür. öğlen 13:30'da çıktık. 4-5 mola verdim ve gece 03:30'da evdeydim. yol boyunca toplamda 80 Lt civarı yakıt harcadım ( LPG )

Aracı gayet beğendim. Gayet tok, motor biraz kasaya az geliyor ama olsun. performans beklentim yok. asfaltı kaymak gibi olmayan yollarda lastik sesi fazla gibi geldi. piyasası 45lira olan aracı 35e aldığım için hiç pişman değilim açıkçası.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senkei -- 27 Aralık 2017; 9:4:13 >

|
    |

ѕєηвσηzαкυяα кαgєуσѕнι

• Ford galaxy gibi az bulunan bi araç olsa tamam da focus için türkiyenin bi ucundan bi ucuna gitmeyi benim aklım almıyor. Zibil gibi focus varken 10 bin tl hasarlı focus için oraya gitmek bilemiyorum.

• Yarbay
    4535 Mesaj
    temiz araç olsa okde. bir sürü ihtimali olan araç için 1000km gitmek yanlış bence. Bursa'd araç mı yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: elcas

temiz araç olsa okde. bir sürü ihtimali olan araç için 1000km gitmek yanlış bence. Bursa'd araç mı yok.

kriterlerime göre bulamadım hocam.

ѕєηвσηzαкυяα кαgєуσѕнι
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Ford galaxy gibi az bulunan bi araç olsa tamam da focus için türkiyenin bi ucundan bi ucuna gitmeyi benim aklım almıyor. Zibil gibi focus varken 10 bin tl hasarlı focus için oraya gitmek bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Senkei

quote:

Orijinalden alıntı: elcas

kriterlerime göre bulamadım hocam.

Gardaş 11 yıldır maraştayım gelirsen eksper mekan yardımcı olurum ben de örtmenim acaba kimden alıyon acep

|
    |

35 e cok uygun geldi iyice baktir saglamsa olur bence.

|
    |

Heryerin iyisidr kötüsüde vardır ama ankara hariç&#128584;&#128584;

|
    |
    labidu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: efendihazretleri

Gezenadam.com.tr ye bak,kendini yormamış olursun.vekaletle kapına kadar indirirler arabanı.

aynı şeyi yazmaya gelmiştim. Ekspertiz için bile tanıdığa vs gerek yoktu
    |
    |
    |
    |
    |
    |

ѕєηвσηzαкυяα кαgєуσѕнι
  • Yarbay
    2111 Mesaj
    aynen uygun guzel fiyat.. kucuk hasar kaydını sorun etme.. ben de gittim istanbuldan kaputu degisik arac aldim gul gibi biniyom.. moralini bozanlara kulak asma.. aksaray degil de su guzergahi takip et. anayol oldugu icin kar buz kapanma olmaz.. adana pozanti konya afyon kutahya bursa..
    |
    |
    gezenadam bu işi çok profesyonelce yapıyor
    |
    |
    CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
    Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!
  • Yüzbaşı
    824 Mesaj
    Biz Ankara'dan Bursa'ya gidiyoruz hocam araç almaya, daha çeşitli araçlar var. Maraş'a 30-35.000TL lik bir araç için ben olsam gitmem.

Piyasa arabası olmayan, temiz bir araç olsa her yere gidilir ama focus için komşu ile bile gitmem açıkçası.
    |
    |

Arkdaşın aldığı fiyat çok iyi.

10.000TL hasar kaydı tek seferde olsa düşünürdüm ama parça parça olunca çok büyük hasar yok demektir.
    |
    |
    ancak sonra fiyatı 35e çekti öğretmen arkadaş makul gelince böyle bir karar aldım.

2004-2005 temiz focus mk1'lere bu paraları istiyorlar açıkçası. Allah utandırmasın. sağ salim gidip geleyim inş.
    |
    |

ѕєηвσηzαкυяα кαgєуσѕнι
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    geçen yıl kasım ayında 2002 325i bmw almaya gittim maraşa , experde 4 parça boya çıktı aracı aldım bursaya geldim , 6 ay sonra satış için ilan verdim gelen alıcı aracı expertize soktu, meğer 2 parça değişen + kapı direğinde macun ve işlem varmış , bir daha maraştan araç alamaya tövbe ettim.
    |
    |
    |
    |
    95 Broadway ... 2005 Megane 1.6 HB ... 98 Fiat Marea 1.6 ... 2006 Corolla 1.4 HB D4D ... 2010 Chevrolet Aveo NB 1.4 LS AT ... 2010 Accent Era 1.4 Select AT ... 2018 Hyundai i20 1.4 Style AT ... 2011 Clio 1.2 Grandtour Extreme...
  • Yarbay
    8229 Mesaj
    Gezmek için gidilir.

Yoksa focus gibi heryerde bulunan bir araç için helede hasarlı kayıtlısı için gereksiz masraf ve macera olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.