Şimdi Ara

Bursa'da Nereden Bitki Bulabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 250 lt low tech bitkili akvaryum kurulum aşamasındayım. Bursada ikamet etmekteyim , bir kaç akvaryumcu dolaştım ama memnun kalmadım açıkçası. Hem müşteriyle ilgisizler hem de fiyatları aşırı pahalı. Bende o sebeple malzemeleri internetten aldım. Ama bitkileri görerek almak istiyorum. Bursada kaliteli ve uygun fiyatlı bitki bulabileceğim bir akvaryumcu önerir misiniz. Teşekkürler.

• Bursa'da akvaryumcular cidden leş vaziyette. Özellikle Heykel'in arkasında bulunan Sempati isimli dükkandan uzak durun.

Akvaryum.com'a üye olup oradan temin edebilirsiniz.
  • Merhaba bende bursa Kestel de yaşıyorum bitkili akvaryumla ugrasıyorum. Yakınsanız gelin tanışalım bi kaç bitki hediye ederim size.

Akvaryumcu konusunda betta akvaryum. Baf akvaryum bitki de iyiler bursada gerisi zayıf kalıyor bitki konusunda ama fiyatlarda malum. Ama zaten bu pahalı bi hobi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akvaryumlar dan bazıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dumanyak123

Akvaryumlar dan bazıları

Elinize sağlık güzel olmuş. Şu yoncaya benzeyen zemin bitkisi çok hoş. Ben de kurulum yaptım atakanpet den aldım internetten. Ama bitki çeşitliliği biraz az genel olarak arka plan bitkileri var. Zemin boş şu anda. Ben mudanyada oturuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.