Şimdi Ara

Bursa'da 4.5G hızını paylaşacak olan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 yıldır Vodafone kullanıyorum 4.5G ye kadar çokta memnundum Red avantajları gerçekten tartışmasız ama 4.5 den sonra internet hızından memnum değilim Turkcell kullanan arkadaşlar Bursa daki hız bilgilerini paylaşırsanız sevinirim istemesem de Turkcell 'e geri döneceğim herhalde

• Bilgi paylaşacak olan yok mu arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar niye hız meraklısınız anlam veremiyorum. Sonuçta kotalı internet. İş görüyorsa yeterli hız.
  • Evde işte WiFi var 20gb interneti dışarda kullanmak için alıyorum zaten, benim için hız önemli maalesef Vodafone da 10 Mbps yi bile göremiyorum maalesef

• https://forum.donanimhaber.com/tum-operatorler-4-5g-hiz-testi-ana-konu--115719373 her bolgeden 4.5g his testin paylasildigi konu bursa civari da vardir muhakk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone den hızlı olacağı kesin

benim evde hız yook alamıyom ama farklı yerlerde hız alırsın rahat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam gemlikte de aynı ben kaç defa kayıt oluşturdum çekim sorununu aşamadık ki hızı beğenmiyelim gemlikte sadece atatepe ve gemlik giriş petrol ofisi civarı 50-60 mb hız var diğer yerler 2-3-7-8 mb hız veriyor 3g de kraldı 4g de çöp oldu voda yeterki çeksin 10 mb versin yeter hocam ama çeksin
  • m398 M kullanıcısına yanıt
    Vodafone 'un Nilüfer de FSM de 10 Mbps yi geçmiyor 4G hızı

• canmania C kullanıcısına yanıt
    orada 4.5g yatırımı yapmıyorlar bulvara yeni düzenleme gelecek diye

Türk Telekom Direklerini ben diktirmiştim zamanında Kahve dünyasının karşısında Türk Telekom Anteninde yansıtıcı var kahve dünyası için kurdular 4.5 yok orada
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Bursa'nın en elit yerlerinden birinde 4.5G yok Vodafone büyük hayal kırıklığı olduğu acaba Turkcell de durum nasıl ?

• canmania C kullanıcısına yanıt
    çoğunluğu aynı o bölgede aslında hız daha fazla alıyoruz vodafone göre Türk Telekom ve Türkcell
  • Telefonum çift sim kartlı brinde vodafone diğerinde turcell hat var
    resimde sol taraftaki turkcell,sağ taraftaki vodafone. hıztesti aynı zamanda ve aynı yerde yapıldı ( yer Ankara/Çankaya)
    Bursadayken vodafone 10 mbit i geçmiyordu ankarada da oyle 8-14 mbit arası dolaşıyor Bursa da turcell hattım yok tu oyuzden bursada turcell nasıl bilemiyorum ama ankarada turcell 90 mbit görmüşlüğüm var
     Bursa'da 4.5G hızını paylaşacak olan var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.