Şimdi Ara

Burs Sonuçları 26 Kasımda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mAcArTy41 -- 22 Kasım 2012; 23:04:37 >
  • Hadi inşallah. Ara sınıfım, geçen sene kredi çıktı almadım. Büyük mallık ettiğimi farkettim. Bu sene dört gözle bekliyorum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engineer !

Hadi inşallah. Ara sınıfım, geçen sene kredi çıktı almadım. Büyük mallık ettiğimi farkettim. Bu sene dört gözle bekliyorum :))

hocam kredi çıktı ama almak istemiyorum krediyi almamak için herhangi bir belge felan vermeme gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L!oN K!nG

quote:

Hadi inşallah. Ara sınıfım, geçen sene kredi çıktı almadım. Büyük mallık ettiğimi farkettim. Bu sene dört gözle bekliyorum :))

hocam kredi çıktı ama almak istemiyorum krediyi almamak için herhangi bir belge felan vermeme gerek var mı?

Hayır hiç bişey yapmana gerek yok. Da ne ara belli oldu ? Pazartesi belli olmayacak mıydı ?
  • quote:

aynı olay bendede var pişman oldum almadığıma.Belki bu sene burs çıkar belli olmaz ama
  • Burs konusunda baya umutluyum çıkarsa çok güzel olucak
  • Kredi almak isteyenler okuduğu üniversite ile aynı şehirde ailesiyle ikamet eden insanlar mı?
  • Bugun aciklanacak saniyordum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Kredi almak isteyenler okuduğu üniversite ile aynı şehirde ailesiyle ikamet eden insanlar mı?

evet ben öyleyim, niye sordunuz?
  • Şöyle Kıvrılayım Bir Köşeye.
    Yurt Çıkmadı Bari Katkı Çıksın.
  • dostlar simdi yazıdan bisey anlamadım acıkcası napıyoruz özet olark cıkması halinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.