Şimdi Ara

Burs başvuruları hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diyorlar ki başka bir kurumdan burs alıyor musunuz? Tamam da 5-15 yere birden başvuracağım, sonuçları Ekim kasım ayında açıklar çoğu, şu an hiçbirinden almıyorum ama başvuruyu yaptıktan sonra birden fazla kurumdan alma ihtimali olmaz mı sonuçta? Yani ilginç bir olay

Bir de şunu merak ediyorum online başvuru yaparken üniye kaydolmadan yapsak sorun olur mu, yarın ya da öteki gün üniye kaydolacağım nasılsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Benim de merak ettigim bi husus. Hocam hangi kurumlara basvurdunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crsxy613

Benim de merak ettigim bi husus. Hocam hangi kurumlara basvurdunuz?

Daha hiçbirine, Eylül ayında başlıyor zaten neredeyse hepsi. Ama forum niye bu kadar ölü anlamadım kimse iplemiyor

• Milletin işi bitti gittiler hocam, ben hepsine başvuracağım şahsen.

Bu işlerden bu kadar anlasalar daha burslar belli olmadan kaç burs alıyosun diye sormazlardı.

Varsın 2 3 tane burs çıksın kim bilecek

• Hocam hangi burslara başvuracaksınız ?
  • Lord.Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Hocam benim basvurabilecegim adam akilli bi yer yok. Çünkü vakif universitesinde ucretli okuyorum. Tabi boyle diyince herkes zengin muamelesi yapiyor da babamin durumu orta halli zaten yeterince yuk oluyorum o yuzden babamdan para almak istemiyorum. Galiba kredi alacagim bir tek.

• birkaç yerden burs alsanız bile kurumların bunu anlama imkanı yok aslında ancak ünide okuyan birinin söylediğine göre burs veren kurumlar transkript belgesini okuldan istiyormuş , o şekilde ortaya çıkabilir fazla burs aldığınız .

şimdi hepsine başvurun birden fazla çıkarsa hangisi daha yüksek veriyorsa onu alırsınız .
    Parlakbirgelecek burs veren kurumlar yazın, orda hepsi çıkıyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ratajkowski.

Parlakbirgelecek burs veren kurumlar yazın, orda hepsi çıkıyor hocam.

Hocam şimdi baktım da bir sürü burs veren yer varmış. Kaç tanesine başvurabiliyoruz ? Mesela birkaçından burs çıktı ama aynı anda burs alma yasağı sebebiyle hepsinin iptal olma gibi bir durumu var mı ? Bir de hangisi en temiz (talep beklemeyen, bir şeylere zorunda bırakmayan) burstur ?
    Valla bende bilmiyorum hocam, ilk defa burs başvurusu yapıyorum

şahsen hepsine talep yapacam, 2 3 tane çıkarsada en çok para vereni seçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nichtsdestoweniger -- 16 Ağustos 2017; 21:27:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.