Şimdi Ara

Burnum Büyük Gibi Özgüven Sorunu Yaşıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar okulda sevilen bir kişiyim fakat bazen kendimi birileri ile kıyaslayıp çirkin olduğumu düşünüyorum. Yakın olduğum kız arkadaşlarım da var erkek arkadaşlarım da. Sessiz sakin birisi de değilim ama zaman zaman böyle düşünüyorum.
    Geçenlerde bir kızla muhabbet ederken benim kulaklarım çok kepçe falan dedi bana da kardeşim sen burundan kaybediyorsun dedi bende hatasız kul olmaz dedim. Cidden bakıyorum çevreme, en güzel kızın bile bir kusuru oluyor.
    Ama bazen burnumdan nefret ediyorum. Yandan bakıldığında, fotoğraf çekildiğinde çok çirkin görünüyor.
    Fatih sultan mehmet burnu ile hemen hemen aynı:

Burnum Büyük Gibi Özgüven Sorunu Yaşıyorum

bu kadar büyük ve uzun değil ama ucu aynı benimki gibi. :( düşüncelerinizi bekliyorum.

• Dış görünüş o kadar da önemli değil ya takılma bence allah vergisi napıcaksın. Ama çok sıkıntı yapıyorsan bi estetikçiyle görüş derim ben halledilir bi şekilde. Dediğin gibi herkesin az ya da çok bi kusuru vardır buna engel olamayız maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereği yok. Herkes kendisine evlenebileceği birisini buluyor.
  • uzulme ameliyat olursun 20li yaslarinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takma diyecem ama benim sağ profilden özellikle burnum çok kötü gözüküyor. Özgüven sorunu yaratmıyor millete karşı ama hatunla yakınlaşınca diyorum "ulan bu burnum kızın burnuna çarpacak" diye endişeleniyorum, yaptırmak lazım ameliyat ama tırsıyorum.
  • Karadenizlilere has kemikli ve iri burunum olmasına rağmen burnumu seviyorum hocam :) Erkek adamın burunu da büyük olsun dert değil . Fındık burunlu olsam daha iyiydi mi diye düşünüp gül geç boş şeyler bunlar...
  • Estetık olma erkekte bı acayıp oluyor

• burnunu her ise sokmazsan bisi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Aseloth

Karadenizlilere has kemikli ve iri burunum olmasına rağmen burnumu seviyorum hocam :) Erkek adamın burunu da büyük olsun dert değil . Fındık burunlu olsam daha iyiydi mi diye düşünüp gül geç boş şeyler bunlar...

Hocam aynı durumdayım yan profilden fotoğraf çekilemiyorum.Acayip şekilde meydana çıkıyor burnum

• quote:

Orijinalden alıntı: triptister

quote:

Karadenizlilere has kemikli ve iri burunum olmasına rağmen burnumu seviyorum hocam :) Erkek adamın burunu da büyük olsun dert değil . Fındık burunlu olsam daha iyiydi mi diye düşünüp gül geç boş şeyler bunlar...

Hocam aynı durumdayım yan profilden fotoğraf çekilemiyorum.Acayip şekilde meydana çıkıyor burnum

Benim birde burun kemiğim 4 sene önce futbol oynarken eğrildi hocam . Bir tarafı komple kullanamadığım gibi daha da öne eğik bu durumdan dolayı .
    Şeklini geçtim de nefes alamamak koyuyor bana .

• Her topalın kor bir alicisi vardir hocam merak etme

Şaka bi yana cok takma, herkes dort dortluk degil.

• ameliyat olmadan once bı ameliyat videosu ızle.ılk cumleden sonrasını okumadım.Hiç gereği yok bence estetık falan ve psıkolojı bozukluguna.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: triptister

quote:

Benim birde burun kemiğim 4 sene önce futbol oynarken eğrildi hocam . Bir tarafı komple kullanamadığım gibi daha da öne eğik bu durumdan dolayı .
    Şeklini geçtim de nefes alamamak koyuyor bana .

Geçmiş olsun hocam.Bir arkadaşım küçükken arkadaşıyla çarpışmış.Burun kırılmış tabi yerleştirirken kemiği yanlış yerleştirmişler sol tarafından çok zor nefes alıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.