Şimdi Ara

Burnout Paradise Remastered PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Electronic Arts ve Criterion Games Burnout Paradise Remastered'ı PlayStation 4, Xbox One ve PC için resmi olarak duyurdu.

Burnout Paradise Remastered 16 Mart'ta konsollar için $39.99 fiyat ile hem kutulu hem de dijital olarak çıkış yapacak. PC (Origin) versiyonu ise bu yılın sonlarında çıkacak. EA Access aboneleri oyunu 9 Mart'tan itibaren 10 saat boyunca deneme fırsatı bulacak.

Daha önce çıkmış olan indirilebilir içeriklere sahip olacak remastered görsel ve teknik açıdan geliştirmeler sunacak. Burnout Paradise Remastered PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde 1080p, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X üzerinde 4K 60fps çalışacak.

Burnout Paradise ilk Ocak 2008'de PlayStation 3 ve Xbox 360 için; Şubat 2009'da ise PC için çıkmıştı.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Keske bunun yerine Burnout 3 gelseydi yeniden yapim olarak.Serideki en sevdigim oyun ps2 de ne oynardik ...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ps2 zamanında çok severdim Burnout oyunlarını arkadaşlarımla toplanıp split-screen olarak oynarken çok keyif alırdık. Sevindim çıkmasına Ps4’e bu tarz oyunlar lazımdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burnout 3 gelseydi keşke

• Yeni burnout yapacaklarına, remastered'ı dayıyorlar.
  • DFGT desteklesin bari pcde, şu direksiyonu aldığımdan beri kenarda duruyor neredeyse.
  • switch’i sallamışlar gene
  • Burnout Paradise herkes çok beğendi ama benim seride en az beğendiğim oyun. Bunun yerine 3 ya da Revenge gelse daha memnun olurdum. Umarım bu remastered yeni bir Burnout oyununun habercisidir.
  • Sinir bozucu bir oyun olmasını geçtim 5 yıllık oyuna 40$ fiyat biçmeleri resmen rezilliktir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Sinir bozucu bir oyun olmasını geçtim 5 yıllık oyuna 40$ fiyat biçmeleri resmen rezilliktir.

Alma o zaman adamlar bir tek sana satmıyor sevmiyorsan sevmiyorum de geç boş yapma burada
  • B4ll4s B kullanıcısına yanıt
    6 mesaj atmış siteye gelmiş aklı sıra beni alıntı yapıyor

• quote:

6 mesaj atmış siteye gelmiş aklı sıra beni alıntı yapıyor

Senin kadar boş konuşsam senin kadar çok mesajım olurdu kardeş
    Sen kimlerin fake isin bakiim he

• quote:

Sen kimlerin fake isin bakiim he

Kimsenin fake hesabı değilim çok boş konuşuyordun cevap vermek için açtım hesabı aslanım
  • Keşke Revenge veya 3 gelseymiş Paradise kanser bir oyun özellikle yarışları :/ Ama güzel oyundur.
    Yorum yazarken sana mı soracam la sen kimsin?

• quote:

Yorum yazarken sana mı soracam la sen kimsin?

Asıl sen kimsin de böyle boş yorumlar atıp millete salça oluyorsun?
  • Project scorpio Ps4 bölümünün trolüdür. Ne god of war ı beğenir ne the last of us 2 yi beğenir. Fazla takılma

Salça olduğum yorumu göster bu konuda? Saat geç olmuş yarın okulun vardır senin iyi geceler abisi.

• quote:

Salça olduğum yorumu göster bu konuda? Saat geç olmuş yarın okulun vardır senin iyi geceler abisi.

Sadece bu konu değil aslanım her konuda boş yorumlar atıyorsun insanlara nane oluyorsun en iyisi sen yat uyku düzenin bozulmasın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.