Şimdi Ara

Burning Legion Türk Guildi ( Horde )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WoW'a yeni başladım beni arasına almak isteyen koca yürekli insanlar varmıdır acaba? 15 Levelim.

• hemen yol yakınken horde olacaksan Twisting nether horde tarafına geç elini sallasan Türk guildi var :D
  • 25 Level oldum ve o ilk 15 levellık kısmı bir daha oynamak istemiyorum :D o yüzden konu güncel. Aktif olarak oynayacağım.
  • bl horde tarafında pek turk yok, polak serveri orası ve türkleride hiç sevmezler.Aliance tarafına gecmelısın eskı turk populasyonu varmı bılmıyorum ,ya da arkadasın dedıgı gıbı tn horde.
    15-25 level kasması pek sıkıntı değil :D türk guild arıyorsan yol yakınken dön
  • BL de Ne horde nede Alliance olunur.

Horde-Twisting Nether

Alliance- Silvermoon

Çok uzun süredir değişmedi ,Değişecek gibide durmuyor. abuk subuk serverlarda Kasıpta sonra transfer parası vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franklin-z

25 Level oldum ve o ilk 15 levellık kısmı bir daha oynamak istemiyorum :D o yüzden konu güncel. Aktif olarak oynayacağım.

öyle bir oynayacaksın kii
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

quote:

Orijinalden alıntı: Franklin-z

25 Level oldum ve o ilk 15 levellık kısmı bir daha oynamak istemiyorum :D o yüzden konu güncel. Aktif olarak oynayacağım.

öyle bir oynayacaksın kii

• Oynadım Silvermoonda 34 Level windwalkerım arasına alacak koca yürekli arkadaşlar varsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.