Şimdi Ara

Burger King Sos Satmaya Başlamış (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
7.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güzel haber
  • 250gr ranch
     Burger King Sos Satmaya Başlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıplayanpırasa -- 31 Temmuz 2011; 13:04:54 >
  • Ranch aldım da ufak halindeki tadı yok barbekü olsaymış süper olurmuş
  • ben de aldım da küçük olduğundan kullanmaya kıyamıyoruz 25 gr lık sosuda 50 kuruş yapmışlar haşırt diye %100 zam mı olur
  • Sarımsaklı mayonez yok yine!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Barbekü sos arayan arkadaşlar

Migrosta Kühne BBQ Sensation satılıyor müthiştir.Burger'da verilenler yanına yaklaşamaz.6 küsur liraya almıştım en son boyutu biraz küçük ama "bence" değiyor

şans eseri bimde gördüm ve 2 kutu aldım. fiyatı 3.90'dı sanırım. tadına gelince; bana göre süper. burgerdaki kadar ağır değil. barbekü sos severlere öneririm sucuk ekmekle 10 numara gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

Mc donalds da bedava gençler hepsi :)) burger biraz tutunca bitarafı kalkmaya başladı ama mc donalds ın hamburgerleri burger ınkilere 10 basar . + Soslara da para almıyolar mc de . Burgera kız arkadaşımla gittiğimiz zaman 2 lirada sos parası veriyoruz

Mc Donald's mı Burger King'e 10 basar?

yapma dostum

MC'nin tüm hamburgerleri çocuk hamburgeri gibi küçücük

• benim gibi bir acı sos manyağı için çok iyi olmuş, sarımsaklı mayonezi nerde bulabilirim çıkmış diyorsunuz ?
  • Honey mustard ve barbeku çıksaydı 20-30 tane stok yapardım herhalde tükenme ihtimaline karşı.

Alıp deneyen var mı ranch'i. Tadı inş ufaklar gibidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majorümsü Minör

quote:

Migrosta Kühne BBQ Sensation satılıyor müthiştir.Burger'da verilenler yanına yaklaşamaz.6 küsur liraya almıştım en son boyutu biraz küçük ama "bence" değiyor

şans eseri bimde gördüm ve 2 kutu aldım. fiyatı 3.90'dı sanırım. tadına gelince; bana göre süper. burgerdaki kadar ağır değil. barbekü sos severlere öneririm sucuk ekmekle 10 numara gidiyor

Ne zaman aldın hocam bimde varsa hala stok yapayım fiyatı uygunmuş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Majorümsü Minör

quote:

Ne zaman aldın hocam bimde varsa hala stok yapayım fiyatı uygunmuş

Geçen ayın 29unda yani geçen cuma günü. farklı soslarda vardı ama kötü çıkar diye sadece barbekü sosu aldım çok memnun kaldım.
    sitesini inceleyin
    http://www.kuehne.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Hot

benim gibi bir acı sos manyağı için çok iyi olmuş, sarımsaklı mayonezi nerde bulabilirim çıkmış diyorsunuz ?

benim konu vardı bi göz at dostum

migrosta bulabilirsin
  • Sarımsaklı mayonezi bim bile satıyor bilmiyonuzmu :)
  • Yazılanları tam okumadım ancak;
    ranch, buffalo, acı sos yeni çıktı.
    sarımsaklı mayonez, hardal, barbekü, ketçap, mayonez zaten piyasada vardı.
    böylece takım tamam oldu.
  • küçük soslara da zam yapmış deyyuslar, 50 kuruş olmuş :(
  • 250 GR lık Ranch, küçük pakette satılanla yakın tada sahip..

Not: Sigara kullanmadığımdan her şeyin tadını fazlasıyla alıyorum..Kıyaslama yaparsam 250 GR lık Ranch sosun tadı %90 oranında küçük pakete benziyor.. Aradaki ufak tad farkına öyle çok seçiçi olmayanlar varamazlar..

Ayrıca Barbekü Sos nerede?En çok satılan Soslar satışta diyorsun Burger King ama Barbekü satışta yok?Onun yerine 2 tane acı sosu satıyorsun!Hadi Buffola yı anlıyorum, ama Acı Sos'u satacağına Barbekü'yü satsana be kardeşim! Zaten piyasada Zilyon tane Acı Sos mevcut..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 6 Nisan 2012; 3:12:27 >
  • MC Donalds patates ve sos kalitesiyle 1 adım önce ki sadece bufalo yok MC de. Hardallar daha kaliteli dolapta saklamayı biliyorlar. Burgerda kasa altında hava sıcakken o soslar hallaç oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.