Şimdi Ara

Burger King Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan 40 tl para veriyom kola istiyom yarisi buz bide az dolduruyolar cok sinirlendim geri goturdum doldursunlar diye buzlari da cikarin dedim.Gitmisler su gibi bisey doldurmuslar bildigin gazli su.

Hani abartmiyorum notmlade de gazli su tarzi bisey doldururlardi ama bildiginiz bu sefer ne seker ne tat sifir.Bildigin maden suyu ictim.Ustune bir de fişte siparis vermedigim halde su gecmisler.Sinirden kudurdum.

Normalde 2 tane sos verirler ketcap ve mayonez.Ama adamlar sormasan 1 tanr koyuyolar.Istedim 1 2 tane sos verdiler bazen onu bile vermiyolar.Kocaman yemek sadece 1 tane pecete koymuslar tepsiye.Patatesler iyi pismemis ustelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mario -- 29 Haziran 2021; 21:14:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bu zamanda bk ye gidilmez hocam, Kofteci yusufta cift etli burger 17 gayme, kofteci yusuf yoksa malzemeyi kendin al yab daha iyi

• hagh kullanıcısına yanıt
    Denenebilir hocam.Tavsiye icin tesekkurler.Ama o mekan hakkinda iyi seyler duymadim.Ama en kisa zamanda denemeye calisacagim.

• .

• ben oraya sırf kolası için gidiyorum hatta evdeki kola onlarınki gibi olsun diye bardağın yarısına su yarısına kola koyup 2 de buz atıyorum

• Mr.Mario kullanıcısına yanıt
    Bosver hocam sanki mcdonalds, bk cok mu iyi, onlarda da bissuru sey gorduk.

• Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Evet normal koladan daha iyi ve daha az siskinlik yapiyor.O sebeple acik bufe tatil koulerindeki sodalari vs seviyorum.Gazi az vs daha fazla icebiliyosun.

• hagh kullanıcısına yanıt
    Dogru

• Aksine börgır veya mek gibi yerlerin kolalarını ben düz normal kolaya göre daha çok seviyorum. hafif oluyor içimi çok ymuuşak

• nikneym0 kullanıcısına yanıt
    Evet oyle ama cok iciliyor o sebeple buyuk boy almak lazim.Ama 5 te 1 bos 5 te 2 si buz geriye 5 te 3 kola kaliyor.Sacmalik.

40tlye börgır king almak yerine bizim burda 200gr börgır patates kola filan 50tl.. biraz pahalı ama aşırı lezzetli.

Yok onu gectim keske iskender vs alsaydim.Ama iyi oldu baya guzel bi kiz gorus alanimda 50 kere ayaga kalkip siraya vs girdi hep kestim onu

işe bide iyi tarafından bakmak lazım demii  

• hamburger yediğin için hakediyon bunları rezil herif

• Deniz yer mi hamburger

• Kanka senin neden tüm konuların yemekle ilgili.  

• Moredecai kullanıcısına yanıt
    Bilmiyom knk yemek yemeyi seviyorum bu sebeple problemle veya sorularla karsilasilmasi cok muhtemel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

ben oraya sırf kolası için gidiyorum hatta evdeki kola onlarınki gibi olsun diye bardağın yarısına su yarısına kola koyup 2 de buz atıyorum

Kola gaz yapıyor mu 

• Hayirrrr!! geliyor ZZZOOOAARRRTTT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagh -- 29 Haziran 2021; 21:25:34 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.