Şimdi Ara

Burger King Haddini Aşmıyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
38
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Burger King Haddini Aşmıyor mu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1414 Mesaj
    subway pahalı ama değer.Ben çok seviyorum..Üstüne başka marka tanımam.. :)
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kassady

Şuan ülkemizdeki en kaliteli parasının hakkını veren fastfood şirketi var.

1- Arbys
    2- Carls JR.

Diğerleri kaliteyi son birkaç yılda ciddi düşürdü.

Burger ikili menüden sonra maliyeti düşürmek için yapmadığı şeyi bırakmadı. Evet bir süre piyasaya hakim oldu belki ama şuan hızlı bir düşüşte. Bedava verse yemez çoğu insan. Şahsen ben yemem.

Arbysten adanada avmden ılk defa deneyim dedim kusacaktım resmen,berbat tadı vardı buz gibide verdiler etli bişey yemiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar tavsiyem Burger falan yiyeceğinize evde birer sandviç yapın yanınada meyve falan onu yiyin.Annem güllüoğlunda çalışıyor pastaların içinden çıkan şeyleri anlatınca midem kaldırmadı,böreklerin üzerinde fare gezmiş :O

Ben şahsen böyle yapıyorum arkadaşlarımıda alıştırdım :D Yemek parasıyla langırt oynuyoruz süper oluyor

|
    |

Dostum ama subway efssaane burger gereksiz pahali ve cidden servis kaliteleri cogu subede berbat

|
    |
    IgorStravinsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

blondieastwood. RAWR
    fast car & hundred miles
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Fakirinsan8

Ayda en az 1 kere yiyorum.

Ne zaman burger deseler yok abi beni kötü yapıyor diyorum.ama millet koyun gibi yiyor.hamburger ve patatesler kötü hatta berbar.sadece patates dahi üstünde mısır unu gibi bişey var rezillik.

İçeçeği saymıyorum zaten.

Ama mc donald artık burgerle aynı fiyatta yani mc donald hamburger ve patatea konuaunda başarılı.o yüzden bırakın liseliler o pis ve kötü servisi yesinler.

Bi keresinde içinden çürük marul çıkmıştı. Bu

Orada yenilen hiçbirşeyin sağlık yönünden kazancı yok.

O paraya hayvan gibi kumru ya da biraz daha verir adam gibi lahmacun yerim.
    |
    |

-Milli Kayınço-
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    Sorun değil ya içine doluşacak aptal çok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Disclosure X

Dostum ama subway efssaane burger gereksiz pahali ve cidden servis kaliteleri cogu subede berbat

Aşırı ötesi pahalı olduğundan almayı bıraktım, bırakınca da zaten kapandılar tek müşterisi benmişim sanırım . Kurabiyeler bi ayrı güzel. Çavdar ekmeği bi apayrı güzel.

|
    |

• Burger king dondurmasına da zam geldi. 1 TL olan külah dondurma 1.25 TL olmuş. Bütün dondurmaların fiyatı 25 kuruş artmış. Yıllardır fiyatı artmayan tek şey dondurmaydı, onun da fiyatı arttı. 3 yıldır gitmiyorum zaten sadece dondurma yiyordum, artık onu da yemem.
    |
    |
    Bahsedilenler: osuruktanmadalya
    |
    |

|
    |

Lüks ama önlerindeki kuyruğa bak sanki kıtlık var kapışıyolar.Millet boğazına keyfine düşkün anlamıyorum.Arkadaş var borç batağında sefil.facebookta karısı çocuklarıyla kahve diyarında resim paylaşıyo.Cebinin deliğini bilmiyo derler o hesap.söğüşlenmekten memnunsalar hiç takmıyorum.binde bikere keyfime gelirse bişeyler yerim dışarda o kadar.anne yemeği herşeye bedel.o imkan yoksa da evde her türlü şey ucuza yapılır

|
    |
    onzy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen katılıyorum ev yemeği gibisi yok. firmalar para kazanmak için türlü sahtekarlık yapıyorlar. yapmayanda dünya para istiyor. en iyisi ev yemeği
    |
    |
    mobilephone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Carl's Jr harici fast food restoranına gitmem hamburger benzeri yiyecek için. Burger King terbiyesizi hem soslardan ek ücret alıyor, bu yetmezmiş gibi Lipton Ice Tea için bile ek ücret alıyor. Patates zaten rezalet, hamburgeri özellikle whopper serisi güzel ama o fiyata, o muameleye kesinlikle değmez.

Carl's Jr sınırsız içecek ve sınırsız sos veriyor ne güzel. Fiyatı da ortalama seviyede.

Arby's fena değil ama etine bir türlü alışamadım ama o patatesleri on numara.

McDonalds ucuz yemek için güzel ama doymadan kalkarsınız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: osuruktanmadalya

Leş hamburgerler, leş servis, leş fiyatlar. Eskiden çok sevdiğim bir zincirdi steakhouse ve texasmokehouse favorimdi ama steakhouse 12 TL idi texas da 16. Şimdi steak 20, texas 26. Hadlerini aşmadılar mı ? Cidden yemiyorum artık 5 Tl ye maal edilen menüyü 25 tl ye alıyorum ve istediğim gibi gelmiyor.

Bence BURGER KİNG hala süper YARAMAZ olan varsa o da MC DONALD'S dır Mc Donald'sın hem çeşidi az hem ürünlerinde lezzet yok
    |
    |
    Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Yarbay
    3036 Mesaj
    üniversite döneminde arkadaş çevresi yüzünden yerdim ama artık gitmiyorum. kısaca fastfood sevmem, küçük hamburger, patates, sifon kola ne verdiğin parayı hak ediyor ne yediğin bir halta benziyor.
    |
    |
    Subway güzel ama yurtdışı fiyatlarıyla uzaktan yakından alakası olmayan bir firma,30cm sadece sandviç 15.90 nedir¿

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.