Şimdi Ara

Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
19
Favori
402.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
    14 gecesi çıkış 15 sabahı burdurdayım inş..
  • Cuma günü Isparta uçağıyla birliğime katılıcam. Kısa dönem arkadaşlar var mı
  • Munez123 kullanıcısına yanıt
    Var hocam nereden geliyorsun saat kaçta teslim olacaksınız?
  • alfonso92 kullanıcısına yanıt
    İstanbuldan geliyorum hocam, tahmini 4.15 4.30 civarında orada olacağım sen kaçta katılmayı planlıyorsun
  • Munez123 kullanıcısına yanıt
    Bende otobüsle geliyorum İstanbul dan 8 de burdurda olurum öğleden sonra teslim olurum bende.
  • alfonso92 kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim ben o saatlere yetişemeyeceğim sanırım, yarın askeriyede görüşürüz o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolu07

hocam şöyle bi alıntı var buyurun 'Öncelikle acemi birliği Burdur’da 28 gün sürüyor, 28 gün boyunca sıkıştırılmış eğitim alıyorsunuz ve yemin töreninden 1 hafta önce gideceğiniz yerler belli oluyor. Burdur Ulaştırma Er çıkarıyor. Bu da şöförsünüz demektir. En çok nereye dağıtım oluyor derseniz Türkiyenin heryerine asker gönderiyorlar.. Kıbrıs ağırlıklı oluyor ancak Türkiye’nin en batısından en doğusuna kadar asker gönderildi. Yemin töreninden hemen sonra dağıtım izniniz başlıyor, yol vs herşey içerisinde çıktığınız gün dahil 7 gün izniniz oluyor. 7. gün yeni birliğinize teslim olacaksınız. '

vay be ne çabuk hızlı geçmiş zaman heyecanla arıyordum acemi birliğim burdur nasıl bir yer diye hiç bir şeyden habersiz şimdi bitirip geldim ve meshane kanseri olduğumu öğrendim keşke zamanı geriye alabilsek hiç demem diyordum ama cidden hayat insana söyletiyor keşkeyi.....

• Eylül-Ekim 2019'da askerliğimi burada yapacağım. Varsa aynı dönem gidecek olanlar tanışalım
  • Gençler burdur yatış yeri ben ulaştırmaydım ama hiç ulaştıramadım genelde bedelliler orda askerlik yapıyordu şimdi topçu birliği olmuş galiba eskidende öyleymiş hamam şahane sinema hatta er-erbaş gazinosu bile var kantinlerde kral tv full açık :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhabalar ;

28 Yaşındayken, 2014 Kasım ayında Burdur a acemi birliği için teslim oldum, 94/4 tertip olarak. Boyum uzun olduğu için hemen manga çavuşu yaptılar :) , 20 kişinin her şeyinden sorumluydum. Burdur güzeldi , acemiliği rahattı, son 1 hafta zaten yemin töreni için yürüyüş. Ama soğuğu çok kötü. 28 günde 3 kere kulaklarım su topladı soyuldu.

Usta birliğimde Muş 49.Komando Tugay Komutanlığı Yardımcılığı çıkmıştı. Hey gidi günler hey.. Sormak istediğiniz sorular olursa Burdur la ilgili yardımcı olurum.
  • Aralık 2019 'da oradayım :D
  • gözleme çok güzel oluyor eğitim alanında satılıyor günde 3-4 tane yerdim
  • tekraar T kullanıcısına yanıt
    Aralıkta ben de ordayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah ben de 10 Kasım'da bedelli olarak katılacağım. Varsa başka gidecek, tanışalım, kaynaşalım. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese hayırlı tezkereler 391.Dönem (Haziran,Temmuz,Ağustos) Er leri için bir telegram gurubu kurdum katılmak isteyen dm atabilir.

• Şimdi yola çıkıyorum 6 ay sonrasına mesajım olsun bu mesajı okuyan tüm arkadaşlara da hayırlı tezkereler.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.