Şimdi Ara

Burdan 90 üzeriyle geçecektim ama geçmedim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Burdan 90 üzeriyle geçecektim ama geçmedim.

Arkadaşlar Ankara eskişehir yolunda dün dalmışım 100 le felan gidiyorum neyse ki radara yaklaşan diğer araçlar yavaşladığı için ben de yavaşladım ama bir kaç yüz metre kala 80 civarına düşebildim fakat yanlışlıkla otobüs yoluna girmişim ne olur sizce ?

• Bişey olmaz, endişelenmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duellist

Bişey olmaz, endişelenmeyin.

Bende öyle tahmin ediyorum ama bu ankaradaki radarlar canımı sıkmaya başladı tamam gerekli ama ankarada cezayı hakeden bir çok kişi varken bizim gibi genel ortalaması düşük sürücüler için büyük haksızlık
  • FreudeAmFahren kullanıcısına yanıt
    Yine Konya yolu, Eskişehir yolu iyi; en azından radarların yerleri belli. İncek bulvarında resmen radar aracını gizleyip millete çatır çatır ceza kesiyorlar.

• 1 hafta sonra egmden kontrol et bişey yoksa sorun yok
  • O yolda hız sınırı 70. 77'yi geçmemek gerekli hele akşamları.
  • Ankara'da çoğu sürücü o servis yolunu kullanıyor ve bu sebepten ceza falan gelmez merak etmeyin.

• Geçen yaz ben de İzmir'e giderken geçmiştim. 50m falan kala ekranda plakam ve "94 km YAVAŞ" yazısı belirdi.
    Ceza falan gelmedi. Her geçene yazsalardı. Trafiğe çıkamaz olurduk korkudan.
  • 16 nisandan sonra yollarlar cezayi
  • o yolu bilmiyorum da otobüs yolunu biraz açarmısınız ?
  • en anlamadığım şeylerden biri de forumdaki bu tarz konular, buradan şöyle geçtim ceza yemiş miyimdir ya da polis göz kırptı ceza yazmış mıdır gibi saçma sapan sorular

oldu da ceza yazıldıysa forumdaki konu gösterilip bak herkes ceza almamam konusunda hemfikir o zaman cezayı silin diye itirazda mı bulunacaksın? ya da buradakiler ceza yazılmamalı derse ceza gelse de ödemeyecek misin?

sence de herkes forumda bu tarz saçma konular açarsa forum iyice çöplüğe dönmez mi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.