Şimdi Ara

Burasıda benim mekanım :p

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Boş vakitlerimde zaman geçirmek için kendi çapmızda bildiklerimizi başkalarıyla paylaşıyorum :) Arada kişisel makalelerim olsa da genel olarak web tasarım & sunucu yönetimi ve bilgisayar donanım yazılım içerikleri ile daha çok makaleler paylaşıyorum ve makalelerimi özgün olarak yazıyorum.
    Vakit ayırıp da blogumu inceleyen & incelemeyen herkese teşekkür ederim.Her türlü eleştirilerinize açığım sıkıntı yok :) Eleştirmek güzeldir haddini aşmadığın sürece :)
    Eleştirmek isteyenlere şunu da baştan söyleyeyim biliyorum logom çok kötü :p ama pek fazla vaktim olmuyor vaktim olduğu zaman ilk işim bloguma profesyonel bir logo yapmak olacak :)

Bloguma Gitmek İçin BURAYA TIKLAYIN !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkLord15 -- 14 Mart 2013; 5:34:14 >

• ne kadar blog varmış , şu son 2 günde sürekli karşıma çıkıyor ya da bna öyle geliyor
    benimki imzamdaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilum -- 14 Mart 2013; 6:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pomocu

ne kadar blog varmış , şu son 2 günde sürekli karşıma çıkıyor ya da bna öyle geliyor
    benimki imzamdaki.

Kişisel bloglar ama gerçekten kişisel olan bloglar candır :)
    Siyaset ağırlıklı bir blog olmuş benim gördüğüm kadarıyla bir de yeni sanırım ya da ben diğer sayfaya geçme bölümünü bulamadım.Sana tavsiyem blogunu devam ettirmeyi ve güncel tutmayı düşünüyorsan ücretli bir alan adına ve ücretli bir hostinge geç.Sadece bir tavsiye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLord15

quote:

ne kadar blog varmış , şu son 2 günde sürekli karşıma çıkıyor ya da bna öyle geliyor
    benimki imzamdaki.

Siyaset ağırlıklı bir blog olmuş benim gördüğüm kadarıyla bir de yeni sanırım ya da ben diğer sayfaya geçme bölümünü bulamadım.Sana tavsiyem blogunu devam ettirmeyi ve güncel tutmayı düşünüyorsan ücretli bir alan adına ve ücretli bir hostinge geç.Sadece bir tavsiye :)

Yok 2 günlük daha. Pm geliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkLord15

quote:

benimki imzamdaki.

Yok 2 günlük daha. Pm geliyorum

Yeniymiş :) Daha da geliştirirsin inşallah :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.