Şimdi Ara

Burası Türkiye. Burada Hiçbir Başarı Cezasız Kalmaz.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bosverin arkadaslar burada bir tane Kral kompleksli kişi var...Çoğunluk Hakan'ın milli takımda olmasından yana.. Hurriyetim.com.tr'deki anket'te bunun göstergesi..
  • Ama hakan zatem kötü futbolcu diye uzaklaştırılmadı ki..Zaten bunu da tartışmıyoruz...Hakan ne yapmış olabilir ki milli takımdan uzaklaştırılmıştır...
  • Bir başka görüş... Mustafa Denizli - SABAH

Kral vazgeçilmez
    Fiziki bir engeli yoksa ya da cezalı değilse Hakan Şükür, Milli Takım'ın oyuncusudur. Türk Milli Takımı'nın bir dönem bulunduğu 5. kategoriden seribaşı statüsüne çıkışında, 10-15 yıllık süreçte büyük payı olan futbolculardan biridir. Dünyanın birinci sınıf takımlarına, üstelik kendisine özel önlem alınmasına rağmen çok değerli goller atmıştır. Ama sonuçta her antrenörün kendisine göre tercihleri olabilir. Ben Hakan Şükür'ün yeniden kadroya çağrılacağına inanmak istiyorum.
  • aslında biz tartısmak yerıne konuyu hep farklı yerlere cektık

peki jeremy
    sence hakan dını sebelerden dolayımı takımdan kesılıyor eger oylese emre de hakanla aynı fikirlerde o zaman onuda kesmesı lazım

bence ersun yanal sahsı dusunup hakanı kesecek kadar aptal da degıl
    en ufak basarısızlıkta herkesın hakanı nıye oynatmadın dıyecegınıde bılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedoa -- 6 Ekim 2004, 11:36:45 >
  • Hakan'ın çağırılmama sebebi başka bir husumetten kaynaklanabilir mi?

Çünkü hakanın ilk kavgası değil bu.Zamanında F.TErim , F.SÜREN , M:CANSUN ve H.ULUSOY la da basına yansıyan tartışmaları olmuştu...Milli takıma çağırılmamasında Hakan'ın hiç mi suçu yok? Bu sadece ERSUN YENAL'ın kişisel kaprisinden kaynaklanan bir olay mı?
  • bence değil
    ersun yanal daha yenı mıllı takımda oyuzden koltuğu daha saglam degılken hiç boyle olaylara gırmez
    bu arada koltuğu saglam degıl derken suan hıc basarısı yok onu kastettım
    boyle bır durumda sırf kendi sahsı için boyle bişey yapamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

Hakan'ın çağırılmama sebebi başka bir husumetten kaynaklanabilir mi?

Çünkü hakanın ilk kavgası değil bu.Zamanında F.TErim , F.SÜREN , M:CANSUN ve H.ULUSOY la da basına yansıyan tartışmaları olmuştu...Milli takıma çağırılmamasında Hakan'ın hiç mi suçu yok? Bu sadece ERSUN YENAL'ın kişisel kaprisinden kaynaklanan bir olay mı?

İşte sorunda burada işte. Kişisel bir sorunsa, bunu Hoca olarak Ersun'un halletmesi lazımdı. Orası onun babasının takımı değilki? Orası milli takım. Orayı hakeden alır.

Büyük bir ihtimalle Ersun , Hakan'ın ismi altında ezildi. Hakan Şükür ismini kaldıramadı ve bir şekilde komplkessini gidermek için bu yolu seçti. Böylece "İşte görüyorsunuz beni, Kral dediklerini almam, ama istersem Bülent'i alırım" mesajı gönderdi.. Olay bu...

• efendi gibi gozukuyor ama hep onda bır sınsılık var butun olaylar mı onu buluyor yoksa omu cıkarıyor onu bilmiyorum ama bı turlu kanım ısınmadı hakana
    demiştim

millet bana dusman kesıldı alın size jeremyın de dedıgı gıbı birkac ornek

Çünkü hakanın ilk kavgası değil bu.Zamanında F.TErim , F.SÜREN , M:CANSUN ve H.ULUSOY la da basına yansıyan tartışmaları olmuştu...

hatta birde bunlara ilave ümit karan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedoa -- 6 Ekim 2004, 12:13:41 >
  • yukarıda da dedıgım gıbı daha elınde basarısı yokken boyle bırsey yapamaz

sahsi dusunemez bumerang gıbı gerı teper adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedoa -- 6 Ekim 2004, 12:16:19 >
  • tedoa sana laf anlatmaktansa, deveyi hedenk atlatırım daha kolay... Yazma kardeşim buraya o zaman daha.. Provakatörlükten başka bildiğin yokmu senin? Her zaman ortalığı karıştırıyorsun?? İşin gücün polemik..

Moderatörler, spor bölümüne hiç uğramazmısınız siz?? Herkes istediği gibi yazımı yazacak burada???
  • yav baba nıye sinirleniyosun hemen

bugunku yazdılarımın ne alakası var
    sım dı prvakatorlukle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedoa -- 6 Ekim 2004, 12:32:06 >
  • yavv allah allah burası forum sana veya baskasına yalakalık yapacaz dıye ken dı goruslerımızı soyleyemeyecekmıyız senın nıye zoruna gıdıyor hala anlamıs degılım
    senın fıkrın o benımkı de bu
  • vısual peki senın teorın nedır hakanla ilgili
  • Tedoa dostum görüşlerini öyle söylüyorsunki "kahkahalar" arasında. Karşındaki kişide senin tartıştığından çok, dalga geçtiğin imajı uyanıyor. Konular hep farklı yönlere kayıyor. Yok Hakan dinciymişde falanda filanda.. Ya kardeşim dinci ne demek? Bu ülkede dinini yaşayan her kişiyi böylemi karalayacağız?? Eğer Hakan dinciyse, o zaman ben ne oluyorum? Sporla ne ilgisi var bunun?? O zaman milli takımın kapısına bir yazı asalım" dinciler, komünistler, şucular, bucular giremez" diyelim??? Nasıl bir mantıkdır bu??

Neyse benim bu topicde söyleyeceklerim bitti zaten. Söylemek istediklerimi zöyledim.
  • Siyasi görüş milli takıma girmek için bir engel teşkil edemez...Eğer Hakan dinci diye milli takıma alınmıyorsa Ersun yenal ayıpların en büyüğünü yapıyor...Keza zamanında Kemalettin komunist diye F.TeRIM'ın ona yaptıgı ayıp gibi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: visualx

Tedoa dostum görüşlerini öyle söylüyorsunki "kahkahalar" arasında. Karşındaki kişide senin tartıştığından çok, dalga geçtiğin imajı uyanıyor. Konular hep farklı yönlere kayıyor. Yok Hakan dinciymişde falanda filanda.. Ya kardeşim dinci ne demek? Bu ülkede dinini yaşayan her kişiyi böylemi karalayacağız?? Eğer Hakan dinciyse, o zaman ben ne oluyorum? Sporla ne ilgisi var bunun?? O zaman milli takımın kapısına bir yazı asalım" dinciler, komünistler, şucular, bucular giremez" diyelim??? Nasıl bir mantıkdır bu??

Neyse benim bu topicde söyleyeceklerim bitti zaten. Söylemek istediklerimi zöyledim.

hem okadar iddalısın bu konularda hem de hakanın goruslerını bılmyen bır sen kalmısın gıbı gelıyor
    adamın ismi imama cıktı habberın yokmu
    emre sabahın besınde eyup sultana gıderken adam oldurdu

benımkı de sadece bır dusunce idi acaba hakanı bu yuzden mı almıyor takıma hatta gerısınde de madem oyle emreyıde almması lazım dıye yazdım

yanı kendı toerımı kendım curuttum

ayrıca kımsenın sana dınsız dedığı de yok hakanla kendını nıye olcuyosun bunuda anlamıs degılım
    hakan senden dahamı fazla muslıuman
    kımın ne oldugunu sadece allah bılır

• quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

Siyasi görüş milli takıma girmek için bir engel teşkil edemez...Eğer Hakan dinci diye milli takıma alınmıyorsa Ersun yenal ayıpların en büyüğünü yapıyor...Keza zamanında Kemalettin komunist diye F.TeRIM'ın ona yaptıgı ayıp gibi..

hadi fatih terimi bırak fenerden bıle attılar onu
  • saçma seyler yazıp forumu kirletmiş bu adam tabiki atıcak ben oynamadım milli takımda o oynuyodu başkası oynasa başkası atıcaktı ne demek o olmasa
  • quote:

Orjinalden alıntı: tedoa

quote:

Orjinalden alıntı: King_Diamond

ben onu bilmemde sen yakında uyarı veya ceza alacaksın,ben burada yazmaya devam edeceğim.
    işte aradaki fark bu.
    aman nelerde dermiş"felsefe,at gözlüğü"...
    neyse sana iyi yolculuklar

senın herhangı bır muneccımle samimiyetinmi var yoksa bir alısverıstemı bulundum muneccimle

ne oldu sendemi istiyorsun,öyle bir sormuşsunki..
    ben müneccimlik falan yapmıyorum senin gibiler çok geldi geçti buradanda o yüzden tahminde bulundum.

• hadi tamam bu muhabbet dun de kaldı
    ayrıca ben aranıza yenıkatıldım gitmeyede niyetım yok
    vısualıksın soyledıklerıne katıloyomusun (bugunkulere ) yanlız okurken tarıhlere bak ok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.