Şimdi Ara

Burası popülere çıktıktan sonra çöp oldu fark ettiniz mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi ara buradaki birkaç konu art arda "popüler konular"a çıkmıştı, o zamana kadar ara sıra kalitesiz konular açılsa da çok güzel, kaliteli konular da açılıyodu. Şimdi bakıyorum da hep beginner ateist, müslüman, agnostik etc. konuları açılıyo. Yazık oldu bölüme

• sürekli birbirinin laciverti konular açılıyor farkındayım yani üyeler 3-5 sayfa geriye gitseler zaten açacaklarının konunun eşini veya yakınını bulacaklar bu konuya katılıyorum. Ancak şu var aynı konuların açılıyor olması sizi tartışmak istediğiniz konulardan mahrum etmez ki, konuşmak istediğiniz konuyu açmaya veya açılmış olanlara cevap vermenizi engellemez. Ha şu var arada kaynıyor olabilir ancak cidden bunlar hakkında fikir söylemek isteyen o aralardan bulur gene o konuları
  • Ettik.

Valla o bir ara dediğin ne zaman bilmiyorum ama çok uzun süredir buradaki konuların çoğu çöp.

Sadece yakın zamanda o çöp konuların kaliteli olanlara oranı daha da arttı. Ama kaliteli konular hep azınlıktaydı bence. (Yanlış hatırlamıyorsam 2015 ten beri takip ediyorum burayı)

Felsefenin odağını insanların zihninde dinden uzaklaştırmadıkça böyle devam edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her hafta duzenli olarak tekrarlanan konular ;

Ateistler bunu nasıl açıklıyorsunuz ?

Evrimi kanıtlayın inanacagim .

Obur dunya diye birsey yok bunlar yalan seyler .

Hz Adem yasadi mi ? Kac yil once yasadi ?

Peygamberler geldigi halde insanlik neden boyle ?

Babam boyle pasta yapmayi nerden ogrendi ?

Boyle gider ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LePortaBim

Ettik.

Valla o bir ara dediğin ne zaman bilmiyorum ama çok uzun süredir buradaki konuların çoğu çöp.

Sadece yakın zamanda o çöp konuların kaliteli olanlara oranı daha da arttı. Ama kaliteli konular hep azınlıktaydı bence. (Yanlış hatırlamıyorsam 2015 ten beri takip ediyorum burayı)

Felsefenin odağını insanların zihninde dinden uzaklaştırmadıkça böyle devam edecek.

Aşağı yukarı bir sene önce yeterince iyiydi bence
  • insanlar egolarını biraz tatmin ettikten sonra kaçtılar.konu dışı kıvamına gelince zaten işi bitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.