Şimdi Ara

burası neden 4chan, reddit gibi değil ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dh forumun bayrak taşıyan alt forumu burası yani felsefe forumu olmalı ama değil. insanlar enerjisini tanrı var mı yok mu gibi sorulara harcıyor. ama burası felsefe forumu olarak en yaratıcı zeki(bence) insnaların yeri olması gerekir. araştırmalara göre bilim ve felsefe ile ilgilenenlerin IQ seviyesi diğer alanlara göre daha yüksek buna tıp da dahil:https://media.thetab.com/blogs.dir/91/files/2017/04/iq-majors.jpg

bi' silkelenin kendinize gelin, her gün biraz kitap biraz makale okuyun, internete salmak üzere kelime türetin yani proaktif olun.

• Hocanın dediğini yap yaptığını yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gavur Padisah -- 18 Mart 2019; 23:45:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de düzgünce tartışılan felsefe subredditi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ateistleri bile dinle kafayı bozmuş tek ülkeyiz

bu konuyu bırakıp başka şeylere odaklanma vakti geldi özellikle mutlulukla ilgili konular açıyorum gelen mesajlar yine dini

yav dini 2dk bir uzak tutun başka açıdan bakın diyorum yok
  • Ah minel donanımhaber ve hâlâtihî, ahraka kalbî bi harârâtihî...

Doğru bir tespit, her konuda olduğu gibi yetersiziz, çünkü bireyler tekil olarak okuyup düşünmüyor, kendini geliştirmiyor ki toplanınca bir cacık olsun.

4Chan ve Reddit de bayılacak yerler değil, toksik kitle yoğun yine, ancak tabii ki kaliteli konular var birçok.Klişe de olsa, Batının iyi yanlarını alalım, ahlâksızlığını almayalım diye umuyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsdister

Ah minel donanımhaber ve hâlâtihî, ahraka kalbî bi harârâtihî...

Doğru bir tespit, her konuda olduğu gibi yetersiziz, çünkü bireyler tekil olarak okuyup düşünmüyor, kendini geliştirmiyor ki toplanınca bir cacık olsun.

4Chan ve Reddit de bayılacak yerler değil, toksik kitle yoğun yine, ancak tabii ki kaliteli konular var birçok.Klişe de olsa, Batının iyi yanlarını alalım, ahlâksızlığını almayalım diye umuyorum...
    kitap okumuyorlar. kitap okusalar forum böyle olmaz, farklı disiplinleri konuşuruz ama yok işte.
  • Açtığım konulara cevap gelmeyince ben de baktım başka bir şey tartışılmıyor dini konu açtım ve bingo 4 sayfa oldu. Maalesef yapacak bi şey yok.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Su Aygırı -- 18 Mayıs 2020; 10:40:53 >
  • katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avcılarınavcısı -- 20 Mart 2019; 2:19:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.