Şimdi Ara

Burak Yılmaz'a çok yüklenmiyor muyuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sistem beni ilgilendirmez. Futbol rakamlarla oynanmıyor. Biribirine yakın oynayan ve birbirine alan yaratan bir kurgu içindeki takımlar her zaman başarılı olur. Über yetenekli bir takıma gerek yok.

Burak Yılmaz'a çok yüklenmiyor muyuz?

Bu sene çektim bu fotoğrafı. Anca suratına çakmak falan gelince Burak'ı " sözde " destekledi bu taraftar.

Aydın , Sabri , Ufuk , Aykut , Engin , Emre Ç. , Hamit'e bakın.

Sizin için söylemiyorum bundan sonraki sözlerim genel Burak Yılmaz düşmanlarına :

Ulan bu adam elinden gelen neyi yapmadı be neyi ? İnsan biraz utanır be ! Vicdan olacak insanda vicdan.

Neyi esirgedi ?
    Bir kere bi' gece kulübünde görüntülendi mi ?
    Bir kere abuk subuk bir olaya karıştı mı ?
    Koşmadı mı ? Kendini yırttı sahada.
    Bir kere takımda problem çıkardı mı ?

Valla artık saçmalıyor bu arkadaşlar Burak konusunda. 5 milyon Euro'ya alınan oyuncu istatistik olarak döktürmüş hala bik bik. Koşmuyor dedikleri Burak her maç 11KM'yi devirdi zaman zaman 12KM mesafe yaptı her maç. Kahraman ilan ettikleri Melo'nun 9KM'yi geçtiği maç yok. Sözde çift yönlü orta saha paşam.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

az bile söyleniyor.bir ara kendini cristiano ronaldo ile karıştırdı adam.kazmanın önde gideni.anadolu takımları için 1. bizim takım için yedek forvet olabilecek düzeyde ama gel gör ki yapacak bişey yok millet kral bile diyor onun için.onu anlatacak en iyi söz şudur.

''koyunun olmadığı yerde keçi kendini abdurahman çelebi zannedermiş''

Dünya çapında 18 dilde ve 36 ülkede yayın yapan Goal.com internet sitesinin altıncı kez düzenlediği "dünyanın en iyi 50 futbolcusu" (Goal 50) listesinde, Galatasaraylı Burak Yılmaz 20. sırada yer aldı. Goal.com'un tüm kıtalardan editörlerinin oyları ve futbolcuların sezon istatistikleri baz alınarak en iyi 50 futbolcu belirleniyor.

Burak Yılmaz, Temmuz ayında, dünyanın en iyi futbolcularını belirleyen Goal 50 listesinde 20. sıradan adım atmasının ödülünüyse bugün aldı. Ibrahimovic, Isco, Götze gibi isimleri geride bırakan ünlü golcü...

UEFA'nın resmi internet sitesi, Şampiyonlar Ligi'nde grup aşamasının en iyilerini belirledi. Grup aşamasının ardından Devler Ligi'nin en iyilerini seçen UEFA, "En iyi oyuncu" olarak Galatasaray forveti Burak Yılmaz'ı gösterdi.

UEFA, Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz'ı 2012'nin en iyi forvetleri anketine ekledi. Listede Burak Yılmaz'ın yanı sıra, Sergio Agüero (24 gol), Edindon Cavani (39 gol), Didier Drogba (20 gol), Falcao (40 gol), Mario Gomez, (22 gol), Klaas Jan Huntelaar (36 gol), Zlatan Ibrahimovic (45 gol), Robert Lewandowski (29 gol), Lionel Messi (82 gol), Cristiano Ronaldo, (58 gol) ve Robin van Persie (35 gol) ile yer aldı.

Kimse bilmiyor bir siz biliyorsunuz zaten. Buralara gelen başka bir Türk forvet var mı? Yok Anadolu takımları için 1. bizim için yedek forvetmiş de bilmemneymiş de.

13/14 44 maç 18 gol 10 asist (kanatta oynamasına rağmen)
    12/13 39 maç 32 gol 8 asist
    11/12 43 maç 35 gol 9 asist

hepsi mi bal, hepsi mi boş kale?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Sistem beni ilgilendirmez. Futbol rakamlarla oynanmıyor. Biribirine yakın oynayan ve birbirine alan yaratan bir kurgu içindeki takımlar her zaman başarılı olur. Über yetenekli bir takıma gerek yok.

Bu sene çektim bu fotoğrafı. Anca suratına çakmak falan gelince Burak'ı " sözde " destekledi bu taraftar.

Aydın , Sabri , Ufuk , Aykut , Engin , Emre Ç. , Hamit'e bakın.

Sizin için söylemiyorum bundan sonraki sözlerim genel Burak Yılmaz düşmanlarına :

Ulan bu adam elinden gelen neyi yapmadı be neyi ? İnsan biraz utanır be ! Vicdan olacak insanda vicdan.

Neyi esirgedi ?
    Bir kere bi' gece kulübünde görüntülendi mi ?
    Bir kere abuk subuk bir olaya karıştı mı ?
    Koşmadı mı ? Kendini yırttı sahada.
    Bir kere takımda problem çıkardı mı ?

Valla artık saçmalıyor bu arkadaşlar Burak konusunda. 5 milyon Euro'ya alınan oyuncu istatistik olarak döktürmüş hala bik bik. Koşmuyor dedikleri Burak her maç 11KM'yi devirdi zaman zaman 12KM mesafe yaptı her maç. Kahraman ilan ettikleri Melo'nun 9KM'yi geçtiği maç yok. Sözde çift yönlü orta saha paşam.

Şunlara laf yetiştirmekten futbolcuların eksiklerini konuşamaz olduk. Okadar çok yerin dibine sokuyorlar ki gerçekten bi eksiğide olsa söyleyesi gelmiyor insanın, tartışası gelmiyor.

O maçta bende oradaydım. Taraftarın yersiz protestosuna yukarıda da söylediğim gibi anasına, bacısına yerli yersiz sövmeleri dışında bir özürdür o pankart. Yaralı yüzde bir diğeri;

Bunu söyleyince eksiliyorlar ancak Burak Yılmaz gerçek hayattada tanıyan biri olarak nekadar düzgün, beyefendi olduğunu biliyorum. Hiç bir tripsiz gelip normal bir vatandaş gibi sorununu çözmeye çalışıyor düzgün konuşuyor, teşekkür ediyor saygısını üslubunu hiç bozmuyor.

İstatistik olarak geçen bir arakdaşa yorumda yazdım, hem gol hem asist kralı takımda bir dönem hatta uzun bir dönem, ama yaranamamış kimseye. Hala 30 tane atsada attıramıyor diyorlar, öyle değil o 30 atarken 10 tanede attırmış bu adam.

Alternatif yok, söyleyin diyorum çıkmış bitanesi Deniz Yılmaz diyor. Düşünün Burak Yılmaza yerli alternatif Deniz Yılmazmış. Ligde yabancı olarak hepsiylede kapışır.

Bu fotumda çok eleştirdim ancak daha öncede dediğim gibi, takıma olan sinirim gol ayağımız olduğundan Buraktan çıkıyor. Bukadar haksız eleştriyi haketmiyor.

• Suarez binbir çeşit pozisyona giriyor da hepsini gole çeviremiyor. Bizim Burak aynısı yapınca tü kaka.
  • Zaten Burak'ın ailesinden aldığı terbiye ve eğitim çok üst düzey. Burak'ın diksiyonu bile inanılmaz düzgün , tam bir beyfendi. Ağzından yanlış bir söz çıktığı bile görülmemiştir. Trabzon'da şampiyonluğu çalınmasına rağmen Galatasaray'a geldiği sezon şampiyonluk sonrası ; " Bu benim kariyerimdeki ilk şampiyonluğum , her şeyi tattım ama bunun için çok geç kaldım. Geçen sezon Selçuk bunu yaşadığında ona çok imrenmiştim. " dedi. İnsan gibi insan Burak Yılmaz , futbolcu gibi de futbolcu.

2 sezondur kombinem var , kısmetse bu sezon 3. sezonum olacak. Tek Burak Yılmaz sever benim. Hadi Burak'a sövmelerini geçiyorum, Burak her gol kaçırdığında sözlü ve fiziki tacize uğruyorum. Sanki ben kaçırıyorum golü , benden çıkarıyorlar hırslarını . Valla bu işkenceyi 2 yıldır çekiyorum. Burak bana bir yemek ısmarlamalı

Açtığım konular :

http://77.92.138.243/m_65024087/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_67860624/tm.htm

http://77.92.138.243/m_76901413/f_//tm.htm#76903154

• Melo'ya laf edenler var Burak'ı korumak için oha ya
  • Sonuna kadar haklısın. Bizim taraftar övmeyi de bilmiyor terin dibine sokmayı da. Burak denen oyuncu takıma yarar konusunda yerli statüsünde ilk 3'e oynar Türkiye'de. Tamam eleştircek özellikleri var ancak çok çok iyi olan özellikleri daha fazla var. İstatistikleri ortada olmasına rağmen halen bazı taraftarlar afedersiniz resmen itin ..tüne sokuyor.
  • Burak' da alt yapı diye bir şey yok. Burak rol çalıyor. Kanat oyuncuları bu adam yüzünden etkisiz.Onun için fazla gol atıyor. Biz ondan 20-30 gol istemiyoruz.Skor taraftarı gol ' e göre yorum attığı için anlatamıyoruz. 10 gol atsın adam gibi santrafor özelliği taşısın.

Yine söylüyorum. Burak Yılmaz gol kralı olabilir ama normal bir ligte şampiyon yapamaz.Biz ileri uçtaki gol ve asisti homojen bir şekilde dağıtmadığımız sürece böyle devam eder.Malesef bu adam ' a 4-5 senelik kontrat uzattık.
  • Adamın top sürüp karşı karşıya atma yeteneği son 2 sezondur yok, pas atma desen son iki sezon sıfır, ofsayt sezisine hiç girmiyorum. 12 KM Boş koşsa ne olacak? Hırsı var diye katlanmak zorunda mıyız? Milyonlarca taraftarin desteklediği takım var ortada. Ben de ilk geldiği zamanlar destekliyordum çünkü iyiydi. Ama şimdi zamanı geçti arkadaş ne diye sündürüyorsunuz.

Dünya sahnesi olan CL'de çok merak ediyorum neler olacak.
  • Bazı arkadaşların bahsettiği Burak 2 sezon önceki Burak. Bu sezon izlemedi galiba arkadaşlar kendisini. Bir forvet oyuncusunda olması gereken en önemli özellik bitiricilik adamda resmen tükendi gitti.

Kişilik olarak zaten eleştirmiyorum adamı. Burada ne söylesek boş, bazı arkadaşlar çoktan kulaklarını kapatmış bile. Hadi en azından oynatılacaksa çift forvet oynatılsın diyorum ben dizilişinde değilim diyor. E neresindesin diye sorarlar adama.
  • Bırakın yav, ağzı olan konuşuyor işte. Takımda Selçuk gibi kılını oynatmayan adamlar varken, onu görüyorlar.
    Bunlar ne anlar futboldan. Burak kötüymüş, oyun onun üzerine oynanıyormuş, orta sahaya destek vermiyormuş.
    Ulan tek forvetli sistemde, ilerdeki forvet bitirici forvet olur, orta sahaya destek mi verir. O zaman sen kapanan takımlara gol mü atabileceğini sanıyorsun. 2 forvet çıktığında, forvetlerden birisi sizin istediğiniz işler yapar, diğeri bitirici forvet rolünde oynar. Misal Elmander zamanı. Hakan-Arif zamanı. vs.
    Tek forvetli taktikle çıkıyoruz, zaten 5 orta saha var, adamdan farklı şeyler bekliyorlar. Bu kadar futbol bilgileri var işte. Bırakın burdaki çoluk çocuk kötülemeye devam etsin. Teknik direktörler çatır çatır oynatıyor. Bu senede oynayacak ve gollerine devam edecek.
  • Beamer kullanıcısına yanıt
    bak kendi kendinle çelişiyorsun.
    goal.com un anketinın ne kadar saçma ve yanlış olduğunu kendin itiraf etmişssin yazının içinde:) Ibrahimovic, Isco, Götze gibi isimleri geride bırakan ünlü golcü...
    ibrahimoviç i de geride bırakmışsa bundan sonrasını okumaya gerek yok.ben beğenmıyorum.yedek iyi olur o kadar.elmanderin yaptığı katkının 10 da birini vermiyor.takımın butün oyun düzenini yerle bir etti.g.saray o geldiğinden beri futbol falan oynamıyor.
  • Bak bu takımda kötü oynarsan eleştirilirsin. Sadece bu takımda değil her takımda öyledir.
    Neden Sneijder'i eleştirmiyoruz? Neden Melo'yu eleştirmiyoruz? Çünkü adamlar çok az hata yapıyor saç baş yoldurmuyor. Ha burak türk diye üstüne gidiyorsunuz diyen süper zekalar olacaktır. Biz drogba'yı bile yuhlamış taraftarız. Burakmış, ronaldoymuş farketmez iyi oynayacaksın o parayı alıyorsan, bir maçta 20 defa ofsayta düşmeyeceksin.. Kaleciyle karşı karşıya kaçırmayacaksın, iki pas yapmaktan aciz olmayacaksın...
  • Pozisyona girme ve ofsayta kalma konusunda avrupada top10a girer fakat bitiricilik avrupa standardının altında.
  • Her sezon gol kralı olan adama yapılan muameleye bak. Futbolculuğu dışında da çok düzgün biridir kendisi. Bizim için çok önemli bir futbolcu. Burak'a laf edenlerin garip bi takıntısı var Burak'a karşı. Öyle kinlenmişler ki Burak gol atınca sevinmiyorlar bile. Burak Yılmaz düşmanlarını ne olursa olsun yeneceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Hemde sandığınızdan fazla yükleniyorsunuz. Artık bu iş nefret etme boyutunu da aşmış. Adamın resmen kötülüğünü istiyorsunuz. Ayağı kırılsa bu forumda bayram edecek insanlar tanıyorum. Adam terinin son damlasına kadar savaşıyor. Yeri geliyor atıyor yeri geliyor kaçırıyor. Kaçırmayan forvet gösterin bana ? Son olarak bu gifi koyuyorum. Umarım her gün bu adama beddua okuyup kötülüğünü isteyenler biraz oturup düşünür.

/>

yine aynı muhabbetler. sabri de deli dana gibi koşuyordu ona bakarsan.. burak'ın karşı karşıya kaçırdığı, ayağının altından sektirdiği pozisyonları da koyalım bi zahmet. ofsayta düşüp hiç ettiği pozisyonlar, duvar pası yapamaması, çalım desen yok, pas desen beginner seviyesinde..

bu adamın yaptığı en iyi iş savunma arası koşular ve tek vuruş. topu kontrol ettiğinde gol atamıyor zaten.. Ben yine oynamasını istiyorum ama yanında ona alan boşaltacak bir santraforla beraber.. ontivero, umut, berk gibi değil. drogba, demba ba, hatta sanago ya razıyım.

güneş balçıkla sıvanmaz

Bu Burak hayranı olan futbol bilgisi zayıf adamlara anlatamazsın abicim. Adam Tarkan, Murat Boz hayranı gibi Burak hayranı!

Yoksa herkes bilir ki, Burak Yılmaz en fazla Akhisar da oynayabilecek kapasitede.

• quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Hemde sandığınızdan fazla yükleniyorsunuz. Artık bu iş nefret etme boyutunu da aşmış. Adamın resmen kötülüğünü istiyorsunuz. Ayağı kırılsa bu forumda bayram edecek insanlar tanıyorum. Adam terinin son damlasına kadar savaşıyor. Yeri geliyor atıyor yeri geliyor kaçırıyor. Kaçırmayan forvet gösterin bana ? Son olarak bu gifi koyuyorum. Umarım her gün bu adama beddua okuyup kötülüğünü isteyenler biraz oturup düşünür.

/>

Şu koyduğun gif bile adamın futbolu bilmediğinin kanıtı.Pres yapmayı öğrenememiş daha .Mahalle maçında top çalmaya çalışan çocuklar gibi koşup duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

Her sezon gol kralı olan adama yapılan muameleye bak. Futbolculuğu dışında da çok düzgün biridir kendisi. Bizim için çok önemli bir futbolcu. Burak'a laf edenlerin garip bi takıntısı var Burak'a karşı. Öyle kinlenmişler ki Burak gol atınca sevinmiyorlar bile. Burak Yılmaz düşmanlarını ne olursa olsun yeneceğiz.

Örgütlü mücadelemiz sürecek. Hiç bir zorluk bizi yıldıramayacak.

29 Ağustos 2014 - Return Of The King

Beklemede kalın
  • Gol atan ve buna ilave olarak takımını da oynatan forvet tipleri vardır.

Burak ' sadece gol atan ' sınıfına giriyor, ki ' adam gol atıyor, daha ne istiyorsun ' diyen olabilir ama bizim oyun anlayışımıza göre bize sadece gol atan değil, gol attığı gibi takımı da oynatan bir forvet lazım burada karıştırılan mesele o.

Bak ben Burak'ı severim, transfer edilmesini de istedim ama zaman içinde gördümki gol atıyor olması maçı kazandırıyor anlamına gelmiyor. Puan kaybı olduğu zaman ' takım neden oynamıyor ? ' , ' bir tane bile hücum organizasyonu olmaz mı ? ' vari milyon tane konu açılıyor. Nedeni Burak, ama sen ' gol atıyor ' dediğin için sorunu göremiyorsun. Doğrudur, Burak gol atıyor; kafa, göz, kulak burun boğaz.. herif her türlü sallıyor rakip kaleye ama maçın kalan kısmında - kimi zaman 45 dakika, kimi zaman daha fazla - adam akıllı tek bir hücum organizasyonu göremiyorsun çünkü o gol atıyor dediğin, 2 dakika evvel rakip kaleye sallayan Burak önüne atılan toplar dışında ayağında top tutamıyor, top dağıtamıyor, pas tercihlerini pozisyon oluşturacak şekilden ziyade random şekilde kullanıyor, sırtı dönük oynayamıyor.. mayor, mıyor... 80'de çıkıp rakip kaleye sallıyor ama maçın geneline bakıyorsun adam akıllı hücum organizasyonun yok.

Kısacası gol atıyor olması mesele değil.

Senede 10 gol atan forvetim olsun gerekirse ama pas oyununa katılsın, kanat oyuncularını pozisyona soksun, top indirsin top saklasın.. ama takımı oynatsın. Üst düzey yapmasına gerek yok bunları, ortalama performans gösterse ona da eyv.

• Buragi ovmeye çalışanlar sadece cok kosmasini yazmis. Kosmak yeterliyse o kadar para baymaya gerek yok. Atletizim kluplerinden aliriz bedavaya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.