Şimdi Ara

Burak Kılanç bulmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
4.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıralamalar ile ilgili tutarsızlığın nedenini bulduğumuzu sanıyorum. ÖSYM ile irtibat çabası içindeyiz..

yazdı şimdi

• Tövbe Yarabbi...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_63451514/tm.htm

inş ösym nin kontrolunde bir durumdur.. aksi halde çok büyük hayal kırıklıkları olacaktır...
  • Bak o kadar sevindim, o kadar sevindim bir b-kluk çıkarsa ösymyi de yakarım seni de burak kılanç.
  • Evet ben de gördüm neyin peşinde bu adam ya
  • yeterr abi yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • burak kılanç : Takipçilerimden sayısal alandaki bir ikisi , LYS1 ve LYS 2'ye giren , sınav sonuç belgesini bana gönderebilir mi ?

beyler tm'ye mf'ler girecek galiba. tırsıtıyo bu adam beni :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artı bir -- 20 Temmuz 2012; 17:11:13 >
  • ÖSYM'den telefon bekliyoruz... Vakıf Üniversiteler Birliği devreye giriyor...

Bunu yazmış
  • az önce bir tweet attı

ÖSYM'den telefon bekliyoruz... Vakıf Üniversiteler Birliği devreye giriyor...

olay aslında burada gizli barajı geçemeyen o kadar çok kişi varya vakıf üniversiteleri boş kalacak burak kılanç da bu işin takipçisi olmuş ee ne de olsa koskoca vakıf okulları burak kılançın arkasındadır,yardır burak
  • quote:

Orijinalden alıntı: artı bir

burak kılanç : Takipçilerimden sayısal alandaki bir ikisi , LYS1 ve LYS 2'ye giren , sınav sonuç belgesini bana gönderebilir mi ?

mflerden edebiyata girmemiş olanların sonucunda hata var galiba bu diğer branşlar için de geçerli yani üstlerde değil de ortalarda sıralamalar biraz değişecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben sözelim eğer sıralamam değişirse burak kılancı vurrum valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

az önce bir tweet attı

olay aslında burada gizli barajı geçemeyen o kadar çok kişi varya vakıf üniversiteleri boş kalacak burak kılanç da bu işin takipçisi olmuş ee ne de olsa koskoca vakıf okulları burak kılançın arkasındadır,yardır burak

o zaman onlara barajı geçirseler bile bizim sıralamalara pek bi etki etmez öyle değil mi? yoksa başka şeyler mi var acep?
  • quote:

az önce bir tweet attı

Aynen böyle. SÜPER TESPİT. BARAJI GEÇEMEYEN O KADAR ÇOK KİŞİ VAR Kİ. Bu insanlar genel olarak vakıf üniversitesine gidecekler. Vakıf üniversitelerinin kontenjanları boş kalacak. Bu da zararlarına nasıl olsa para... Vermişler bu adama desteği! arkadan. Bu da konuşuyor. Ben ösym nin farklı bir tavır alacağını zannetmiyorum açıklama yapacaktır hata falan yok diye.
  • Elim ayağım titriyor şu anda ağlayacağım yeter artık sonuçlar düşerse nasıl bakacağım ben anne,baba,7 kardesin yüzüne?
  • beyler ilk 20k etkiler mi bu burak adlı herifin zırvaladıkları sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

quote:

Orijinalden alıntı: artı bir

burak kılanç : Takipçilerimden sayısal alandaki bir ikisi , LYS1 ve LYS 2'ye giren , sınav sonuç belgesini bana gönderebilir mi ?

mflerden edebiyata girmemiş olanların sonucunda hata var galiba bu diğer branşlar için de geçerli yani üstlerde değil de ortalarda sıralamalar biraz değişecek

eğer dediğin gibiyse üst ve ortanın üstü sıralamalar hiç etkilenmeyecek, ortanın altı puanlar etkilenebilir. yanlış mıyım?
  • Ulan madem buldun açıklasana neyin tribindesin sen daha adama bak ya
  • sıralamalarımız düşerse bu sefer inip sokağa yıkalım ortalığı. böyle ciddiyetsiz, saçma sapan iş olmaz. çocuk oyuncağımı lan bu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdallr

quote:

az önce bir tweet attı

Aynen böyle. SÜPER TESPİT. BARAJI GEÇEMEYEN O KADAR ÇOK KİŞİ VAR Kİ. Bu insanlar genel olarak vakıf üniversitesine gidecekler. Vakıf üniversitelerinin kontenjanları boş kalacak. Bu da zararlarına nasıl olsa para... Vermişler bu adama desteği! arkadan. Bu da konuşuyor. Ben ösym nin farklı bir tavır alacağını zannetmiyorum açıklama yapacaktır hata falan yok diye.

Geçen sene şifre skandalında o kadar ortalık sallandı hiç bişey olmadı, ben de aynen bu fikirdeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

sıralamalarımız düşerse bu sefer inip sokağa yıkalım ortalığı. böyle ciddiyetsiz, saçma sapan iş olmaz. çocuk oyuncağımı lan bu!

sıralaman nasıl sorması ayıp dostum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.