Şimdi Ara

Burak kendi atmadığı gollere sevinmiyor. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Galatasaray 

quote:

Orijinalden alıntı: YasiKa

quote:

quote:

bu taktikte yerden top taşıyabilen forvete ihtiyeç var, Tevez, Saviola gibi, Drogba'nın yanına daha iyi gider.

Planları Drogbanın üzerinden yapmamak gerek sezon sonu gidici.

iyi de Drogba yerine İbra gelecek zaten..

Gelmez.

drogba,sneijder de gelmezdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep diyorum bu adam para ediyorken satılsın diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeraydn

Kesinlikle bu takımın oyuncusu değil bu adam hep söyledim hep söyleyeceğim bide kral yapanlar falan var, hala daha savunacaklar varsa alıntı yapıp mesaj falan yazmayın bloklayıp geçin.

Zamanında adama kabiliyetsiz dediğim için ne hakaretler yemiştim eğer öyle olsaydı şu an forumun yarısı bloklu olurdu
  • Öyle demeyin Burağa, sonra burağçılar üzülüyor ama...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chica

quote:

quote:

quote:

quote:

bu taktikte yerden top taşıyabilen forvete ihtiyeç var, Tevez, Saviola gibi, Drogba'nın yanına daha iyi gider.

Planları Drogbanın üzerinden yapmamak gerek sezon sonu gidici.

iyi de Drogba yerine İbra gelecek zaten..

Gelmez.

drogba,sneijder de gelmezdi.

Sneijderi en iyi zamanında aldık sanki anasını satayım keza drogbayıda en iyi zamanında istedik elin çinlisine kaptırdık , 6 ay sonra aldık.Biraz gerçekçi ol.

ya bi git çocuk musun nesin

• Evet kendi atmadığı gollere sevinmiyor.

Burak kendi atmadığı gollere sevinmiyor.
  • adamı kötülemek için ne yapacağınızı şaşırdınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeyde zarar aramayın dostlar o zeminde ne yapsalar bişey demeye hakkınız yok taş gibi zemin her düşüşte bir yerleri kırılasıya acıyordur orada koşmak olsun pas atmak olsun 2 3 kat yorar adamı şurdan 100 metre koşsanız nefes nefese kalırsınız karlı havada adamlar sahada kaç dakika dayandı gol olur sevinmez yada gol atamaza pek takılmayın golü attık turu geçtik başka şeylere takılmayın ben Burak'ı sevmesemde bugün beğendim mücadelesi hoşuma gitti tek sevmediğim isim Eboue oldu çok hatalı oynadı.
  • Siz öyle görmek istediğiniz için öyle biraz sahada sevinmeyen tek bir futbolcu yoktu.
  • Hadi bi gidin ya. Sneijder karların üzerinde Burak onun üzerinde yuvarlanıyolardı. Hiç bir şey bulamasanız gollerde cıvıtmıyo diye sallıyonuz adama

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Downey Jr.

Evet kendi atmadığı gollere sevinmiyor.

Hiç sevinmemiş. Resimlerde Burak'ı göremez onlar. Gözleri sabit. Uğraşıp bir de resim koymuşsun hocam. Maçı izleseler senin koyduğun resimleri zaten görecekler de radyodan mı dinliyorlar napıyorlarsa artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hard2beat

Burak her gol attığında size birşeyler batıyor bildiğim tekşey bu

Batmasını bırak ''KRAL ATTI'' diye bağırıyorlar birde utanmadan.
  • Bende gol kaçırınca söven ah çeken heyecanla maç izleyen biriyim ama hol olunca tepki vermiyorum

• Fotoğraflar için uğraşmadım , her hafta aynı saçma konuları açtıkları için önceki mesajlarımdan kopyalıyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Downey Jr.

Fotoğraflar için uğraşmadım , her hafta aynı saçma konuları açtıkları için önceki mesajlarımdan kopyalıyorum artık

pardon alıntı yapmamışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Her maçta olduğu gibi bugünkü sneijderin golünden sonrada ilk tepkisine bakarsak pek reaksiyon göstermedi.
    Bir bencillik, kibir seziyorum bu adamda.

• Gene formundaydı bu akşam....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

aynen bende her maç dikkatimi çekiyo zorla sevinmeye gidiyo sanki. Şimdi bi yandan kendince haklı adamdan gol atmasını bekliyoz hep başkalarından geliyo gol. Formasının hakkını veremediğini düşünüyor bence

çalışsın abi o zaman 35 yaşındaki adam antrenman sonraları frikik çalışıyorsa bu adam top sürmeyi,top tutmayı öğrenmeli
  • Kim ne derse desin ne video koyarsa koysun adam bariz sevinmiyor. Butun golleri ben atayim havasinda.

Yahu burakin avukatligini yapan adamlara sesleniyorum siz gercekten gs limisiniz? Adam bu sene hic ama hic bir sey yapamadi. Nerdeyse her mac takimin en kotusu burak. Ayagina gelen her topu eziyor, top teknigi yok, top indirip servis yetenegi yok. Koşarken kendini öyle sıkıyor ki damarlari patlayacak adamın, kafa toplarindan neler kacirdigini biliyoruz zaten.

Dun 35lik drogbanin ceyregi katkisi bulunmadi takima! Hala neyini destekliyorsunuz şu adamin Umut gibi daha yetenekli oyuncu varken? Bir insan tuttugu takiminda en iyi oyuncularin oynamasini ister. Siz her hafta yoklari oynayan adami hala savunuyorsunuz. Çok enteresan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.