Şimdi Ara

BURAK HOCADAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
9.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav arkadaşlar tıpa istek azalsa ne olacak ilk 30binde yeterli mühendislik vesairesi mi var ki? Kişi kendinden bilir işi siz biz ve diğerleri nasıl sıralamaya göre tercih yaptıysak diğerleri de öyle yaptı ve tıp yine sabit kaldı budur yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AÇIKLAMAN GEREK ARTIK ÖSYM
  • Sınav gecesi bu kadar stres yapmadım yemin ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece gece sinirlendirdi tüm öğrencileri. Madem ortaya laf attın açıkla.Aciklayamayacaksan da sus.Niye parca parca twit atıyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh kızı kullanıcısına yanıt
    Adam ülke çapında bir fenomen oldu artık. Tıpı kazanamasa bile gönüllerimizi kazandı. Yürü be uruk.

• Butun yazı sınav, sonucların acıklanması,tercih, tercih acıklanması cemberinde gecirdik varya yaptıgım tatilden bile gram zevk almadım yeter be

• Yav gerçek değildir bu neyi tartışıyonuzn

• baband kullanıcısına yanıt
    Gerçekte nasıl biri acaba sadece elini gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: trvxrbs01

Butun yazı sınav, sonucların acıklanması,tercih, tercih acıklanması cemberinde gecirdik varya yaptıgım tatilden bile gram zevk almadım yeter be
    Aynen öyle valla sınavdan sonra rahatlarız derken sonuçlar-tercih çemberinde yaz bitti okullar başlayacak.
  • Sınav değişsin her şey yerle bir olsun 1 temmuzda sınava gir 1 ay sonuçları bekle,2 hafta tercih yap yetmesin tercih sonuçlarını beklerken adamın biri çıksın twit atıp silsin 2 ay yaz tatilim sınav hazırlığından beter geçti

ALLAH BELANI VERSİN ösym

• Dh kızı kullanıcısına yanıt
    Ben de tipini çok merak ediyorum urukun

• Sayısalı bilmem de bence hukuk’a eğilim ciddi azaldı,iibfler aşırı arttı.Bu forumda iibf hukuku gecmis durumda ya da herkes cok ikilemde kaldı.Hukuk’ta ciddi gerilemeler olabilir

• summertimesummertime S kullanıcısına yanıt
    Forum bir ölcu degil ama nedense ya hukuk için dedi ya da tip geriledi baya ikisinden biri

• yazık ya uruğa çocuk endişeniyordur düşünsene etrafın seni merak eden hacker öğrencilerle dolu rahat bırakın bence :D
  • Emirhano99 kullanıcısına yanıt
    Her ikiside olabilir.. Say 'da ve EA da başı çeken meslekler ikiside..

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhano99

Forum bir ölcu degil ama nedense ya hukuk için dedi ya da tip geriledi baya ikisinden biri

Hocam Türkiye’nin birçok yerinden baya öğrenci var tabi ölçü değil de eski senelerde de ben burdaydım hep hukuk konuları acılırdı.Tıp icin konusursam bence o her daim hit onun sıraları gerilememistir

• Psikolojisibozulmuşgenç kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten 1 2 gunde bitiyo hem sonuclarin okunmasi hem yerlestirmeler isteseler cat diye bu aksam aciklarlar

• Bütün eğitim uzmanları sayısal da ilk sıralarda değişiklik olmaz diyordu..
    Hatta kontenjan artışlarının etkilemediği grafikler yayınladılar..
    Bence Say'da önemli ve beklemediği bir değişiklik olmuşki Burak hoca dayanamadı yazdı..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.