Şimdi Ara

Burak Bu Sene Kaç Gol Atar ? ( Tahmin Konusu ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
6.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9
  • 10-12 arası atar bence. Takımda umut ve selçuk gibi bu aralar kariyerlerinin en iyi dönemleri geçiren oyuncular var.
  • Ligde 12 gol , Avrupada 2 gol. Kupada 2 gol.

Toplam 16 gol.
  • Toplamda 17, ligde 14
  • sa
  • Bugün attığı golde kazma Elmander olsa ya üstten auta atardı topu ya da her zamanki gibi kayıp yere düşerdi.

Forvet dediğin böyle olacak abi işte.
  • 10-17max.
  • Ben 13-17 arası bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2012

Bugün attığı golde kazma Elmander olsa ya üstten auta atardı topu ya da her zamanki gibi kayıp yere düşerdi.

Kazma Elmander dediğin adam olmasaydı şu an son şampiyon değildin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [kazuya]

quote:

Bugün attığı golde kazma Elmander olsa ya üstten auta atardı topu ya da her zamanki gibi kayıp yere düşerdi.

Çok duygusallaştırıyorsunuz şu futbolu.Babasının hayrına mı oynadı adam?Necati gibi fedakarlık yapıp koşa koşa gelse neyse diyeceksin.
  • 20

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Çok duygusallaştırıyorsunuz şu futbolu.Babasının hayrına mı oynadı adam?Necati gibi fedakarlık yapıp koşa koşa gelse neyse diyeceksin.

Kimse babasının hayrına oynamaz zaten.Adam aldığı parayı hak eden bir oyuncu.Yaptığı preslerle oyun anlayışıyla attığı kritik gollerle şampiyonlukta en büyük paya sahip 1-2 oyuncudan biridir Elmander.Bitiriciliği pek iyi değil zaten bunu herkes biliyo.Biz bu adamı leblebi gibi gol atsın diye almadık , pres yapsın pivot santraforun görevi neyse onu yapsın diye aldık.E bu adamda bu işi layıkıyla yaptı.Gerisi fasa fiso.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kimse babasının hayrına oynamaz zaten.Adam aldığı parayı hak eden bir oyuncu.Yaptığı preslerle oyun anlayışıyla attığı kritik gollerle şampiyonlukta en büyük paya sahip 1-2 oyuncudan biridir Elmander.Bitiriciliği pek iyi değil zaten bunu herkes biliyo.Biz bu adamı leblebi gibi gol atsın diye almadık , pres yapsın pivot santraforun görevi neyse onu yapsın diye aldık.E bu adamda bu işi layıkıyla yaptı.Gerisi fasa fiso.

El freninden başka bir şey değil.İsterse dünyayı baştan sona koşsun umrumda değil bize gol atacak adam lazım.

• Hepiniz utanacaksınız
  • KALDI 22 !
  • KALDI 20 !
  • Vay anasını adam 5 haftada 4 gol attı ilk yarıya kadar 15'i bile geçebilir böyle giderse ama bu yıl büyük ihtimal Umut rekor kıracak gibime geliyor 35 gol bekliyorum kaldı 30 gol şunun şurasında.
  • 20'nin üzerinde atacaktır. İnşallah biz şampiyon olurken kendisi veya Umut'ta gol kralı olacaktır. Burak gol attıkça çıldıran şikeci fbjk'lıları görmekte oldukça keyifli. Ligin en iyi yerli forvetlerini elimizde topladık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Vay anasını adam 5 haftada 4 gol attı ilk yarıya kadar 15'i bile geçebilir böyle giderse ama bu yıl büyük ihtimal Umut rekor kıracak gibime geliyor 35 gol bekliyorum kaldı 30 gol şunun şurasında.

Başta 20 demiştim sonra artırarak 24 dedim. Kaldı 20 . O 6 gol falan diyen arkadaşlar uğramıyor konuya
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.