Şimdi Ara

SİLİNSİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
4.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Teşekkür ederim kadim dostum. Cimer şikayeti için hazırlık yapıyorum ben de. Onlara buranın basit bir yer olmadığını göstereceğim.

Alıntıları Göster
    Yaşasın DH ruhu DH dayanışması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzak durun forumumuzdan! Uzak durun bu üyelerden! Uzak durun Citizen'den! Yoksa ben! Bir serverı dahi meşgul etmeyen Whippoorwill sizi ddos manyağı yaparım!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SinceTheBeginning kullanıcısına yanıt
    Hocam bence de çıkmaz ama bu tarz hesap sahipleri sağdan soldan çalıp beğeni kasıyorlar. En azından bir ders olsun diye edeceğim. Ben 5.99 liralık kargo iade paramı iade etmeyen ve thh sonucuna uymayan bir ayakkabı firmasını avukat hocam aracılığıyla icraya verip parayı alan adamım. Hakkımı yedirmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşasın DH! DH > Ekşi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Ulan şimdi küfredeceğim ama olmayacak. Ulan biz burada kendi ortamımızı kurduk; saçma sapan insancıkların kullandığı asosyal medyaya benzemez burası. Burada bizim kendi kurallarımız vardır. Bu asosyal medyada ilgi arsızı olmuş veletler burayı anlayamaz. Ben şimdi sırf gıcıklığına bu olayı Cimer'e bildireceğim. Belki bir şey çıkar. Ben kendimi sağda solda eğlence malzemesi yaptırmam. Aynı mesajım Ekşi İtiraf başlığı altında Ekşi'de paylaşılmış. Tarihlere bakılınca o konunun ilk benim tarafımdan açıldığı ortada. Hodri meydan ulan! Size kime çattığınızı göstereceğim. Asosyal medya kullanmıyorum ama bu olay için Instagram'da hesap açacağım.
    Daha iyi ne söylenebilir?

• Boşuna bloklamamışım ben bu adamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Hocam senin yorumunu bile çalmışlar
    lan vay terbiyesizler ya,telif atıcam anasını satiyim
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    SİLİNSİN

SİLİNSİN

Paylaşım linki ;https://www.instagram.com/p/BpHwEP3A4lL/?utm_source=ig_web_copy_link

• dubbed kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hesap açtım ben de.

• İyi ki nickini silmemis.
    Bu arada dh çöp nerde dh eski konuları diyenler sanırım biraz vazgeçmiştir soylemekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen senede kızların 150 lira hesap kitlediği adamın konusu onedio, ekşi ve bir çok haber-mizah sitelerine konulmuştu.

Bu arada Allah sabır version ohol oula hocam, inşallah bu sürecin sonunda selamete ulaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Geçen senede kızların 150 lira hesap kitlediği adamın konusu onedio, ekşi ve bir çok haber-mizah sitelerine konulmuştu.

Bu arada Allah sabır version ohol oula hocam, inşallah bu sürecin sonunda selamete ulaşırsınız.
    Ben o üyeye benzemem. Bir avukat ordusuyla görülmemiş büyüklükte bir davaya hazırlanacağız. Onlara unutamayacakları bir ders vereceğiz. İyi dileklerin için teşekkürler kadim dostum.

• n11 viralı deniyordu buna?
  • Donanimgram.com :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • What happens in Aksaray,Stays in Aksaray.

• Ohol oula en sevdiğim trollsun yürü moruq arkandayız

• Hocam birisi bir vine yapıyor 10 tane insta sayfası ayrı ayrı paylaşıyor kopyala yapıştır. Bunlarda özgün içerik yok ekşi, dh nerden bulurlarsa alıyorlar ama bu sefer olmaz dh bunu onların yanına bırakmaz!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Gelirken yanimizda birer tane bayan ayakkabısı da getirelim. Şanın yürüsün apartmanda reis!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.