Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Burada kafanıza taktığınız,ağladığınız kızları gerçek hayatta görseniz kendinizden utanırsınız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
46
Cevap
1
Favori
3.079
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Burada kafanıza taktığınız,ağladığınız kızları gerçek hayatta görseniz kendinizden utanırsınız.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1 Not
      02 Mayıs 2018 21:21:45 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Son 10 kız arkadaşımla ilişki yaşadım. Dışardan baksaniz evlenilecek kız dersiniz ortam bı tuhaf kızlar rahat hemen veriyor. Yaş 30 tecrübe ile sabit
      Hocam "yok artık o kız nasıl öyle yapmış lan" diyorum duyunca artık.Hiç beklemediğim kızlar hiç beklemediğim kişilerle yatmış.Hatta mesajlaşmalarını dahi görüyorum arkadaş çevresi sayesinde.Dışarıdan bakınca sıradan aile kızı görünümündeler.Hayır kiminle yattıkları beni ilgilendirmez ama sevgilileri varken bile arka planda rahat 4-5 erkekle konuşuyorlar.Bilin istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imagineod -- 2 Mayıs 2018; 21:22:11 >
      |
      |
      02 Mayıs 2018 22:04:15
      quote:

Orijinalden alıntı: imagineod

İşte insanlara kibarlık yaramıyor

Alıntıları Göster
      ++++
      |
      |
      02 Mayıs 2018 22:55:46

O kadar haklısın ki hocam...
      |
      |
      imagineod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      03 Mayıs 2018 10:50:28
      Çare yabancı kadın. Onun haricinde büyük konuşmak istemem ama ne sevgili olurum ne evlenirim
      |
      |

Paff|Aroma
    • Binbaşı
      1317 Mesaj
      03 Mayıs 2018 11:46:22
      Hem kendisini hem sizi kanser eden insanlardan uzak durun biri çıkacaktır mutlaka bekleyin sadece bekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      03 Mayıs 2018 12:06:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Hem kendisini hem sizi kanser eden insanlardan uzak durun biri çıkacaktır mutlaka bekleyin sadece bekleyin
      En iyisi herkesten uzak durmak hocam.Devir çok kötü.İnsanlar çok aşağılık olmuş

|
      |
      03 Mayıs 2018 16:05:34 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: lrnts

fazla buyutmussunuz bosverin. hocam yuzlerce kizi izledim sevgililerimde oldu testlerde yaptim inanin kaliteli diyebilecegin 2 laf konusabilcegin rahat olabilecegin gelecegi olan kiz 3 5 i gecmez.

benim umrumda bile degil dişiler, sizi sevseler bile yanaşmazlar kendilerini altin gibi goruyorlar.

size kiz tavlama taktigini vereyim;

tipiniz giyiminiz konusmaniz yani ortalamaniz cok kötü olmasin

hedef kizi secin (her kizi tavlayamazsiniz istekler farklidir)

gerektigi zamanda gerektigi kadar ilgi gösterin.

bu taktigi uygulayin fakat basarili olabilmek tecrube ister o yuzden uygulamaya baslayin 1 sene icinde elle tutulur kiz tavlarsiniz.

en önemli tavsiye benim yaptigim: hic bir kizla muhattap olmayin caniniz kizmi cekti? cekin 31 inizi derslerinize yabanci dilinize geleceginize yatirim yapin ve turkiyeden gidin. yurtdisindaki hatunlar hem güzeller, özgüvenliler, saygılılar hemde iyi niyetliler.
      Adamsın sen.Aynen öyle yurtdışından kız arkadaşlarım oldu gerçekten çok kültürlüler.Hepsi melek demiyorum onlardada egoist çok ama çoğu kendini geliştirmiş.

|
      |

• Yarbay
      3290 Mesaj
      03 Mayıs 2018 18:51:08
      kral kızla tanışıyoruz mesela mesajda verdiği cevaplar şöyle

hmm iyi bakalım

aynen

anladım

bakarız

tamam

bu hafta görüşemeyiz

çoğu böyle cevaplar veriyo
      03 Mayıs 2018 18:53:45 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

kral kızla tanışıyoruz mesela mesajda verdiği cevaplar şöyle

hmm iyi bakalım

aynen

anladım

bakarız

tamam

bu hafta görüşemeyiz

çoğu böyle cevaplar veriyo
      Seni sallamıyorlar kardeşim.Nargile cafeci tipinde giyinip kızlarla küfürlü konuşman lazım.Ayrıca herkese yavşaman lazım yoksa ezik olarak görürler seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imagineod -- 3 Mayıs 2018; 19:3:32 >
      |
      |
      03 Mayıs 2018 19:00:22
      quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Son 10 kız arkadaşımla ilişki yaşadım. Dışardan baksaniz evlenilecek kız dersiniz ortam bı tuhaf kızlar rahat hemen veriyor. Yaş 30 tecrübe ile sabit
      Namus sadece kadınlara özel değil arkadaşım bunu bil istersen o kızlar senle yattıysa sende onlarla yattın burada bir rahatlık varsa sende de var.

32 Mesaj
      03 Mayıs 2018 19:10:34
      Daha Önce Konusunu Açmıştım. Bir arkadaşı bulmak için. KENDİSİ YİNE BÖYLE BİR KONUDA TAKRİBİ 8 SATIR NİYR BAKİRE OLMAYANLA EVLENİLMEMESİNİ AKICI VE DOLU DOLU AKILCI ETKİLİ BİR ÜSLUPTA YAZMIŞTI.

AKLIMA GELENLER ÖRNEĞİN DİĞER ERKEKLE İKEN“BANYODA İKEN -S- BENİ DİYORMUŞ, BOĞAZLIYORMUŞ, -ŞURAMADA- SOK DİYORMUŞ.” (Elden geldiğince sansürlü yazdım) ELEMAN 8-9 SATIR KENDİNCE ENFES AMA SANATSAL BİR YAZI DÖŞEMİŞTİ TAKRİBİ 1 AY OLDU

ARKADAŞ BİLDİĞİN PIERRE WOODMAN ANLATIYORDU. BİLDİĞİN YETENEKDİ ÇOCUK.

MAKSADIM BİR ÜYEYİ BULMAK +18 YAZMAK DEĞİL. “

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 3 Mayıs 2018; 19:20:1 >
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      03 Mayıs 2018 19:12:57 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Baratonian

Daha Önce Konusunu Açmıştım. Bir arkadaşı bulmak için. KENDİSİ YİNE BÖYLE BİR KONUDA TAKRİBİ 8 SATIR NİYR BAKİRE OLMAYANLA EVLENİLMEMESİNİ AKICI VE DOLU DOLU AKILCI ETKİLİ BİR ÜSLUPTA YAZMIŞTI.

AKLIMA GELENLER ÖRNEĞİN DİĞER ERKEKLE İKEN“BANYODA İKEN -S- BENİ DİYORMUŞ, BOĞAZLIYORMUŞ, -ŞURAMADA- SOK DİYORMUŞ.” (Elden geldiğince sansürlü yazdım) ELEMAN 8-9 SATIR KENDİNCE ENFES AMA SANATSAL BİR YAZI DÖŞEMİŞTİ TAKRİBİ 1 AY OLDU

ARKADAŞ BİLDİĞİN PIERRE WOODMAN ANLATIYORDU. BİLDİĞİN YETENEKDİ ÇOCUK.

MAKSADIM BİR ÜYEYİ BULMAK +18 YAZMAK DEĞİL. “
      Tırnak içindekileri sil hocam konu kapanıyo sonra.

03 Mayıs 2018 19:17:58

Sansürledim hocam teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 3 Mayıs 2018; 19:18:36 >
      |
      |
      imagineod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      87 Mesaj
      03 Mayıs 2018 19:18:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Kızların peşinden koşmayacaksınız, peşinizden koşturacaksınız, ona hisleriniz olduğu halde takmayın, başkasıyla ilişkiye girin, size kötü bir şey derse cevaplamayın bile, bırakın kulunuz köpeğiniz olup sürünen o olsun.
      Peşinde sizden hariç 19 tane daha hergeloş koşacağı için sizin koşmamanız birşeyi değiştirmeyecektir. Örnek olarak kızı pazarcı olarak düşünelim, erkekleride domates.elinde dünya kadar domates varken niçin değerini yükseltsin domateslerin.Yani burada takilan kardeşlerim yeterli paranız ve tipiniz yoksa yada kızlara utanç yaşatacak bir barzo değilseniz elinizle kurduğunuz ilişkiyi devam ettirmenizi öneririm

|
      |

• Yüzbaşı
      569 Mesaj
      03 Mayıs 2018 19:40:34
      Konu sahibi arkadaş çok güldürdün

03 Mayıs 2018 19:41:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mixus

Konu sahibi arkadaş çok güldürdün
      Sen de

|
      |
      03 Mayıs 2018 22:49:47
      kozmetik mağazasında çalışıyordum, yılbaşın indirimi haftası. lan ne güzel at gibi kızlar var bir görseniz. çok nadir gözüme kestirdiğimi uzaktan felan süzerim. 2 tane kız ama nasıl at gibiler. bi baktım reyondan saç bakım yağını cebine attı xd gittim müdüre söyledim takip ettik felan güvenliklerle en son arıyoruz üstünü nolur babamı aramayın beni keser falan. herkes şokta ama güvenlikte genç müdür de geç, herkesin alşından geçen şuydu bence lan bu bile böyle bir şey yapıyorsa, biz demekki ezilmemize gerek yok felan. diğeri de ruj atmıştı onu da yakaladık felan. o at gibi kızlar cebe ruj cart curt atcam diye uğraşıyor yani beyler çok kasmayın.

|
      |
      04 Mayıs 2018 00:59:51
      Kızları peşinizden sürüklerseniz, onları iplemezseniz size resmen aşık oluyorlar.

İstisnalar vardır ama şöyle söyleyeyim kızların %80i bu şekilde aşık oluyor.

Kalan %20si de bu aşamalardan çoktan geçmiş olup gerçek aşkını kaybeden ya da hala arayanlar oluyor bunlara pek bulaşmayın derim.
      04 Mayıs 2018 01:11:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Kızları peşinizden sürüklerseniz, onları iplemezseniz size resmen aşık oluyorlar.

İstisnalar vardır ama şöyle söyleyeyim kızların %80i bu şekilde aşık oluyor.

Kalan %20si de bu aşamalardan çoktan geçmiş olup gerçek aşkını kaybeden ya da hala arayanlar oluyor bunlara pek bulaşmayın derim.
      Bizim abazalar yürümese zaten kızlar peşimizden koşacak ama kız ne de olsa bana yürüyen 50 kişi daha var diye düşünüyor.Ayrıca baktığımda genelde erkeklerin daha kültürlü,bilgili ve komik olduğunu görüyorum.2 kelimeyi bir araya getiremeyen kızlar için kendilerini rezil ediyorlar bizi de karşı cinsten soğutuyorlar.

|
      |
      05 Mayıs 2018 00:15:12

Haklısın orası öyle tabiki ben de farklı değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      dersimli62f kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
sohbet
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,140
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.