Şimdi Ara

Bunun adı şans mı? Adını siz koyun!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: İkinci el bölüm kullanıcılarına selam olsun

Pazartesi günü hepsiburadaya girmiş kulaklık bakıyordum. Fiyat aralığını 100-250 tl olarak seçmiştim ve ucuzdan pahalıya sıralamıştım. Gözüme hoş gelen ürünleri sırayla kontrol ediyordum. Bir Razer kulaklık dikkatimi çekti. Hayatımda Razer kulaklık kullanma şansım olmadığı için modellerini falan hiç bilmem. Fiyatı 159,01 tl idi. En ucuz modeli indirime falan girmiştir diye düşündüm. Yinede markaya olan saygımdan kötü olamaz diye düşünüp ürüne girdim. Önce fotoğraflarına bakayım dedim. Kulaklığın yanında ses kontrol ünitesi olduğunu gördüm. Önce bir hata olduğunu düşünüp kulaklık modelini internette arattım. Birde ne göreyim? Ulan kulaklığın fiyatı 1300-1400 lira civarında. Razer offical sitede bile 199 dolar. Ürünün sayfasına dikkatli baktığımda %92 indirimde olduğu yazıyordu. Önce bir sıkıntısı olabileceğini düşündüm ancak ürün açıklamasında öyle bir detay da yoktu. Ayrıca satıcı direk hepsiburadanın kendisi idi. Risk almaya değer diye düşünüp ürünü sepete ekledim ve satın aldım.

Gözüm telefonda idi. Her an hepsiburada müşteri hizmetlerinden birisi arayacak ve "Emre Bey bir hata olmuş. İndirim aslında %92 değil %9 olacaktı arkadaşlar yanlış girmiş o sebeple alışverişi iptal ediyoruz" diyecek diye bekledim. Ancak öyle birşey olmadı. Siparişim onaylandığı anda ürün sayfasında ürünün temin edilemediği yazdı. O an anladım ki ellerinde son kalan ürün için fakir sevindirmek istemişler heralde. Ama yinede içimde bir tereddüt yok değildi. Kargo geldiğinde içinden salatalık yada "shit" çıkabilme ihtimalini düşünmeden edemiyordum.

Derken bugün kargo geldi. Ve harbi harbi Razer Tiamat 7.1 v2 kulaklık çıktı. Hayatımın en saçma, şanslı ve güzel alışverişi oldu.

Buyrun alışverişe ait ekran görüntüsü ve ürün. Bir hayırlı olsun alırım artık

Eski kulaklığım Logitech g35 in gözü yaşlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekaradag -- 19 Aralık 2018; 14:5:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• E bu çok iyi bi haber

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

E bu çok iyi bi haber
    Artık ben de bi Reyzır fanıyım. Lanet olsun Sıtil Seriis
  • Ölücülerin gözü yaşlı

• Oha hayattaki tüm şansını kullanmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Oha hayattaki tüm şansını kullanmışsın
    Aynen ondan korkuyorum
  • Abi banada bi tane alaydi yaa off bu ciddi olamaz yaa bende istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

Abi banada bi tane alaydi yaa off bu ciddi olamaz yaa bende istiyorum
    Son ürünmüş anlaşılan işte ben aldım ürün tükendi. Arada güzel şeyler de olabiliyomuş işte hayatta
  • Vay be sansli adamlar var şu dunyada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun adı Mustafa Kemal olsun.

• Çok iyiydi
  • İade yada teşhir üründür ama sıkıntı yapma bu fiyata 2. elini bile bulamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

İade yada teşhir üründür ama sıkıntı yapma bu fiyata 2. elini bile bulamazsın.
    Nedir bilemem ama mikrofonu üzerindeki yapışkanlı poşedine kadar kusursuzdu içeriği. Ayrıca teşhir olacağını sanmıyorum zira satıcı direk hepsiburadanın kendisi. yani iş ortağı falan değil. e adamların mağzası yok diye biliyorum o yüzden değildir. Zaten dediğin gibi şuanda fiyatları düşününce.. g230 gibi bi çöp bile 300 lirayı geçmiş ben şok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekaradag -- 19 Aralık 2018; 15:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Nedir bilemem ama mikrofonu üzerindeki yapışkanlı poşedine kadar kusursuzdu içeriği. Ayrıca teşhir olacağını sanmıyorum zira satıcı direk hepsiburadanın kendisi. yani iş ortağı falan değil. e adamların mağzası yok diye biliyorum o yüzden değildir. Zaten dediğin gibi şuanda fiyatları düşününce.. g230 gibi bi çöp bile 300 lirayı geçmiş ben şok

Alıntıları Göster
    hayrını gör o halde çok şanslısın
  • Keşke 21 gün geçmeden buraya atmasaydın. Hepsiburadanın satış sözleşmesinde 21 güne kadar ürünü geri çağırma maddesi var eğer fark ederlerse geri çağırılar ya yollamak zorundasın ya da talep ettikleri ücreti vermek zorundasın deeeermişiö şaka şaka güle güle kullan kaaarşim :) ballısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OturanKuş

Keşke 21 gün geçmeden buraya atmasaydın. Hepsiburadanın satış sözleşmesinde 21 güne kadar ürünü geri çağırma maddesi var eğer fark ederlerse geri çağırılar ya yollamak zorundasın ya da talep ettikleri ücreti vermek zorundasın deeeermişiö şaka şaka güle güle kullan kaaarşim :) ballısın
    cümlenin başında korktum ya la
  • Fukara sevindirmek istersen eski kulaklığı bana hediye edebilirsin. Doğum günüm yaklaşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Fukara sevindirmek istersen eski kulaklığı bana hediye edebilirsin. Doğum günüm yaklaşıyor.
    Arkadaş çevrem dahil eski kulaklığı isteyen bilmem kaçıncı kişisin ama ev arkadaşıma verdim hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.