Şimdi Ara

Bunun Adı Rezillik, Bunun Adı Kul Hakkı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun Adı Rezillik, Bunun Adı Kul Hakkı!!!
    Öncelik ile herkese selamlar
    Dün itibari ile evime Türk Telekom aracılığı ile internet çekmiş bulunmaktayım. Lakin bir türlü daha kullanmak nasip olmadı! Modeme ait istatistik değerler ve güncel indirme hızım 0,07 mbss olarak düzenlenmiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda altyapının desteklenmediği cevabını aldım. Bana 24 Aylık taahhüt imzalattılar. Allah için ne yapmam lazım? Telefondan den Bunun Adı Rezillik, Bunun Adı Kul Hakkı!!!
    edim, Farklı Bilgisayardan denedim yinede hız aynı... Ne yapayım?

• bendede aynı şekilde modem değerleri normal ama verilmesi gereken hız verilmiyor bol bol sövüyorum maalesef. Değiştireceğim bende 2 güne kadar.Yapılacak birşey yok gibi modem değerlerin normalse dalga geçer gibi bir sorun gözükmüyor diyorlar bende bulamadım 1 yıldır sorunu.Sen yeni imzalamışsın forumdaki bilgili arkadaşlar bir öneri sunacaklardır cayma hakkınla ilgili olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna152 -- 24 Şubat 2017; 20:16:49 >
  • Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana 680 TL iptal bedeli çıkarttılar.Bunlar tefecilik mi yapıyor? Aboneleri olalı 24 saati geçmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupkonak

Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana 680 TL iptal bedeli çıkarttılar.Bunlar tefecilik mi yapıyor? Aboneleri olalı 24 saati geçmedi...

Dünyanın en kötü firması olduğu her yerde bağırılan bir firmanın ayağına gidip imza atarak kaşınmışsınız gibi geldi 10 bin tl bile çıkarırlar illa ttnet kullanmak istiyorum diyorsanız bile en azından 1 ay yüksek fiyattan kullanıp sorun olmadığından emin olduktan sonra imza atmanız gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 24 Şubat 2017; 21:8:24 >
  • Allah belalarını versin demekten başka ne gelir ki elimden?
  • her gün binlerce kişi ttnet mağduru olarak burada dert yanıyoruz. ülkede nerden baksan milyonlarca ttnet mağduru var. hala daha gidip abone oluyorsunuz. bi abone olmadan araştırın ya 24 ay taahhüt veriyorsun araştırmıyorsun.

googla bi ttnet yazsanız zaten göreceksiniz hizmet kalitesinin ne seviyede olduğunu
  • quote:

Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana 680 TL iptal bedeli çıkarttılar.Bunlar tefecilik mi yapıyor? Aboneleri olalı 24 saati geçmedi...

Bir hata olmalı.

En fazla bağlantı ücreti ve 1 aylık indirim bedelini ödemeniz gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Bir hata olmalı.

En fazla bağlantı ücreti ve 1 aylık indirim bedelini ödemeniz gerekiyor.

İki sefer aradım ikisindede fiyat aynı dediler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

her gün binlerce kişi ttnet mağduru olarak burada dert yanıyoruz. ülkede nerden baksan milyonlarca ttnet mağduru var. hala daha gidip abone oluyorsunuz. bi abone olmadan araştırın ya 24 ay taahhüt veriyorsun araştırmıyorsun.

googla bi ttnet yazsanız zaten göreceksiniz hizmet kalitesinin ne seviyede olduğunu

Dostum müstakil evde oturuyorum, Sağolsun devletimiz yandaş ve tek firma politikası güderek başka firmalara eşitlik sağlamıyor. Turkcell dahi 50 metrelik fiber kazı için aylarca belediyelerce bekletildi...beklemişti.. Burası Adana.. Hatta daha kötüsü Burası Türkiye... Hani vardıya yeni Türkiye.. Ha taa ondan işte... Güzelim Türktelekomu imansız Araplar iflasa sürükledi... Yerli sermayemizin içine etti.. Oluk oluk Suudlara para akıyor... O paralar ile adamlar inşaat yapıyor...! ALLAH BİN BELALARINI VERSİN!!!

• Evet şimdide olmayan hızı 8 den 6 megabite düşürdüler!
     Bunun Adı Rezillik, Bunun Adı Kul Hakkı!!! Bunun Adı Rezillik, Bunun Adı Kul Hakkı!!!

• quote:

Evet şimdide olmayan hızı 8 den 6 megabite düşürdüler!
     Bunun Adı Rezillik, Bunun Adı Kul Hakkı!!! Bunun Adı Rezillik, Bunun Adı Kul Hakkı!!!

Abonelik başladığından itibaren yasal olarak 14 gün hiç bir bedel ödemeden iptal ettirme hakkın var seni kandırmışlar yalan söylemişler şerefsizlik yapmışlar.

3 farklı firmadan 14 gün içinde çıktım Vodafone 1 ayda 2 kere bağlatıp 2 kere iptal ettirdim 1 kuruş fatura çıkaramadılar.

Hemen gidiyorsun Ttnet müdürlüğüne 14 günlük cayma hakkını kullanacağını söylüyor dilekçe yazıyor iptal ediyorsun.

İlk 14 gün senden hiç bir bedel isteyemezler bunu söyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 24 Şubat 2017; 23:55:48 >

• 14 gün cayma hakkınız var, resmen sahtekarlık yaptıkları. İnsanlarda utanç, dürüstlük namına zerre kırıntı kalmamış. Her aklıma geldiğinde beddua ediyorum. Üstelik 50mbps fibernet hizmeti alan birisiyim, onu bile düzgün veremiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

Abonelik başladığından itibaren yasal olarak 14 gün hiç bir bedel ödemeden iptal ettirme hakkın var seni kandırmışlar yalan söylemişler şerefsizlik yapmışlar.

3 farklı firmadan 14 gün içinde çıktım Vodafone 1 ayda 2 kere bağlatıp 2 kere iptal ettirdim 1 kuruş fatura çıkaramadılar.

Hemen gidiyorsun Ttnet müdürlüğüne 14 günlük cayma hakkını kullanacağını söylüyor dilekçe yazıyor iptal ediyorsun.

Pazartesi gideyim inşallah arabamı da rehin alıp dolmuşla eve yollamazlar... Mahallede kablolar yerlerde.. aşınmış hepsi, çürümeye yüz tutmuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son dhrum bu beyler, ya apaetmanda olsam hadi bina içi tesisattan kaynaklanıyor der geçerim, panodan sıfır kablo çekildi yani problemin benle yakindan uzaktan alakası yok..

• cayma hakkını kullan iptal ettir

680 tl ne koymuşlar o kadar

tivibu falan mı aldın bu nasıl hesap

200 lira bağlantı ücreti
    75 lira modem aldıysan modem ücreti
    10-20 lira devre hazırlama ücreti
    5-10 lira da bir iki günlük ücret daha ne gelecek
    300 lira alır maksimum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

Pazartesi gideyim inşallah arabamı da rehin alıp dolmuşla eve yollamazlar... Mahallede kablolar yerlerde.. aşınmış hepsi, çürümeye yüz tutmuş..

Sanmıyorum ama, belki duyarlı birileri olur diye o kabloların vs durumunu resim çekip gösterin. Sonuçta onlar hepimizin malı aslında ve ne hale geldiği ortada. Sahip çıkmak gerekiyor ne olursa olsun.

• Haklısınız, Kamunun malıdır..

• quote:

Allah belalarını versin demekten başka ne gelir ki elimden?

680 lira cayma bedeli neye göre çıkarmışlar açıkça sor. Döküm iste. Cevap veremezlerse hemen İl Tüketici Hakem Heyeti'ne gidip durumu anlat. Abonelik Sözleşmeleri Yönetmeliği'ne göre sadece sağlanan indirimleri ödersiniz ve o da daha yeni taahüt verdiğin için çok az olacaktır.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/01/20150124-2.htm

Adamlara 16. madde 1. fıkrayı koyu kalemle işaretleyerek tekrar git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Şubat 2017; 12:44:31 >

• Gidecem kardeşim.. Off off.. Yazık Ülkeme... Herşeyin en güzeline layık.. Ama kendi düşen ağlamaz...

• Arkadasım iptal bedeli şudur, sana verilen KULLANILMIŞ İNDİRİMLERİ TOPLAYIP bu iptal bedeli derler, sen ne kullandın ki neyin iptal bedelini istiyorlar? Git şikayet et tüketici hakem heyetine

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.