Şimdi Ara

Bunun adı bilim ilim K.Maraş depremi ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu ülkede zina çoğaldı diye deprem oldu diyen el üstünde tutuluyor dinleniyor , bilim ilim kalmadı ülkede

Eminim devlette bir kişinin bunlardan haberi bile yoktur , takip eden bir birim bile yoktur ama Troll orduları ele baslari Ferrariler ile gezer Türkiye'de

Frank Hoogerbeetstwitter
    “Sooner or later there will be a ~M 7.5 #earthquake in this region (South-Central Turkey, Jordan, Syria, Lebanon). #deprem”
    https://twitter.com/hogrbe/status/1621479563720118273?s=46&t=jcgIeP361C8rNb8XdfwBIA

2 gün önceki tweet Türk prof.

Prof. Dr. Naci Görürtwitter
    “Yarbaşı-Düziçi/Osmaniye’de 4,2 deprem oldu. Deprem Doğu Anadolu Fay Zonunda. Bu zonun Çelikhan-Erkenek-Maraş kesiminden endişe ediyoruz. Bu kesimi NE ucundan 2020 Elazığ depremi yükledi. Bu deprem de küçük de olsa SW ucundan zorladı. Bu uçta son deprem 1998 Adana Depremi. Sevgi..”
    https://twitter.com/nacigorur/status/1621544054470184962?s=20&t=-GlbP_uhIWGB3JCGC2MSeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 6 Şubat 2023; 12:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle şeylere inanmayan ben dün Twitter da 1. Gündem haarp olduktan ve bunu gülücük attıkdan sonraki depremde:ss neyse komplo teoriklerine inanmak istemiyorum ama zorluyorlar

• bu adamlar olabilmesi en yüksek ihtimalli depremleri paylaşıp duruyor şu şarlatanları paylaşmayın naci hocamız senelerdir uyarıyor

• şimdi birlik olma zamanı, kimsenin inancına bakılacak durum değil.

• Allah rahmet eylesin. ışıkara da vardı öğrendik ismini. 2012'de istanbul büyük depremi için 2014 yılını vermişti. olmazsa eğer şiddeti daha da artar demişti. 2013'de aramızdan ayrıldı.  

• Ben ne zamandır forumda yazdım doğuda deprem bekliyorum diye. Bende kahin miyim?

Hayır. Çünkü bukadar deprem olduktan sonra kaf ve daf üzerinde enerji birikti ve kırılması gerekiyordu. Kırıldı

Peki bir sonraki büyük deprem nerede olacak ? Muş varto...

• sissil S kullanıcısına yanıt

Hocam bu enerji nasıl birikiyor tam olarak. Depremin mantığını pek bilmiyorum. Güvenilir kaynak var mı öğrenebileceğimiz?

• Fatih kullanıcısına yanıt

Arap kıtası Avrupa'yı itiyor. Avrupa gitmiyor ama Arap gitmek istiyor.arada bir itme enerjisi birikiyor ve bu kırık boyunca en zayıf yer kırılıyor. Sonra deprem oluyor. En basit anlatımı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 6 Şubat 2023; 17:43:54 >
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Vay be o yüzden bu kadar büyük sarsıntı oluyor yani.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şener ÜŞÜMEZSOY ve Naci GÖRÜR gibi adamlar var iken değerleri bilinmiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.