Şimdi Ara

Bunu yapan VİRÜS müdür????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır bilgisayar kullanırım ve böyle birşey ilk defa basıma geldi!!! çok sık kullanmadıgım eski bilgisayarımdan dialup bağlantı ile nete giriyorum ve 2-3 dakka sonra baglantım kesiliyor ve ev telefonu çalmaya baslıyor. önceleri bunu evi tesadüfen birisi arıyor ve beni netten düşürüyor dedim ancak bu sorun gecenin bilmem kacında da aynı şekilde karsıma cıkıyor. aradıgını sandıgım numarayı görmek için ev telini cebime yönlendirdim ve yönlerdirme yapmama ragmen ev telefonu yine de çalıyor ama yönlendirmeyi kontrol ettiğim zaman cep telefonuma doğruca yönlendirdigimi görüyorum. bu sekildfe telefon calınca kosuyorum telefonu acıyorum hat kesiliyor.... ben kafayı yedim böyle bir sorun nasıl olabilir, hangi virüs modemi ele gecirip ev telefonunu çaldırabilir. hadi hattan düşmeyi anlıyorum ama ev telefonu nasıl calıyor onu anlayamadım. baglantımı e-kolaydan ttnetten ve kocnetten hepsinden denedim ve hepsinde aynı sey oldu:) ben kafayı yedim... sebebini ve çözümünü bilen varsa yazsın lütfen!!!....

• callback kullanıldığında böyle oluyor ama ISS'ler kullanıcılarına callback yapmıyor. modemini kaldırıp yeniden kurmayı dene istersen ya da herhangi bir string girilmiş mi onu kontrol et. aklıma gelenler bunlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.