Şimdi Ara

Bunu Sakın Denemeyin (City 190kmh içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acil bir şekilde Edirneye gitmem gerekiyordu normalde şirket aracı a180 yada passatla gidiyordum , en yakın araç kendi aracım diye atladım. 2008 City ile dip gaz gittim bu noktadan sonra araç daha hızlanmadı , sonuçta 1339cc 83ps. Bir daha hayatta yapmam 2.0 240 4x4 passatla 240 çeviriyorum bu araçta bu hızda sanki 300 le gidiyormuş gibi hissiyat vardı. Motor sesi , yol sesi , zangır zangır titreme , 14 inç lastik. Sakın denemeyin resmen ölüme davetiye :D

Bunu Sakın Denemeyin (City 190kmh içerir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan0403 -- 10 Aralık 2017; 21:28:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam.

• Redline da mıydı devir büyük cesaret ustam.Allah kaza bela vermesden gitmişsiniz

• Sen yapmışsın biz de yapabiliriz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de telefon çıkarıp foto çektiniz? 190 ile giderken?

• Helal len

• Telefonla çekebildiğine göre o kadar da kötü değilmiş. Jazz'ın 200-205 dolaylarında elektronik limitöre girdiğini keşfetmiştim Aşırı stabil olduğunu söyleyemem ama gene de titreme falan yoktu. Rüzgar ve motor sesi vardı. 6000 devirdeydi motor zaten. Normalde 6300 civarı keser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 10 Aralık 2017; 21:49:44 >
  • city kullanan ve aracını farklı şekilde reklam yapan bir üye vardı
    aklıma o geldi bir an
  • Fotoğraf çekmeye yürek varsa o araçla o hızda,

Sende 300+ kabiliyette vardır.

• Yağ tenekesiyle 180 basmak hayret verici

• quote:

Orijinalden alıntı: SevilenAdam

Yağ tenekesiyle 180 basmak hayret verici

Sende hangi araba var merak ettim şimdi
  • msansertekin kullanıcısına yanıt
    2004 focus var. Araçla 160 bastığımda dahi en ufak direksiyon titremesi olmuyor.

• quote:

2004 focus var. Araçla 160 bastığımda dahi en ufak direksiyon titremesi olmuyor.

Focus deyince aklıma şu geldi. Bende de 2012 Jazz var, 200de limitöre girdim titreme yoktu. Titreyen araba yağ tenekesi mi oluyormuş veya Honda city'nin neresi yağ tenekesi sacından yapılmış merak ettim şimdi, varsa bilgin söyle de öğrenelim

• quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

quote:

Focus deyince aklıma şu geldi. Bende de 2012 Jazz var, 200de limitöre girdim titreme yoktu. Titreyen araba yağ tenekesi mi oluyormuş veya Honda city'nin neresi yağ tenekesi sacından yapılmış merak ettim şimdi, varsa bilgin söyle de öğrenelim

Aferin.

Git dene bakayım Jazz'la aynı hızla vurmayı. Bakalım sonuç ne oluyor?

180 km/h yakın bir değer. Focus'la alakası yok. 1-1,5 ay önce sattık Focus I aracımızı. Arkadaş haklı. Titreme falan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

quote:

Aferin.

Git dene bakayım Jazz'la aynı hızla vurmayı. Bakalım sonuç ne oluyor?

180 km/h yakın bir değer. Focus'la alakası yok. 1-1,5 ay önce sattık Focus I aracımızı. Arkadaş haklı. Titreme falan yok.

Ben Jazz tank gibidir, vurdu mu ayakta kalır mı diyorum ? Diyorum ki direksiyon titremesinin, aracın güvenliği ve şasi dayanımı ile alakası yok. Ayrıca teneke dediği araç ile focus muhtemelen yaklaşık aynı kaza performansını sergileyecektir. Şahinle karıştırdı herhalde.

• Titremesini,yol tutuşunu bilmemde Motoruna ve gücüne göre iyi hız yapmış.
  • çocukları pistten alalım lütfen

• msansertekin kullanıcısına yanıt
    İyi de arkadaşta en ufak titreme yok diyor zaten.

Ben sadece videoda hangi araç olursa olsun aynı sonucu göstereceğini belirttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

İyi de arkadaşta en ufak titreme yok diyor zaten.

Ben sadece videoda hangi araç olursa olsun aynı sonucu göstereceğini belirttim.

"Yağ tenekesiyle 180 basmak hayret verici"

Sanki focus (1 veya 2 her neyse) , volvo s90 ın küçük kardeşi
  • Daha önce bulgaristanda 2012 mercedes s63 amg ile yüksek hızlara çıkmışlığım var oradan 200+ değerlerde aracı nasıl tutacağımı biliyorum , titremeden kastım pedal titriyordu devir 6 bin sabit kesici girmedi. Direksiyonda problem yoktu ancak araç çok sallanıyordu. Fotoyu çekebildim , araçta tektim hissiyat tabikide toros gibi değil . Benim konu açmadaki amaç C sınıfı üstü araçlarla 200 normal ancak B sınıfı gibi araçlarla 160 üstü akıl karı değil .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.