Şimdi Ara

Bunu nasıl tamir ederim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeşim hızlı yapıştırıcıdan iyisi olmaz olaya ben silikonla uğraşan bir insanım silikon hareketli yapıştırmaz çok az idare eder ancak ama ani yapıştırıcılar çok iyi tutar kemik gibi olur ama tavsiyem çok dikkatlı ve çok aşırı sürme sonra soğutucu spreyi sür bekle 5 dk sonra tamamdır ama ekrana sakin gelmesin yoksa kalır orda nalburiyelerde bulunur kardeşim geçmiş olsun

Bunu nasıl tamir ederim?
  • dostum sakın japon yapıştırıcısı kullanma. çünkü orada sadece ekranı tutan mandallar yok. ekrana görüntü aktaran kablolarda var ve japon yapıştırıcısı bunlara zarar verebilir. (başıma gelmişti) en iyisi laptop tamircisine götür. onlar halleder. sen kendi başına yapmaya çalışırsan ekranın gider mazallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: n55s-s1194v

dostum sakın japon yapıştırıcısı kullanma. çünkü orada sadece ekranı tutan mandallar yok. ekrana görüntü aktaran kablolarda var ve japon yapıştırıcısı bunlara zarar verebilir. (başıma gelmişti) en iyisi laptop tamircisine götür. onlar halleder. sen kendi başına yapmaya çalışırsan ekranın gider mazallah

Japon yapıştırıcısı tutmadı arkadaşlar arkaya parça atma durumu yok çünkü ekrana oturmaz. Yenisini almaya karar verdim şu linkteki pazarlık ettim 20 tl ye verecek. Bunu satan arkadaşa ürünün orjinal olup olmadığını pm attım orjinal dedi. Sizce orjinal midir?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-dell-1525-kamerasiz-on-cerceveler-41436271/detay/

• 20 tl ye veriyorsan hiç uğraşma al tabiki ama bence orjinal değildir sence o kadar orjinal parçayı bulabileceği bir yer var mı ama yineden yapıştırmadan iyidir emin ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin57

20 tl ye veriyorsan hiç uğraşma al tabiki ama bence orjinal değildir sence o kadar orjinal parçayı bulabileceği bir yer var mı ama yineden yapıştırmadan iyidir emin ol

Yapıştırma hem çok uğraştıracak hem de malzeme parası şu bu olup olmayacağı belli değil. Bana da mantıklı olan almak gibi. Ama orjinal kullanılmış olan şu linktekini mi?http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-dell-6400-lcd-ekran-on-cerceve-71797362/detay/

Yoksa az önce verdiğim linkteki yan sanayi sıfır olanı mı alayım sizce?
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-dell-1525-kamerasiz-on-cerceveler-41436271/detay/

• tabiki sıfır olan kardeş 7 fazla olsun sıfır olsun güle güle kullan
  • Alt tarafı plastik çerçeve orjinal olsa ne olur yan sanayi olsa ne olur, önemli olan deliklerin uyması, bence hemen al en kötü yan sanayi yapıştırılandan iyidir.
  • Cevap yazan ve yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. yarın sipariş vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeks64

Cevap yazan ve yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. yarın sipariş vereceğim.

ö.d kardeşim inş işini görürsün
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.