Şimdi Ara

bunu cevirebilecek varmı kıza yolluycam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bunu duyduğuma üzüldüm fakat son bir şey demek istiyorum. Bizim kanalımızın bir formatı yok aslında geçen seneki videolarımız izlenme aldığı için kaldırmıyoruz. Şuan Japon atıştırmalıklarını deneyeceğiz Türkiye de bu video 400 izlenmeyi rahatlıkla alacaktır. Senden istediğim bu videomuzda sende bizimle yiyecekleri dene. ‘’Amerikalı arkadaşımızla beraber Japon atıştırmalıklarını tadıyoruz.’’ Videosu 400-500 görüntülenmeyi rahatlıkla bulacaktır. Bu senin ve benim kanalım için yüksek bir izlenme eğer istediğin izlenme olmazsa bir daha bizimle video çekme ama lütfen bize bir şans ver (

Not:kızın kanalı goruntulenme toplamı 1500 benim 190.000 onun aboneleri 130 benim 182 ama yinede pek olumlu bakmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• What is your favourite drink?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: v. Persie

What is your favourite drink?

ahhashdhaa
  • v. Persie kullanıcısına yanıt
    Yeni efsanemiz

• Up

• are you cix ?
  • Hi,I am so sorry to hear that but I want to say one last thing. Our channel has no format.Actually,we do not remove our videos which was published last year because they took many viewers.Now we are planning to try Japanese snacks.We think this video will take 400 views easily in Turkey.What I want from you is that try these snacks with us in this video. " We are trying Japanese foods with our American friend." named video will reach up to 400-500 views easily. This is a significant number for both of us. If you can't reach enough viewer number then stop taking videos with us but please give us a chance!

Buyur dostum hatalar olabilir elimden geldigince cevirdim.

• Hi, I'm sorry to hear that, but I want to say one last thing. Our channel doesn't have a format. Actually we are don't remove our videos from last year for the high views. Now we're going to try their Japanese snacks. This video will take easily 400 views. I want in this video see you to try this snacks with us.
    A video titled by, "We're trying Japanese snacks with our American friends" will be easily take 400-500 views in Turkey. That's mean high views for my and your channel. You may didn't capture a video with us again if would the video don't take the enough views, please give us a chance.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.