Şimdi Ara

Bunu bi kıza dersem disiplin yer miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sınıfta bi kız var bu kız bana sürekli cimri vs. Diyip laf atıyor. Tabi ben artık iyice sinirlenmeye başladım bugün aklıma bir fikir geldi.
    Eğer kız bana cimri derse yanına gidip: "Bak sana şimdi cimri olmadığımı kanitlayacagim" diyip cebimden 10 lira cikartacagim. Ve diyeceğim ki "Şimdi bu 10 lirayı aliyosun okuldan çıkip şuradaki berbere gidip o bıyıklarını aldırıyorsun."
    Beyler kız şikayet ederse disiplinlik olur muyum böyle bir söz söylersem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• benim berberim 8 liraya halleder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şey olmaz yap bunu

Editör: komik olan ne ax niye beğendiniz bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Good_Library -- 8 Aralık 2017; 21:45:40 >
  • bundan ne olacak kardeşim takma kafaya hiç bir şey olmaz.
  • Onur kırıcı bişey biraz. Kız belki takılmak istediği için söylüyodur şaka amaçlı. Kötü niyetli olduğunu düşünüyosan yapabilirsin disipline falan gitmezsin merak etme. Ama bunu takıcak bir kızsa arkadaşlarının yanında rencide etme yine de. Niyet önemli dediğim gibi.
  • bence yapma olan parana olur bide cadının ağzı laf yapıyorsa seni orda daha fazla gömer iyice batarsın salla
  • Biraz tepki yiyebilirsin belki kızın arkadaşlarından ve bazı yalaka erkeklerden ancak resmi bir sıkıntı yaşamazsın.
  • helal bro.düşun kızın babası bi de forumda admin bir de burda ban yersin.okuldan zaten kovulacan

• Cimri olmadığımı kanıtlamak için gel sana kantinden bi çikolata ısmarlayayım bu konu kapansın de kız güzelse ordan yürürsün kapiş ;) Bıyık olayı biraz onur kırıcı bir davranış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.t001 -- 8 Aralık 2017; 19:56:24 >
  • ilkokul atışmaları
  • Üşütük müsün yaaa? Niye ters yapıyorsun? Sana cimri diyorsa "Cimri olmadığımı görmek istiyorsan gel dışarıda bir şeyler yiyelim içelim. Sinemaya falan gidelim. Cimri olmadığımı kendin görürsün." desene bunları da ben mi öğreteyim?
  • Kızın niyetine bağlı arkadaş ortamında seni rencide edip laf sokmaksa amacı hakeder ama şaka amaçlı yapıyosa ağır kaçar

• Bugün de bir ortaokullu adına utandık elhamdurillahh.

• Hacım 10 lira verirsen kız haklı çıkar!
    Al 50tl yüzüne vur. Sonra söyle söyleyeceklerini.

Hatta şunu de "ağda falan yaparsın" gibi söylersin.

Edit: Hem bu olayın öncesi olmalı. Anlatsana öncesini. Kız durduk yere mi diyor bu lafı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 8 Aralık 2017; 20:17:29 >
  • Konuşanlara adını yaz öğretmen de tek ayak üstünde durma cezası versin .d.d

• Yaş kaç

• takam kafana

• ilkokul kaçıncı sınıf ? muhabbete bak
  • Oğlum efsane lan kesin yap bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Hacım 10 lira verirsen kız haklı çıkar!
    Al 50tl yüzüne vur. Sonra söyle söyleyeceklerini.

Hatta şunu de "ağda falan yaparsın" gibi söylersin.

Edit: Hem bu olayın öncesi olmalı. Anlatsana öncesini. Kız durduk yere mi diyor bu lafı?

Okul kolej hocam, ailem biraz zorlanarak gönderio. Okulda da gereksiz yere para harcatma peşinde sınıftaki öğrenciler. E ben de bıkmaya başladım. Bir iki isyan ettim bu duruma.

Sonra edebiyat dersinde hoca hikaye yazın demişti. Ben de cimri bi adamın hikayesini yazdım. O günden sonra kız beni sinir etmek için cimri diyor. Ara sıra bu para harcatmalara laf ettiğim için iyice arttırıyor bu lafları.

Bu arada büyük bi hata yaptım. Kıza sinir olduğum için fake hesaptan kıza bıyıklı fln yazdım. Şimdi yarın bunu dersem o kişinin ben olduğumu anlayabilir. Sizce yapayım mı yine de?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.