Şimdi Ara

BUNNY HOP | PÜF NOKTALARI NELERDİR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar püf noktaları nelerdir ? ben küçük kaldırımlardan atlıyorum ama büyüklerde olmuyor . bi yardımcı olsanız ?

• bu konuda burak uzunun bi videosu var youtube da onu izle ama onu yapman zamanla olacaktır. bu arada bisikletin boyu sana olan oranı ve jant genişliği bunu etkılıyor yanı benım tespitim 26 da daha rahatken 29 da zor olacaktır yada 18 ile 22 kadro boyu farkındada oyle buna etken olan senın boyun tabi
  • kartasal1973 kullanıcısına yanıt
    Aslında pek bir püf noktası yok sayılır, iki tekeri aynı ölçüde yerden kesebiliyor muyuz? Önemli olan o...

3 bisikletimde de belirli ölçülerde yapabiliyorum(Yol bisikleti, Mtb, Full Sp) ama Full Sp bisiklet ile "Orta şok olduğu için" yapmak daha kolay... Benim gözlemlediğim ve yapıldığını düşündüğüm en büyük hata, sadece gidonu yukarı doğru çekerek bunn hop yapılacağının zannedilmesi...

Aynı anda bisikletin gidonunu hem yukarıya hemde ileriye ölçülü şekilde atıyor gibi yapmak lazım... Ve kaldırıma vs çıkarken, hele de yüksek hızla denenmemeli... Çok çember yamultan, kadro kıran arkadaşım oldu, akord bozulması, teker patlaması vs saymıyorum bile...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    2 teker yerden kesebiliyorum . bunny hop yapmadan önce ilk teker sonra arka tekeri çok yüksek yerlere kadar çıkartabilirim. ama bunny hop biraz can sıkan bi durum
  • Bende yol bisikletiyle ön tekeri az bir şey kaldırmak istiyorum, kaldırımlara çıkacak kadar ama hiç beceremiyorum.
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    aga kolay aslında ama yol bisikletini bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: kartasal1973

aga kolay aslında ama yol bisikletini bilemem

Formülü nedir? Az bir şey kaldırsam yeter bana. Sadece kaldırıma çıkarken bisikletin ön tekerini kaldırsam yeter.
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    aga yaş kaç bilmiyorum ama iş şöyle :

-önce dengeni sağlamalısın.
    -sonra gidonu yere doğru bastırıp , birden kendine çekmeli ve vücudunu da arkaya vermelisin .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.