Şimdi Ara

BUNLARMI ŞAMPİYON OLACAK BUNLARDAN CACIK BILE OLMAZ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ulan cem niye acmiyon msn i bu arada nasıl yendiler sizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcnet

hagiye dauma gerek yokki ziya dogan aykut kocaman var ne gerek var bunlara
    bu teknik adamlar hagi ve daum,a takar ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: chiller

quote:

Orjinalden alıntı: uranus

Türk futbolu adına utanç verici ,hayır ankaragücü ve gençlerbirliğinin galibiyeti için konuşmuyorum şampiyonluğa oynayan takımların futbolu için söylediklerim. fenrbahçe şampiyonluğu ilan edecek rakibi mağlup sahada ölü gibi ruhsuz top oynuyor öte tarafta galatasaray rakibinin yenik olduğunu öğreniyor
    30 dk kendisini şampiyonluğa götürebilecek bir inanç ,azim gösteremiyor.. yazık!!!!!!

ilk defa bir fenerli olarak bir GS liye katılıyorum..

e yuh yani benim GS'li olduğumu nereden çıkarttın tebrik ederim yani
    şakamı bu ben de kendimi bildim bileli fenerbahçeliyim zannederdim demekki insan yanılabiliyormuş
  • aykut kocaman ı teknik direktör olarak alan şampiyonluk içn de bir adım atmış olur bir galatasaraylı olrak söylüyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: irish

aykut kocaman ı teknik direktör olarak alan şampiyonluk içn de bir adım atmış olur bir galatasaraylı olrak söylüyorum...

bir fenerli olarak kesinlikle katılıyorum
  • eee arkadaşlar şmapiyon olacak düzeyde top oynayan takımları hakem entriklaarıyla safdışı ederseniz olacagı buydu lastik patladı son maçlarda gördükki iki takımdan da cacık olmuyor
  • kötü futbol oynayan 2 takım sahaya çıkacak bu hafta..bakalım neler olacak...
  • ankara takımları rezıl rüsva ettı ıstanbul takımlarını.
    eee oynayan kazanıyo.bütçeleri karsılastır futbolu karsılastır uçurum var.
    bu hafta ıkı yaralı karsı karsıya bırı sampıyonlar lıgı bırı de kupa acısından şuursuzca saldırırlar bırbırlerıne.
    ama bu sartlarda kazanan fenerbahçem olur.
    anelkada yıldızlaşır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uranus

Türk futbolu adına utanç verici ,hayır ankaragücü ve gençlerbirliğinin galibiyeti için konuşmuyorum şampiyonluğa oynayan takımların futbolu için söylediklerim. fenrbahçe şampiyonluğu ilan edecek rakibi mağlup sahada ölü gibi ruhsuz top oynuyor öte tarafta galatasaray rakibinin yenik olduğunu öğreniyor
    30 dk kendisini şampiyonluğa götürebilecek bir inanç ,azim gösteremiyor.. yazık!!!!!!

Hocam kesinlikle haklısın. Bu hafta İspanya liginde Sevilla, Real Madrid i; Levante de Barcelona yı rezil rüsva etti. Çünkü iki takım da maça KONSANTRE olmuştu. Bizim takımlarda bu ruh yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: irish

aykut kocaman ı teknik direktör olarak alan şampiyonluk içn de bir adım atmış olur bir galatasaraylı olrak söylüyorum...

Aslında ben bunu aylar önce söylemiştim,balık kokuyor demiştim ama o zaman kimse bana katılmamıştı,hocamız Daum'a güveniyoruz falan denmişti.Ben şu an Aykut'yn hoca olarak gelmesine karşıyım,çünkü onu harcayabilirler.Bilirsiniz Fener'de işe yaramazlar baş tacı edilir,destek çıkılır,Aykut gibiler ise bir anda silinip atılır.Çok kariyerli bir hoca gelirse belki onun yardımcısı olabilir ki iyi de olur.Bence biraz daha tecrübe kazanırsa Cimbom'u Fatih Terim nasıl uçurduysa Fener'i de Aykut Kocaman uçurur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.