Şimdi Ara

BUNLARMI ŞAMPİYON OLACAK BUNLARDAN CACIK BILE OLMAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE FUTBOL YOK SİSTEM YOK BUNLARDAN ŞAMPİYON OLSA NEOLUR OLMASA NE OLUR.UMITIN DEDIGI GIBI BUNLARDAN CACIK BILE OLMAZ....

• yine olan biz taraftara oluyor hep sitres...................
    kanser olucam şu takım sevdası yüzünden...........
  • çok haklısın la
    kaldırsınlar ligden şampiyon olmayı

töbe töbe
  • ankara takımlarının ligin zirwesine tokatı..iki takımda 3 puanı çantada keklik gorunce olanlar oldu.
  • harbiden hee ankara takımları çaktı iki takıma artık haftaya intikamı gs den alıcaz şampiyonluğu ilan edicez
  • abı yok bu sene turkıye de futbol yok kım ne derse desın kalıte baya düstü abı avrupada da her sene irtifa kaybedıyoz...gidişat kötü
  • dğünü zehir ettiler bize. her iki takımda sogudum birden ..2.sıde yense zevkli olucaktı..
    ligin kalitesi ve buyuklerın kalıtesı bu işte............
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcnet

AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE FUTBOL YOK SİSTEM YOK BUNLARDAN ŞAMPİYON OLSA NEOLUR OLMASA NE OLUR.UMITIN DEDIGI GIBI BUNLARDAN CACIK BILE OLMAZ....

BUNLAR DİYE KASTETTİGİN FENERLİ OYUNCULAR Mİ BİLMİYORUM AMA NE GS NE DE FB DEN CACİK OLMAZ EN AZİNDAN BU GÜN ÖYLE GÖRDÜM YAZIK TÜRK FUTBOLUNA ÇOK YAZIK...YİGİDİN HAKKINI YİGİDE VERMEK LAZIM ANKARA TAKIMLARINI TEBRİKLER..ÖZELLİKLE GENÇLERBİRLİGİ BAYA GÜZEL OYNADI...
  • hepsine dostum hem fener hem g.saray..bir futbol sever olarak uzuluyorum..yaw bide bunlar cl ye gitcek...
  • hagiye dauma gerek yokki ziya dogan aykut kocaman var ne gerek var bunlara
  • İnsan düşünmeden edemiyor BJK Rızayı en baştan alsaydı veya ilk yarının ortalarında alsaydı bu gün BJK şampiyonlugunu ilan etmiş olurdu belki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ikisülö2

İnsan düşünmeden edemiyor BJK Rızayı en baştan alsaydı veya ilk yarının ortalarında alsaydı bu gün BJK şampiyonlugunu ilan etmiş olurdu belki...

harbi yaa iyi top oynuyorlarrr
  • Allahtan rıza hoca gelmedı sezon başında.....yoksa 2.lik için uraşıyoduk...
  • ne günlere kaldık gülermisin ağlarmısın durumuna düştük
  • trabzonspor türkiyenin en iyi futbol oynayan takımı. tebrik ediyorum onları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcnet

AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE FUTBOL YOK SİSTEM YOK BUNLARDAN ŞAMPİYON OLSA NEOLUR OLMASA NE OLUR.UMITIN DEDIGI GIBI BUNLARDAN CACIK BILE OLMAZ....

eğer birileri üstlerine yoğurt dökerse çok güzel cacık olur...

• seneye şampiyonuz arkadaşlar hemde eze eze inallah yeterki rıza çalımbay abimiz bu kafayla dewam etsin...
  • Türk futbolu adına utanç verici ,hayır ankaragücü ve gençlerbirliğinin galibiyeti için konuşmuyorum şampiyonluğa oynayan takımların futbolu için söylediklerim. fenrbahçe şampiyonluğu ilan edecek rakibi mağlup sahada ölü gibi ruhsuz top oynuyor öte tarafta galatasaray rakibinin yenik olduğunu öğreniyor
    30 dk kendisini şampiyonluğa götürebilecek bir inanç ,azim gösteremiyor.. yazık!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: uranus

Türk futbolu adına utanç verici ,hayır ankaragücü ve gençlerbirliğinin galibiyeti için konuşmuyorum şampiyonluğa oynayan takımların futbolu için söylediklerim. fenrbahçe şampiyonluğu ilan edecek rakibi mağlup sahada ölü gibi ruhsuz top oynuyor öte tarafta galatasaray rakibinin yenik olduğunu öğreniyor
    30 dk kendisini şampiyonluğa götürebilecek bir inanç ,azim gösteremiyor.. yazık!!!!!!

ilk defa bir fenerli olarak bir GS liye katılıyorum..

• CACIK OLMAZ EVET
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.