Şimdi Ara

Bunların Olmaması Büyük Bir Kayıp mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -Yüzme bilmiyorum.
    -Araba kullanmayı bilmiyorum.
    -Ehliyetim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D5DA72FA0 -- 17 Mart 2018; 20:25:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok be ben yüzme biliyorum ama senelerdir yüzmüyorum.
  • Bayansan kocan sürer arabayı.
    Eğer erkeksen:
    Eski çağlarda at binmeyi bilmeyen ne ise bu çağda araba sürmeyi bilmeyen de o dur.
    Yüzmede önemli bir yetenek, nerede lazım olacağı belli olmaz.
  • Hepsi de gerekli fakat çok da zor şeyler değil. Zamanınız varsa bir an önce başlayın.

• Yüzme ve araba kolay şeyler.Ben ikisini de biliyorum.

Fakat ben yüzmeyi 5-6 yaşımdan bu yana her denize gittiğimde babam sayesinde öğrendim.Eskiden bu yana çalışmayla şimdiki çalışma bir olur mu emin değilim.Ama kolay birşey.İyi tarafı ise bir kere öğrenince ömür boyu unutmazsın.Omuriliğe kaydediliyor o bilgiler sanırım.
  • Cevaplar için teşekkürler. Araba yok, olsa öğrenirdim. Denize de gitmedim hiç hayatımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D5DA72FA0 -- 17 Mart 2018; 21:41:49 >
  • Yazmamışsın ama ingilizce bilmiyorsan öğren bence. Saydıkların aşırı önemli değil gerektiğinde öğrenebileceğin şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annalise -- 17 Mart 2018; 21:49:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Annalise

Yazmamışsın ama ingilizce bilmiyorsan öğren bence. Saydıkların aşırı önemli değil gerektiğinde öğrenebileceğin şeyler.

İngilizcem çok kötü değil. Geliştiriyorum. 2-3 tane dil öğrenmek istiyorum.

• Çabayla öğrenebilinecek şeyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzmeyi bogulmayacak kadar biliyorum, su ana kadar yuzmeye ihtiyacim olmadi, umarim olmaz da.

ama ehliyet onemli araba yoksa bile. insanin acil olarak basina ne gelecegi belli olmaz, araba kullanmayi bilmek onemli diye dusunuyorum

• Üniversitenin havuzu vardır kardeşim ona git

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.