Şimdi Ara

Bunları bulabileceğim bir site veya dükkan varmı arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Diamondx (4 mesaj) Annalyze (1 mesaj) rozek (1 mesaj) ASiL35 (1 mesaj) Vipracing (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

• arkadaşlar kasa sacını kestikten sonra etraflıca cekilen fitilden

ve bu siviçlerden

Son olarak yukardaki cetvelden lazım arkadaşlar.
    Resimlerdeki site adresinden kontrol ettim satış mevcut fakat ne kadar güvenilirdir o muamma ? O yüzden Türkiyede satılan bir dükkan yada site varsa ise şayet yazarsanız sevinirim.Yardımlarınız için canı gönülden Teşekkürlerimi bildiririm.

|
    |

• dostum sadece sondakini tanıyorum, onun adı gönye-eğer o ise-
    hırdavatçılarda yada marangoz-mobilya malzemesi satan yerlerde var
    kenara dayayıp 90 yada 45 derecelik düzgün açılarla çizim yapmaya yarıyor
  • Sağol rozek
    Bende öyle düşündüm fakat kenarındaki siyah kısım şaşırttı beni.Yarın dediğin gibi bir iki yere uğrarım bunun için
  • O switchlerden kalburüstü performanslı otomobil aksesuarı satan yerlerde bulmanız (Askeri/militray switchlerin kötü fast&furius sonrası replikaları) mümkün yanılmıyorsam modacar markasına aitti benzerleri.Fitil için ise perşembe pazarı gibi yerlerden uygun ölçüde fitil bakınacaksınız herhangi bir özelliği olan fitil değiller.
  • Teşekkürler Vipracing üstad.Pazartesi bunun içinde ayrıca gezeceğim.Fitilin özel olmadığı iyi oldu :) bulunması kolaylaştı o zaman
  • cam fitilini pvc doğrama,pvc kapı pencere yapanlarda bulabilirsin
    kapaklı toggle switchleri >http://www.hepsiburada.com/Department.aspx?Categoryid=265287
    kapaksız istersen elektronikçilerde çok rahat bulursun uçuk fiyatlarde değil hem
    son resimdeki cetvel 90 dereceyi yakalamak için kullanılmış T cetvelide işini görür büyük kırtasiyelerde bulursun
  • o şartel leri nerden bula bilirim bursa içi yada internetten fark etmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASİL01

cam fitilini pvc doğrama,pvc kapı pencere yapanlarda bulabilirsin
    kapaklı toggle switchleri >http://www.hepsiburada.com/Department.aspx?Categoryid=265287
    kapaksız istersen elektronikçilerde çok rahat bulursun uçuk fiyatlarde değil hem
    son resimdeki cetvel 90 dereceyi yakalamak için kullanılmış T cetvelide işini görür büyük kırtasiyelerde bulursun

Teşekkürler ASİL01 üstadım hemen şunların siparişini verdim
    MONZA ENGİNE START + ON/OFF ANAHTAR PANEL KİT 171113
    33,18 TL + KDV
    05.04.2009
    MODACAR SPYDER NİKELAJ ŞALTER 141003
    8,76 TL + KDV

fiyata kargo dahil edilmiş kargo bedava yani

weast60 dostum yukarda linkte aradığın şalterler mevcut.Kaliteli ve ucuz.Bir kaç yere baktım 1-2 TL daha ucuz olan siteler yok değil fakat kargoyuda düşünmek gerekirse hepsiburada uygun düşüyor.Fitil işinide hallettik böylece
    Yardımcı olan arkadaşlarıma Teşekkürlerimi sunar iyi forumlar dilerim.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.