Şimdi Ara

Bunlara nasıl saygı duyalım?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
24
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bunlara nasıl saygı duyalım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    438 Mesaj

Saygı duymak lazım ama insan iğreniyor böylesini görünce bize gayin de adam gibi adamı lazım

|
    |
    Bunların amacı yönelimleri konusunda saygı görmek değil, ilgi çekmek.
    |
    |
    Noobmaster69

Ben cok delikanli gayler tanidim birader belinden tesbihi, elinden nargilesi dusmeyen. Gerektiginde rajonunda allahini kesen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi köy tavuğu -- 17 Ağustos 2018; 23:10:25 >
    |
    |

asegfuıaesgfausf
    |
    |
    Hava Atmak İçin İçiyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

I-its 3!
  • Teğmen
    231 Mesaj
    Marjinal görünme çabaları vol 20232023023
    |
    |
    819 Mesaj
    Bunlar da Enes baturun gay olan hali bence normal gayler de utanıyordur bunlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 18 Ağustos 2018; 0:50:10 >
    |
    |
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    Bu tipleri biz kendi ortamlarımıza kabul etmiyoruz. Neden?

Çünkü toplumu homofobiye itmekten başka hiçbir şey yapmıyorlar kendileri. Bir eşcinsel olarak her türlü kimliğe, yönelime saygım sonsuzdur haliyle ancak sosyal medyada açık bir şekilde sergilemek Türkiye gibi bir ülkede gerizekalılıktan başka bir şey değil.

Bu, Kerimcan, Arda Bektaş gibi isimler eşcinsellerin yanlış tanınmasına, yayık ağız, yumuşak gibi görünmesine yol açıyor.

Bu insanların çoğu ya transeksüel kişiliğini kabul etmemiş insanlar ya da "attention whore" dediğimiz insanlar.

Ben eminim beni yarın orda burda görüp sohbet edecek insan ondan daha sert olduğumu düşünebilir ses tonumdan, duruşumdan. Çünkü ben cinsel kimliğimi belirlerken bunların hiçbirini değiştirmiyorum. Yatak odasında yaşadıklarımı ve partnerimi değiştiriyorum sadece.

İyi geceler
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Bunker Boy

Ben cok delikanli gayler tanidim birader belinden tesbihi, elinden nargilesi dusmeyen. Gerektiginde rajonunda allahini kesen.
    |
    |
    Kardeşim hadi soldaki gay olabilir de sağdaki kısa saçlıda gay tipi de yok. Bence o çocuğun öyle bir yönelimi bile yok sırf böyle özentiden olmadığı biri gibi davranıyor.
    Bunların (gördüğüm kadarıyla) %70i boş beleş tipler. Bir ilgi çekme çabası. Gökkuşağı bireyleri böyle olmak zorunda mı?

|
    |

Yakın arkadaşım var gay olan, kaç senelik arkadaşım daha geçen sene kızlarla ilgilenmiyorsun, gay misin diye sorana kadar gay olduğunu bile bilmiyordum. Tamamen minili kız geçtiği zaman kesmemesinden çıkardım. Konuşması da, hobileri ilgi alanları vs de standart. Böyle konuşan kızlardan da kaçınmak lazım zaten, öyle cinsiyet, yönelim meselesi değil, direk itici insanlar bunlar.
    |
    |
    8 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Bunker Boy

Tecrübe konuştu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aga bu ülkede yıllarca Bülent Ersoy gördük geçirdik tek bir Allah’ın kulu ne laf etti ne dışladı. Foto Fato’da aynı şekilde ben buyum dedi bir daha ne sesini duyan oldu ne kendisini gören. Asıl delikanlı onlar ben buyum dedi herkes saygı duydu. Bunlar maymun anasını satayım bunların nesine saygı duyucaz.

|
    |

Denize bir dakika durup bakmaya vakitleri olmadığını söyleyen bu insanlar, ne zevksiz mahluklar...
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Lan ben de dışarıda bazen sakız çiğniyorum gay sanmasınlar?
    quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Kardeşim hadi soldaki gay olabilir de sağdaki kısa saçlıda gay tipi de yok. Bence o çocuğun öyle bir yönelimi bile yok sırf böyle özentiden olmadığı biri gibi davranıyor.
    Orul orul gay hareketleri konuşmayı gormuyon mu

|
    |
    Yaw okulda gay bir çocuk vardı çoğu erkekten daha erkeksiydi,gay olduğunu duyunca inanmamıştı kimse.Böyle hareketleri yapanların normal halinin böyle olduğunu sanmıyorum.İlgi çekmeye çalışıyorlar.
    |
    |

Böyle çiğnersen iş bile atarlar kardeşim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    İTÜinş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.