Şimdi Ara

BUNLAR İNSANI SIFIR ARAÇ SAHİBİ YAPAR!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum sitedeki 2. el yeni kasa executive civic ilanlarına bakıyorum da, istenen paraları vermektense gidip sıfır almak daha tatmin edici. Adamlar, sıfırından birkaç bin lira düşük veya sıfır parası istiyorlar

Bu yüzden de ilanlar hep duruyor öyle. Normalde %10 düşmesi lazım değil mi fiyatın?

• Bende fokus benzinli bakıyorum 2015 30-40k daki arabaya sıfır 2017 parası istiyorlar neyin kafasın dalar anlamıyorum sağdan soldan duyuyorum şu paraya sattım diye ilanlarla alakası yok tuttuklarını öpecekler bi satıcılar uyanık zaten galeriler zaten uçuk takas vade mevzusundan,10-15 Gün önce dizel Trend x 2015 30 k da iki kapı çizikden boyalı 55.750 tl idi bir günde gitti muadili arabaya 65 istiyorlar aslında en güzeli açacaksın fake ilan ne veriyorlar ona göre ayar çekeceksin kendine
  • hocam su civic nasil bir arac ise altin gibi indigini gormedik arkadasimda var 2008 model dream sifir almisti o gunku parasindan satiyordu azim aynen oyle acik kaldi o paralara canim 2.4 accord alinir ( benim yaptigim gibi ) mis gibide binilir sirf bunlara giciklik olsun diye aldim uc yildir biniyorum ve herseyiyle ozel bi makine ama civic kadar degeri yok adamlar 2000 civic i nerdeyse accord parasina satiyor benim ulkem canim ulkem ne diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.