Şimdi Ara

Bunlar Cidden Dalga geçiyorlar. Böyle Ülkemi Yönetilir.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
81
Cevap
3
Favori
27.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Bunlar Cidden Dalga geçiyorlar. Böyle Ülkemi Yönetilir.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    355 Mesaj
    İmkanı olan Avrupa'ya kaçsın, artık iyice yaşanmaz hale geldi burası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sahi ne oldu %80 zam haahahdgasfdadbasdasfsdf

Orijinalden alıntı: muhalif13

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarlar/soner-yalcin/akpdeki-derin-guc-5488061/

Biraz okuyun.

Başlığı açan kişide İmamoğlu gelince her şey çok güzel olacaktı hani nerede?
    iyimiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3809 Mesaj
    "Erteleme teklifini kabul eden Erdoğan, kabul ettiği teklifi veto etti." haberin doğru cümlesi bu. Ayrıca o teklifi vekiller sunmadı, Erdoğan "getirin" emri vermişti.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 11 saat 36 dakika kadarı kaldı.
    vetö etmek ne aw

|
    |
    Siz bu ülkede kriz neden bitmiyor sanıyorsunuz ? Kriz ve korku siyaseti her zaman en kolay ve garantili yönetim şeklidir.Hele bir de medya elinizdeyse.90 lı yıllarda bağımsız medya ortaya çıkınca iktidarlar baya bocalamıştı.O nedenle AKP ilk önce medyayı ele geçirdi.Hep medya patronlarına saldırdı.Önce Atv-Sabah patronu derdest edildi,medyası ele geçirildi.Sonra Cem Uzan ve medyası,sonra Mehmet Karamehmet ve medyası ve en sonunda da Doğan medyası.Şİmdi size doğruları yazacak,söyleyecek büyük medyalar yok artık.Söyleyenler de ya içerde ya da akepe ve mehepe militanları tarafından meydan dayağı çekiliyor.Sonra onlar da yazamıyor.
    Medya ayağı hallolduktan sonra bastır korkuyu,bastır krizi.İşim var diye mutlu olan insanlar etrafında ne olup bittiği ile ilgilenmiyorlar.Paralar mı çalınmış,uçaklarmı uçmuş,3. saray mı yapılıyormuş,milletvekilleri 2 yılda emekli mi oluyormuş,milletvekillerinin 7 ceddine ömür boyu sağlık hizmetimi verilecekmiş ???? Hiç birine halkın tepki verecek hali yok.Aman işimi kaybetmeyeyim,aman krizi yara almadan atlatayım.Bana ne,çalarsa çalsın,yatarsa yatsın.Ben mi kurtaracağım memleketi diyen bireyler oluşuyor.
    Korku siyaseti varken bu tür muz cumhuriyeti vari yönetim şekilleri de çooook olacaktır.
    |
    |

• Çavuş
    87 Mesaj
    her şey güzel olacak ( Yersen.!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonline -- 5 Aralık 2019; 11:2:4 >
    |
    |

BUGÜN SAÇIMI TARADIM, KEŞKE YÜZÜMÜ DE TARAYABİLSEYDİM
  • Yarbay
    3761 Mesaj

yazık daha kimin neyi oylandığını bilmeyen bir yandaş.
    |
    |
    ayhanpasa1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Yarbay
    3167 Mesaj
    Cahil , düşünemeyen insanlar oy vermesin.
    Ben:Bacalara filtre takılmayacak herkes kanser olsun.
    Destekleyenler:+1 takılmasın.
    Ben:Bacalara Filtreyi veto ettim.
    Destekleyenler:Başkanım teşekkür ederiz iyi ki veote ettiniz.

Sizin gibi düşünen insanlarla ile yaşamaktansa hiç doğmamayı tercih ederdim.
    |
    |
    Dolandırıcıları, sahtekarları, katilleri, hırsızları, dolar bağımlılarını başına iktidar yaparsan, her türlü pisliği yutmaya hazır olacaksın, dikkat edeceksin ki sadece bunlara oy verenler geberip gitsin, buna ziyadesiyle dikkat etmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 5 Aralık 2019; 15:16:15 >
    |
    |

"Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, başarı için en gerçek yol gösterici ilimdir, fendir. İlim ve fennin dışında yol gösterici aramak gaflettir, cehalettir, doğru yoldan sapmaktır." Mustafa Kemal Atatürk
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj

Tamda bu yani

|
    |
    TRkronos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    209 Mesaj
    Hala anlamadınız mı ? Parti önergesini reddetmesi hem bağımsız cumhurbaşkanı imajı almasını sağladı hem de partiye parmak sallayarak benim dediğim olur dedi. Kimse de sesini çıkaramayarak tebrik ettiler.

Erdoğan olmasa bu AKP bitik zaten. Hep soytarı dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divisive -- 5 Aralık 2019; 18:20:59 >
    |
    |

|
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj
    Ben daha Kahramanmaraş'tan adam çıktığını görmedim. Eğer ben Kahramanmaraşlıyım ve adamım diyen varsa bu ön yargımı kırması için kendisiyle memnuniyetle tanışmak isterim.
    |
    |
    yavaş dön reis ümmet hızına yetişemiyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    Rahmetli Birand yaşasaydı da şu devir kapandıktan sonra güzel bir belgesel serisi çekseydi. Çok merak ediyorum bu kadar rezilliği kaç bölümde anlatabilecekti. Belki de vekilen biri yapar.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.