Şimdi Ara

# Bundesliga ANA KONU - GÜNLÜK GÜNCEL(Transferler, gelişmeler vs.) # (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
2
Favori
5.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mAtes52

Tayfun Korkut kovuldu diyorlar.

Kesin bilgi , sene sonuna kadar anlaşılmıştı zaten kalan maçın ardından sözleşme yenilenmeyecek .

Zaten çıktığı 10 maçta 1 galibiyet mi ne aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

quote:

Tayfun Korkut kovuldu diyorlar.

Kesin bilgi , sene sonuna kadar anlaşılmıştı zaten kalan maçın ardından sözleşme yenilenmeyecek .

Zaten çıktığı 10 maçta 1 galibiyet mi ne aldı

Ben galibiyet hatırlamıyorum bile, zaten Leverkusen niye getirdi anlamadım.

Bu arada Bayern napmış öyle ya, 5-2'den mi 5-3'den mi ne çevirmiş Leipzig'e karşı. İnsanlıktan çıktılar iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayfun Korkut ile yollarını ayıran Bayer Leverkusen, Dortmund'dan ayrılması beklenen Thomas Tuchel'e teklif yaptı. (Rheinische Post)

• quote:

Tayfun Korkut ile yollarını ayıran Bayer Leverkusen, Dortmund'dan ayrılması beklenen Thomas Tuchel'e teklif yaptı. (Rheinische Post)

Tayfun ile seviyesi aynı tuchel'in.
  • SportBILD: Wolfsburg's Luiz Gustavo could be a target for Schalke. #WOB #S04

BILD: Swansea & West Ham are interested in Hoffenheim striker Sandro Wagner. #TSG #Swans #WHUFC

OFFICIAL: Leverkusen confirm Benjamin Henrichs has extended his contract with the club until 2022. #B04

DiMarzio: Dortmund, Juventus & Inter Milan have interest in Sampdoria's Patrik Schick. #BVB

SportBILD: Hoffenheim are set to sign Bremen's Serge Gnabry for around €10m this summer. #TSG #SVW

Stuttgarter Zeitung: Joshua Kimmich will leave #FCBayern this summer. Former club RB Leipzig & Man City favourites to sign him. #RBL #MCFC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 17 Mayıs 2017; 10:40:41 >
  • Karl-Heinz Rummenigge Tom Starke'nin emekli olacağını, Sven Ulreich'in kulüpte kalacağını ve Christian Früchtl'ün 3. kaleci olacağını açıkladı.

Bence Bayern bi kaleci alır. Zaten geçenlerde Ajax'tan Onana haberi vardı.

• quote:

SportBILD: Wolfsburg's Luiz Gustavo could be a target for Schalke. #WOB #S04

BILD: Swansea & West Ham are interested in Hoffenheim striker Sandro Wagner. #TSG #Swans #WHUFC

OFFICIAL: Leverkusen confirm Benjamin Henrichs has extended his contract with the club until 2022. #B04

DiMarzio: Dortmund, Juventus & Inter Milan have interest in Sampdoria's Patrik Schick. #BVB

SportBILD: Hoffenheim are set to sign Bremen's Serge Gnabry for around €10m this summer. #TSG #SVW

Stuttgarter Zeitung: Joshua Kimmich will leave #FCBayern this summer. Former club RB Leipzig & Man City favourites to sign him. #RBL #MCFC

Bayern Joshua ve Renato dan 0 verim aldı . Bunun en büyük nedeni de Carlo . İnşallah ayrılır takımdan
  • Kataffaz kullanıcısına yanıt
    quote:

Stuttgarter Zeitung: Kimmich's reasoning for wanting to leave #FCBayern is his lack of playing time under Carlo Ancelotti.

Şöyle de bi şey okudum ama Bayern yasal işlem açacakmış Stutgarter Zeitung'a. Zaten 1 saat önce falan AS'ta Kimmich'ın ayrılmak istemiyorum diye haberi çıktı.

Ancelotti bu sene gençler yerine tecrübelileri tercih etti. Costa falan da fazla oynamadı diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 17 Mayıs 2017; 20:43:45 >
  • Amiri, Hoffenheim ile uzun süreli yeni bir kontrat imzalayacak.

• BILD: Dortmund's Sebastian Rode & RB Leipzig's Davie Selke are both interesting Gladbach.

Gladbach also want to join the race to sign Bremen's Serge Gnabry.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

quote:

SportBILD: Wolfsburg's Luiz Gustavo could be a target for Schalke. #WOB #S04

Bayern Joshua ve Renato dan 0 verim aldı . Bunun en büyük nedeni de Carlo . İnşallah ayrılır takımdan

Kimmich gayette faydali oldu. Pep döneminde tek yaptigi yan pas geri pasken, oyunu forse etmeye basladi. Sanchesinde ilk yili. BL seviyesinde Portekiz ligi seviyesi arasinda ucurum var.Buna ragmen, pas ve oyun görüsünü epey gelistirdi. Defansif 1e1leri hala yeterince iyi degil. Carlonun tek hatasi, Alonso cöpünü dokunulmaz olarak gördü, aslinda onun süresini Kimmich, Alonso ve Sanches arasinda paylastirsa, hicbir sorun olmazdi.

Oyuncuyu ne olursa oynatan TD mentalitesi yerine hakeden oyuncuyu oynatan TD mentalitesi bana daha dogru geliyor. Carlonun yaptigi kismen dogru. Oyunculari gelismeye, calismaya sevkediyor. 2 uzun sakatlik yasamasaydi, bu yil Comanin üzerine epey koyacagini düsünüyordum örnegin.

Neyse, gelecek sezonda basarisiz olursa, yerine Nagelsmann gelir. Simdiden güzel PR calismasi yapmaya basladi.Yönetim, gecen sene epey yetki veriyordu, bu sene transferde takmiyorlar bile.

Bu arada icimden bir ses, imzana yakinda Goretzka isminin eklenecegini söylüyor.
  • Hamburg, Wolfsburg'u 88de attığı golle yenerek kümede kaldı.

Wolfsburg play-out oynayacak, yenilirse düşüyor. (Mario'ya selamlar )

Bundesliga 16/17 Gol Kralı: 31 golle Pierre Emerick Aubameyang

Köln 25 yıl sonra Avrupa'da.

Bayern, Leipzig, Dortmund > Direk CL

Hoffenheim > CL ön eleme

Köln > Direk EL

Hertha Berlin > EL ön eleme

Bu arada eğer kupayı alırsak Freiburg'da katılıyor UEL sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 20 Mayıs 2017; 18:39:11 >
  • Braunschweig i yenerler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Bi zahmet

• Gol kralının Bayern'den çıkmamasına sevindim. Ayrıca şimdiden 2017-18 sezonu BL şampiyonu Bayern'i tebrik ederim.

Gomez'e yazık oldu. UCL diye gitti adam play-out çıktı.

Önümüzdeki dönem için konuşmak çok çok erken ama Bayern ve Dortmund bulunacakları CL gruplarından çıkar. Leipzig yine bulunacağı gruba göre EL görebilir.

Hoffenheim'ın CL ön elemesini geçebileceğini düşünmüyorum. Rakipleri büyük bir ihtimalle Napoli, Liverpool, Sevilla, Sporting gibi tecrübeli takımlar olacaktır.

Yine aynı durum Hertha için de geçerli. En fazla grup aşaması görebilirler.

Köln ve Freiburg/Frankfurt takımlarıda Hertha'dan farklı olmaz. Keşke bu leşler yerine Bremen katılsaydı. En azından geçmişi mazisi ile Avrupa'ya daha çok yakışıyorlar.

Ayrıca Köln, Hertha ve Freiburg/Frankfurt gibi gereksiz takımlar Avrupa yaparken Leverkusen, Schalke, Wolfsburg, Gladbach gibi takımların orta/alt sırada sürünmeleri bana manasız geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Köln'ün kadrosu fena değil hocam, ellerindekileri tutup bir kaç takviyeyle iyi işler yapabilirler.

• Bundesliga yılın 11i. Çağlar Söyüncü ilk 11de.

# Bundesliga ANA KONU - GÜNLÜK GÜNCEL(Transferler, gelişmeler vs.) #

• SportBILD: Thomas Tuchel, David Wagner & Peter Bosz are all potential candidates to be Leverkusen's next manager.

• Wolfsburg düşmüyor heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim stoperi, wofsburg almis. h.berlindeki amerikaliyi. cok saglam transfer. nokta atisi yapmislar.

psgye barcaya rasenballa sahane olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.