Şimdi Ara

# Bundesliga ANA KONU - GÜNLÜK GÜNCEL(Transferler, gelişmeler vs.) # (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
2
Favori
5.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

Hamburg, Tottenham'den Rafael van der Vaart'ı 13 milyon Euro´ya transfer etti.

Bizim yönetim uyuyo uyduruk takımlar alıyo yıldızları
  • quote:

Hamburg, Tottenham'den Rafael van der Vaart'ı 13 milyon Euro´ya transfer etti.

Bedava resmen.
  • Greuther Fürth, Edu'yu 1 senelik kiraladı.
  • Werder Bremen, Energie Cottus'tan 18 yaşındaki forvet oyuncu Martin Kobylanski ile anlaştı.
  • Van der Vaart, Hamburg ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
  • Hoffenheim, Wolfsburg'un savunma oyuncusu Patrick Ochs'u bir senelik kiraladı.
  • Mainz, Hertha Berlin'den Nikita Rukavytsya ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
  • Felix Magath'i sutlarlar herhalde bu hafta.
    Wolfsburg 0-4 Hannover 96 oldu. Darma duman oldular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

Felix Magath'i sutlarlar herhalde bu hafta.
    Wolfsburg 0-4 Hannover 96 oldu. Darma duman oldular.

Onun zamanı geldi artık, en kaliteli oyuncuları alt takıma gönderdi.
  • FC Augsburg'un Kore'li futbolcusu Ja-Cheol Koo, Schalke maçında yaşadığı sakatlıktan dolayı 2-3 ay sahalardan uzak kalacak.
  • Dortmundlu golcü Lewandowski, Bayern Münih'ten teklif alması halinde bunu değerlendirebileceğini söyledi.
  • quote:

Dortmundlu golcü Lewandowski, Bayern Münih'ten teklif alması halinde bunu değerlendirebileceğini söyledi.

vay hain
  • Bundesliga 2 ve Avusturya Bundesliga yayınları artık FOG TV'de.(Kıbrıs kanalı FOG TV Digitürk 69.Kanalda.)
  • bana göre lewandowski başlarda olsaydı alınabilinirdi ama şu an münihin forvet sıkıntısı pek gözükmüyor yaşlı kurt magath'ın da işi çok zor.maçı izledim.resmen duman etti hannover bu arada bir sorum olacak.bundesliga 2'yi uydu yayınından izleyebileceğimiz bir kanal var mıdır ? teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix_neo

bana göre lewandowski başlarda olsaydı alınabilinirdi ama şu an münihin forvet sıkıntısı pek gözükmüyor yaşlı kurt magath'ın da işi çok zor.maçı izledim.resmen duman etti hannover bu arada bir sorum olacak.bundesliga 2'yi uydu yayınından izleyebileceğimiz bir kanal var mıdır ? teşekkürler..

Maalesef

• Bundesliga kulüplerinin formalarında bu hafta sonu yabancı entegrasyonunu destekleyen bir yazı olacak.
  • Bundesliga'da her takımda bir iki tane Japon futbolcu var herhalde hepside Tsubasa gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Bundesliga'da her takımda bir iki tane Japon futbolcu var herhalde hepside Tsubasa gibi

benim de dikkatimi çekti..uluslararası arenalarda onlardan bir şeyler bekliyoruz bakalım..
  • Sebastian Kehl'in Borussia Dortmund ile sözleşmesi 1 yıl daha uzatılacağı kesinleşti sezon sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...F.E.A.R...

Sebastian Kehl'in Borussia Dortmund ile sözleşmesi 1 yıl daha uzatılacağı kesinleşti sezon sonunda.

Evet, haftalar once belli olmustu zaten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.